Koга започват да се обръщат сами?

  • 11 061
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Кога бебетата започват да се завъртат сами?

# 1
  • Мнения: 4 806
когато им дойде времето - мисля, че няма правило кога трябва да почнат да се обръщат. Зависи колко са големички (понякога по - едрите го правят по -късно), колко са енергични, колко им е интересно това упражнение.
От собствен опит - моето момиче започна да се обръща доста късно 7-8 месец, въпреки че не е никак дебеличка и е темпераментна.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
В края на 5я месец започна сама да се обръща,но преди това правихме тренировки.Много и беше хубаво по корем/и все още харесва да стои така,но не много дълго/.

# 3
  • Мнения: 271
моето дете се обърна за пръв път от гръб по корем на 3 и половина месеца,нищо че беше едричък.смятам,че си е индивидуално

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моя бебешор е малко дебеличък и се обърна чак към края на 5-ти месец.

# 5
  • Мнения: 155
 И моята бебка започна да се обръща в края на петия месец.

# 6
  • Мнения: 2 125
При нас към 5-6 месец Simple Smile

# 7
  • Мнения: 695
от корем на гръб се обърна към 3м,а от гръб на корем към 5м.зависи от детето,дали е едричко,енергично и т.н Peace

# 8
  • Мнения: 4 978
моята дъщеричка е на почти 5 месеца и все още няма никакво желание да се обръща по нито един от двата начина. за сметка на това, обаче, иска да сяда неистово...

# 9
  • Мнения: 748
4 месец +- няколко месеца  Laughing
когато му е интересно на детето Wink моята например по едно време можеше да се обръща ама не искаше Grinning тогава се занимаваше с други упражнения и предимно се напъваше да сяда. сега пък се превърта по няколко пъти и даже се придвижва в страни по този начин, но пък не проявява никакъв интерес към сядането.

# 10
  • Мнения: 1 942
След 4 месец вече се очаква да се обърне. Раничко ви е още Simple Smile

# 11
  • Мнения: 344
За да успокоя всички Mr. Green, които се притесняват, моята дъщеря взе да се обръща в края на деветия месе. Много е мързелива и спокойна.

# 12
# 13
  • Мнения: 723
Моето се обърна на почти 4 месеца. Имам приятелка, чието дете се обърна на 2 и падна от повивалката... Строго индивидуално е.

# 14
  • Мнения: 513
Моето момиче почна да се обръща в края на 5-ия месец ,а имам приятелки децата им се въртяха още от 3-ия месец .Много зависи от детето.

Общи условия

Активация на акаунт