Прецаквате ли се с цените на покупките?

  • 2 014
  • 56
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Ако си купите дреха или обувки на една цена и после ги видите на друго място по-евтини - яд ли ви е?  newsm78

Ей сега се ровичкам из Нета, видях в един сайт едни спортни обувки, ето ги:

Същите, само че бяло с бежево си купих аз, обаче цената в сайта е много по-ниска от тази, която аз платих.  Close

Обаче пък чантата ми (за която бях пуснала тема  Mr. Green) видях, че струва по-скъпо в сайта.

Между другото, ако ви се разглеждат обувки и чанти, ето го и самият сайт: http://www.obuvki-bg.com/damsport.php?start=10

# 1
  • Мнения: 614
Случвало се е да се прецакам, затова като си купя нещо, повече не се интересувам къде колко струва  newsm53

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Случва се. Най-голямата  ми минавка досега е детското столче за велосипед - купих го от Практикер за 54 лв, а в ТСМ е 15 лв!!!
От Брайт нищо не бих купила - по магазините същите неща са с 20 лв. надолу!

# 3
  • Мнения: 379
случва ми се доста често, затова купя ли нещо, после никакво обикаляне и пазар

# 4
  • София
  • Мнения: 587
Прецаквала съм се неведнъж,но..........след дъжд качулка.Старая се да не се ядосвам за такива неща.

П.П. Киса,чантата ти е страхотна! Голяма съм шматка  ooooh! ooooh! Embarassed

Последна редакция: сб, 06 май 2006, 13:23 от strawberry

# 5
  • София
  • Мнения: 10 858
От този сайт не може да се поръчва, нали?
добавям: извинете за тъпия въпрос, видях, че са посочени адресите на магазините Embarassed

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 782

П.П. Киса,коя е чантата???Страшно любопитство ме гризе още от вчера Simple Smile  Embarassed

Пуснах снимка в темата ми за чантата!  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 186
Ами да, доста пъти съм се прецаквала. #Cussing out

# 8
  • Мнения: 2 550
Редовно, затова гледам като купя нещо да не гледам цените в други магазини  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 934
случва ми се доста често, затова купя ли нещо, после никакво обикаляне и пазар
I az taka.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не ме е яд....щом имам нещото вече не ме интересува колко съм се минала с цената

# 11
  • Мнения: 817
Случвало ми се е!Но пък ми се и случвало и другия вариант те. да взема нещо на сметка Wink

# 12
  • Мнения: 35 892
често, 'щото съм шматка  Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
Виждала съм, ама не се ядосвам - нямам сили да обикалям всички магазини. Така, че к'ото съм си купила туй 'ша нося Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 956
случва ми се доста често, затова купя ли нещо, после никакво обикаляне и пазар

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт