Препоръчайте ми slow coocker, моля

  • 489
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
От сума време искам да си взема, но искам да е нещо свястно, а не нещо дето ще ми се развали за отрицателно време. А гледам по магазините няма много големи разлики в цените ( не че цената е ориентировъчна в много случаи за това колко е хубав продукта). Ще съм благодарна ако споделите какво ползвате вие и дали сте доволни, а ако не- за какво да внимавам да не купя.

А според вас дали да взема slow coocker или по-добре тенджера под налягане с опция за готвене на пара? Препоръчайте ми и такива ако сте ползвали!
Мерси!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 393
Аз имам ето този на Rival (те са по принцип добра марка за slow cookers) и съм доволна:

Тенджера под налягане нямам, така че не мога да направя сравнение, но ако има и опция за готвене на пара аз може би бих избрала това vs. slow cooker да ти кажа честно.

# 2
  • Мнения: 2 257
Аз имам ето този на Rival (те са по принцип добра марка за slow cookers) и съм доволна
Що ли вече не се учудвам, че и нашия е същия  hahaha  Wink

Извинявай за спама, Tandoori.

# 3
  • Мнения: 7 091
Аз имам ето този на Rival (те са по принцип добра марка за slow cookers) и съм доволна:

Тенджера под налягане нямам, така че не мога да направя сравнение, но ако има и опция за готвене на пара аз може би бих избрала това vs. slow cooker да ти кажа честно.

Мерси много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт