Софиянки, хайде на среща

  • 2 384
  • 43
  •   1
Отговори

Анкета

На коя дата имате възможност за среща

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 15 май 2006, 15:37

  • Мнения: 2 120
Момичета и аз искам вече среща и ви предлагам да е след една седмица, защото някои от желаещите са заети следващата. Да гласуваме за датите 15, 16, 17, 18. Предлагам две заведения - ` Линконтро` на ул. Асен Златаров` или `Кривото` до СУ ` Кл. Охридски`    .
Сега сте вие на ход

Последна редакция: пт, 05 май 2006, 15:40 от Дара

# 1
  • София
  • Мнения: 3 249
Пусни анкета за 4-те дати да гласуваме. Аз лично за момента съм "за" по възможност за 17 или 18, хем ще ви разказвам за Гърция.  Wink Претенции за мястото нямам, само някой да напише точен адрес (улица и номер).

# 2
Пусни анкета за 4-те дати да гласуваме. Аз лично за момента съм "за" по възможност за 17 или 18, хем ще ви разказвам за Гърция.  Wink Претенции за мястото нямам, само някой да напише точен адрес (улица и номер).

И аз съм за 17 и 18 Simple Smile
Да носиш снимки ей Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
еххх,така ми се искаше да дойда,а няма да мога-всеки ден съм на работа от 15 до 21ч. (през седмицата).Sad.Вие до колко часа стоите по принцип-освен след работа да мина,ма то ще стане късно.

# 4
  • Мнения: 1 925
Аз съм за 18-ти   Mr. Green

Последна редакция: пн, 08 май 2006, 13:57 от Stra4iatela

# 5
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Аз тоя път ще изчакам за накрая и ще се съобразя с мнозинството.
Където искате и когато искате,от мен отърване няма!
"Айл би баааак!" hahaha

# 6
  • Мнения: 1 765
То всичко хубаво, ама от колко часа я планирате срещичката, че аз докато се дотъркалям от на майна си райна....ще стане ...ехееее.....

# 7
  • Мнения: 1 950
Аз също ще се съобразя с мнозинството. Дори и да имам ангажимент ще го отложа Laughing
И от мен отърване няма Wink

Комикс, обикновено часа е 18,30 или 19, но стоим до доста късно. Така че не се притеснявай, когато дойдеш Laughing

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Мацки, мен този път не ме бройте! На 17.05 рано сутринта заминавам за Германия. Освен, ако срещичката я спретнете на 15.05.....тогава ще цъфна със сигурност!

# 9
  • Мнения: 4 970
АКо е на 15-и аз може да дойда.Останалите дни са ми още по сложни newsm78

# 10
  • Мнения: 1 765
Добрее, още не съм 100 % сигурна, че ще дойда, затова и няма да гласувам, и също се съобразявам с мнозинството..остава заведението да се уточни...

# 11
  • Мнения: 2 120
Момичета, моля ви кажете кой не може на 15, защото е удачен ден, но ... вие ще кажете. И не знам как да гласуваме за заведение?
Куки, помагай, плииз..

# 12
  • София
  • Мнения: 3 558
Ако е на 15 може и аз да се включа  Sunglasses

# 13
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ми,Даре,ако искаш да изчакаме до довечера или утре да се гласува датата,и после нова анкета ли за заведение...,или направо избирай едното и толкова и да резервираме в петък.И на мен не са ми ясни анкетите,ако трябва пусни лично на Сънчи-Пънчи.

# 14
  • Мнения: 2 120
Добре тогава, до петък ще умуваме между датите 15 и 18, защото на там клонят везните. Но ако няма сериозна причина да не е 15, моля ви променете си гласа.
Заведението ще е `Линконтро` или `Кривото` до Университета. Ще разберем в петък и ще напиша час.

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 13:23 от Дара

Общи условия

Активация на акаунт