Точно преди Великден се разболяхме от Варицела. Забелязах обрива вечерта като сабличах синчето да го измия. GP-то каза да го заведа в спешния кабинет. Метнахме се веднага и хаиде в спешния (там трябвало да регистрират заболяването, да се обадят на ХЕИ и т.н.). Там съответно казаха не е варицела ама незнаем какво е. На другия ден хайде при GP-то. Още като го видя - Варицела. Карантинния период бил 10 дни, да ама тя можела да даде само 5 дни болничен, а после трябвало да ходим на лекарска комисия  Shocked Тук е момента да кажа, че нямаме лична кола и следователно или такси или градски транспорт и това при болно дете. Също така лекарката на дечко ми връчи бързо предизвестие, което трябвало с болния дечко да идем до детската градина и да го дадем на сестрата или госпожата му  Close Та след един луд скандал се оказа, че имала право да ни даде болничен за целия карантинен период и това с писмото си било нейно задължение...ама... #Cussing out
Мисълта ми е че е хубаво да си знаем правата, защото аз бях готова да помъкна дечко по болници и лекарски комисии за болест която се регистрира и т.н. ама добре че мъжо се поитерисува, порови се тук таме и  #2gunfire лекарката...