И пак процедурите за отслабване

  • 1 394
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 282
Здравейте, изчетох доста за процедурите за отслабване, и след като огледах какво предлагат във Варна, все още се колебая. Основно между 2 неща:
1. Sorisa - Bodyter (биоактивен ефект и активно отслабване) - в Бюти академи;
2. LPG масаж в Медея.
Основния ми проблем е, че за първото не знам нищичко, освен инфото от страничката на производителя.
Ако някой знае нещо повече по въпроса и го сподели, ще съм много благодарна.

При мен проблема е с теглото, а не с целулита, макар че и от него си имам, естествено. Започнах с гимнастика, смятам да включа Пилатес и целутрон у дома (имам си едно куфарче от време оно, само дето някой трябва да ме включва редовно...).

Цените на двете процедури са еднакви, друг е въпроса къде може да направят отстъпки за по-голям пакет.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 132
За първото не съм чувала, а за LPG - то в Медея съм изказала мнение в тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=71846.msg1249962#msg1249962

Успех!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 252
Аз вече минах 4 процедури на Boditer. Наистина има ефект, но трябва да се съчетае и с някаква диетка.
Той е нещо като целутрон, но е по-добър. На мен повече ми харесва.
Има няколко вида ток и е със затоплящ ефект от инфрачервени вълни (или нещо такова)
Има само 2 машини. Едната е в Стара Загора, другата е във Варна. (доколкото имам инфо)

# 3
  • Мнения: 2 282
Благодаря ви!
Поли, като едното нищо ще ме откажеш от LPG-то. Аз и без това се колебая, че ако токсините излизат и чрез кърмата, никак няма да е добре...
Калинке, какъв е ефекта, изразен в кила или сантиметри? ако не е много нагло, ще те питам пак след 2 седмици?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 252
Отдавна не бях влизала тук.
Да ти кажа аз започнах и с диета едновременно. На обяд пия от шейка на Форевър Ливинг, а за вечеря гледам да е нещо по-лекичко (макар че не винаги успявам)  Embarassed
Минаха вече 10-12 процедури, килограмите ми са с 5 по-малко. Имам намаление на обиколката, но я знам по дрехите, защото първоначалното измерване на обиколките нещо не е било правилно.
Моят целулит е доста и от много време отглеждан. Кожата беше на хълмчета  Mr. Green но вече има видимо заглаждане.

Общи условия

Активация на акаунт