Кога ще започне да рита по-сериозно?

  • 1 696
  • 22
  •   1
Отговори
Мили момичета,
кога усетихте Вие бебето да рита по-сериозно.? Аз от две седмици го усещам да "бъблука" и да "почуква" отвътре, но според някой сайтове вече трябва сериозно да ме рита. И то не е постоянно, а само в определени часове. А освен това си спя,   нормално...А днес го усещтам съвсем леко. В 20 г.с. съм

# 1
  • Мнения: 1 722
Ами и мен още не ме рита ... не знам дали е нормално, четох че трябвало вече и някакви издатинки по корема да ми се появяват - ръчичка, краче, главичка .... ама още няма  Sad

# 2
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ееее, има време де.Wink
Аз за пръв път го усетих в 16-а г.с., ама сериозното ритане почна чак към средата на 6-я месец. А сега - няма спирачки, понякога чак подскачам от някой по-силен ритник.Simple Smile
Така, че имаш още малко време спокойствие.
Късмет.Simple Smile

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 924
Здравей,
Мен по-сериозно започна да ме рита около 25-26 седмица, преди това го усещах основно вечер, като си легна или като си почивах.

# 4
Do mesetz 6te go use6ta6 mnooogo po-silno.

# 5
  • Мнения: 2 000
Аз взех да го усещам по-сериозно чак в седмия месец. Преди това си беше само леко поритване, а после чак подскачах като ме нацелеше.

# 6
Благодаря Ви, за успокояващите думи, не знам Вие как сте, но аз всяка сутрин се гледам пред огледалото и очаквам, че един ден ще се събудя и корема ми ще е голям. А той расте толкова бавно...
Стискам палци за всички.

# 7
  • Мнения: 3 200
В 7-я месец вече ме риташе много сериозно  Grinning

# 8
  • Мнения: 5 370
Цитат на: Dimitrova_V
Мили момичета,
кога усетихте Вие бебето да рита по-сериозно.? Аз от две седмици го усещам да "бъблука" и да "почуква" отвътре, но според някой сайтове вече трябва сериозно да ме рита. И то не е постоянно, а само в определени часове. А освен това си спя,   нормално...А днес го усещтам съвсем леко. В 20 г.с. съм

Здравей,Димитрова.аз моето го усещам по начина,който ти го описваш,още от края на 14 седмица,ако не се лъжа.Беше като "бълбукане"-еднократно-отляво и отдясно на пъпа по диагонал.Много познати и лекарят ми даже ми викаха,че това не е възможно,защото съм първескиня.Но потропванията и почукванията продължиха и сега е с пълна пара вече.Simple Smile)Моят мъж понякога си умира от майтап да гледа как се издува тумбето ми-все едно мехурчета се пукат:))Освен това ме подритва и когато се обръщам на една страна-все съм го затиснала,все му е неудобно.....Също и когато внезапно нещо ме стресне-пак ми реагира със серия ритници.....абе много е забавно,да са ни живи и здрави.

# 9
  • Мнения: 829
ех, как хубаво звучи това, мили мами!

аз как чакам да усетя дори и леко почукване... знам, че е раничко, ама май съм си доста нетърпелива, в момента съм в 13 г.с. и всяка вечер дебна дългоочаквания сигнал отвътре  Laughing

желая здраве и късмет на всички бъдещи и настоящи майчета!

# 10
  • Мнения: 5 370
Цитат на: malejna
ех, как хубаво звучи това, мили мами!

аз как чакам да усетя дори и леко почукване... знам, че е раничко, ама май съм си доста нетърпелива, в момента съм в 13 г.с. и всяка вечер дебна дългоочаквания сигнал отвътре  Laughing

желая здраве и късмет на всички бъдещи и настоящи майчета!

аз бях прихически подготвена за седмици по-късно да се случи....въобще не съм се вслушвала...апропо,то ми почука през деня.Ако си намеря темата,дето питах възможно ли е.ще ти пусна линк.

# 11
Моето момченце вече рита безпощадно:)Даже понякога не ми харесва особено, защото донякъде ми причинява болка я с дупенце, я с ръчичка:)

# 12
  • Мнения: 5 370
http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?p=104241&highlight=#104241
Това съм го писала преди....месец и половина долу горе,значи съм била около 15 седмица.

# 13
  • Мнения: 829
Цитат на: Coeur
http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?p=104241&highlight=#104241
Това съм го писала преди....месец и половина долу горе,значи съм била около 15 седмица.


много ти благодаря!!!  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue значи аз продължавам да се надявам и да го дебна!!! ама че радост!!! дано по-скоро...

# 14
  • Мнения: 270
И от мое име едно огромно ,, благодаря,, на всички момичета за успокоението, защото и аз като Димитрова се бях притеснила защо бебчо не рита по-сериозно. Аз съм в края на 18 г.с. и усещам бебето, когато рита като пърхане на пеперуда в корема ми от време на време. За първи път го усетих в края на 14 г.с., което било доста рано за първескиня.

Общи условия

Активация на акаунт