Как спят бебоците ви?

  • 813
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Здравейте,
моат бебо е на 4 месеца и спи предимно по гръбче като си обръща само главата на ляво или надясно. Като го сложа да спи на една страна след известно време пак си се обръща по гръб. Добре ли е според вас детето да спи само по гръбче, или трябва да настоявам и да го слагам да спи и странично?

# 1
  • Мнения: 5 103
Мойто спи както го оставя засега Wink

# 2
  • Мнения: 3 447
Според мен е достатъчно главата да му е настрани - ако повърне насън, да не се задави.

# 3
  • Мнения: 992
ми мойта бебка от както навърши 1 месец спи по гръбче и си върти главичката на едната или другата страна. Подпирах с одеала пелени и каквото още се бях сетила но не тя си се извърташе по гръб. Мисля че не е проблем  Peace

# 4
  • Мнения: 3 089
и петранка спи по гръб, като си вътка главата наляво-надясно. мисля, обаче, че скоро ще може да се обръща настрани и насън и тогава ще си намери най-удобната поза.

# 5
  • Мнения: 2 479
По гръб...малко ме е страх да не се задави,но какво да се прави,така иска.

# 6
  • Мнения: 3 042
По гръб...малко ме е страх да не се задави,но какво да се прави,така иска.

И моят спеше така. Hug

# 7
  • Мнения: 7 821
И моите така спяха, а като се обърнаха започнаха да спят по корем и до сега така спят.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Малкия също обичаше да спи по гръб, но след това започна да спи само по корем  Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 393
Мисля ,че четох някъде из форума че е най-безопасно да се спи по гръб , но не помня къде беше. Моята бубанка също спи така и само си върти главата накъдето поиска. До сега не съм имала проблеми със задавяне

# 10
  • Мнения: 379
Бебо спи само по- гръб, върти си главата настрани(наляво, надясно).

# 11
  • Мнения: 513
Като беше по-малка и тя спеше така по гръб и само си местеше главата на ляво и на дясно , впоследствие започна да спи само по корем .Не е нужно да упорстваш да спи на една страна  Peace

# 12
  • Мнения: 781
Вече спи аккто си иска. В началото само по гръб и главата на страни. Но вече си се върти както й е удобно. Ето в момента спи по корем с вирнато нагоре дупе Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 587
Вече спи аккто си иска. В началото само по гръб и главата на страни. Но вече си се върти както й е удобно. Ето в момента спи по корем с вирнато нагоре дупе Simple Smile

И моята така спи.Но пък забожда и нос в матрака и все ме е страх да не се задуши,ама нищо на може да я накара да спи по друг начин.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 743
Педиатърката ми мрънкаше, че Дияна спяла по гръб, но каквото и да правех тя се се обръщаше. На една страна да е спала макс до месец и половина.
Сега от време на време спи с глава и рамене на възглавницата, а краката й са на пода  Joy

Общи условия

Активация на акаунт