пюрета OVKO

  • 4 923
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 640
в момента във Фантастико има промоция на месните пюрета Овко- телешко, пуеки гърди и пиле+заек по 1.55.
Вашите деца ядат ли ги, чудя се дали си заслужава да взема повечко. Спира ме фактът, че пише със зеленчуци, а освен оризово брашно има само карфиол newsm78.

# 1
  • Мнения: 1 150
Моя не ги хареса, нито плодовите, нито месните. И на мен нещо не ми се нравят

# 2
  • Мнения: 2 274
За мен това са едни то най-хубавите пюрета.
Диетични са - т.е. нямат мляко и масло.
Моят Дани много ги харесва (аз също! Embarassed)

# 3
  • Мнения: 7 640
е това с пуешките гърди и карфиола, щото не е със зеленчуци, а с карфиол Naughty, е супер гадно! Синът ми, който яде абсолютно всичко, беше просто потресен.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 964
Moят син ги хапва, но повече харесва плодовите им пюрета.

# 5
  • Мнения: 27 524
Не ги знам какви са, но пиле със заек не си взимай. Що за безумна комбинация?  Crossing Arms Много ми е интересно, геният, дето го е измислил това, дали яде пуйка и заек заедно?  #Cussing out Ако другите са наистина само с карфиол, пак не взимай, защото той има силен вкус и още по-силна миризма и едва ли би се харесало на някое дете. И последно да кажа - обикновено такива промоции се правят от една фирма на продуктите им, които най-слабо им вървят.

# 6
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Моя не ги хареса, нито плодовите, нито месните. И на мен нещо не ми се нравят
и ние също.

# 7
  • Мнения: 3 447
Месните не сме пробвали, но плодовите много се харчат у нас Grinning Плодовите с извара също, на мен лично повече ми харесват от Hame Peace

# 8
  • Мнения: 527
Моят син ги хареса, всичко си е въпрос на вкус, зависи от детето. Пробвай и детето само ще покаже.

# 9
  • Мнения: 5 299
аЗ съм купувала само от плодовите с извара, Викториа ги одобри bowuu

# 10
  • София
  • Мнения: 6 743
Влади ги храесва много.Особено плодовите с извара които ползваме за следобедна закуска.
Наистина са по-хубави от Хаме  Peace

# 11
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
И Флора ги харесва.

# 12
  • София
  • Мнения: 480
Аз започнах да купувам от тях точно защото са диетични. Злоядата щерка ги харесва много, особено пуешките гърди, но може би е заради карфиола- в момента е хит при нас. А за комбинацията от заешко и пилешко- нямаше ли ястие, което комбинира различни видове меса, включително заек и пиле... май капама се казва  newsm78

# 13
  • Мнения: 3 042
На OVKO съм купувала само плодови пюрета и  плодови в комбинация с извара и йогурт. Малкият много ги харесва, но за мен на Хаме са по-хубави.
Дребният не прави разлика, с еднакъв апетит яде и двата вида.

# 14
  • Мнения: 35 891
пиле със заек - яде го без особен възторг
телешкото - хич не го хареса
плодовите са им страхотни

Общи условия

Активация на акаунт