Цитат
Zdravejte,mnogo se radvam 4e vi namerih,mnogo ste polezni i ...uspokojava6ti za takiva stresnati bade6ti mami kato men :)Az vlizam v treti mesec ve4e i za moj kasmet 6efa mi to4no sega re6i da predpriema razni novi dejnosti i da me mesti vav firmata na novija si sadruznik(za6toto 6te rabotja v negov magazin)O6te"po-gotinoto" e 4e tam 6te me nazna4at na sro4en dogovor za 6 meseca.Golemijat miproblem e 4e ne znaja dali izob6to da priema,i kakvo moga da predpriema s\u nastoja6tija si 6ef-toj defakto me uvolnjava!!!!!
 O6te ne e zadvizena nikakva procedura i az o6te ne sam kazala 4e sam bremenna...no sledva6tata sedmica ve4e...Prosto sam v 6ah,friends i mnogo vi molja ako njakoj gi 4atka pove4e tija ne6ta da mi pi6e.
4estno vi kazvam nikoga ne sam o4akvala,4e e tolkova slozno,kogato trjabva da misli6 za o6te njakoj,ako ne be6e bade6toto 4ove4e 6tjah da izljaza ot tozi film mnogo barzo #2gunfire

Здравейте,много се радвам че ви намерих,много сте полезни и ...успокояващи за такива стреснати бъдещи мами като мен Simple SmileАз влизам в трети месец вече и за мой късмет шефа ми точно сега реши да предприема разни нови дейности и да ме мести във фирмата на новия си съдружник (защото ще работя в негов магазин) Още"по-готиното" е че там ще ме назначат на срочен договор за 6 месеца.Големият ми проблем е че не зная дали изобщо да приема и какво мога да предприема с\у настоящия си шеф-той дефакто ме уволнява!!!!!
 Още не е задвижена никаква процедура и аз още не сам казала че съм бременна...но следващата седмица вече...Просто съм в шах, фриендс и много ви моля ако някоя ги чатка повече тези неща да ми пише.
честно ви казвам никога не съм очаквала,че е толкова сложно, когато трябва да мислиш за още някой ,ако не беше бъдещото човече щях да изляза от този филм много бързо


------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: сб, 06 май 2006, 15:11 от Ellypr