Шшшшш, тихо! Някой сънува... Някой мечтае!

  • 10 523
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 475
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Зависи от артикулите, които ще се включат, може би средно към 50 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Единствено за бебешките им периоди от 0 до 6 м.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, и не само на моите деца.

# 76
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Бюджет определен за спално бельо нямам.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не съм ползвала.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да с удоволствие .

# 77
  • София
  • Мнения: 820
Здравейте!
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - около 40-50 лева.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - не, не ползваме.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - да, бих подарила.

# 78
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - До 50лв за комплект.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не, не съм ползвала такова назаем.Шиха ми по поръчка с желаната материя и десен.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Да, бих подарила, стига да е освен красиво и от качествени материи.

# 79
  • Мнения: 382
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
-Може би около 50лв

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
-Не бих ползвала от приятел никакво бельо за детето си,включително и чувалче.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
-Хубава идея,но сякаш ми звучи по-скоро като подарък за декорация,но също така и е приятно усещането,че това нещо е направено специално за моето дете с неговото име Simple Smile

# 80
  • Мнения: 7
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?

Бих отделила колкото е необходимо стига да ми хареса на външен вид както и на материя. За мен това е от най - голямо значение. Е, не бих дала повече от 100-150 лв, де. Но пък ако нещо ми хареса супер, супер много, бих.  Embarassed

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?


За мен това е недопустимо. Всяко дете си е отделен човек и както за себе си не бих ползвала чуждо спално бельо, така и за детето си не бих го направила. Всеки си има някакви възгледи за живота. Някой ползват и дрехи втора употреба за децата си. И дрехи от приятели подарени от техните деца. Аз не бих! Embarassed

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?

Бих подарила и съм го правила, но не точно спално бельо, а шалте за легло и възглавничка и е толкова, толкова мило и хубаво. Това е една от най - добрите идеи, измисляни някога.

Дизайна на вашите продукти е много хубав, а вярвам, че и материята е такава на пипане. Какво му трябва повече на едно детенце от завивка с неговото име и красива картинка, която да му "помогне" да заспи? Аз съм маниачка на тема спално бельо и през месец два все купувам ново и ново. Леглото е мястото, където хората искат да си починат, а за да си починат добре ще им е нужно да са предразположени. Същото е и при децата. Само като си видя хубавото спално бельо и вече ми се приспива и искам да се гушна в завивките - така съм аз. Писах, че съм пристрастена.
Бяло бельо с хубави десени е възможно най - добрият избор, които майките биха направили за децата си.
Много нежност и усмивки лъхат от продуктите ви. Само като ги погледнеш - и вече си се усмихнал. Wink
 
Благодарение на тази публикация научих за вас и съм супер доволна от което. Определено подобни реклами са много, много важни. Пиша ви го от позицията на човек, занимаващ се с онлайн маркетинг.


Здравейте,
Много благодарим за милите думи и подробния отговор Simple Smile
Стараем се да сме различни и държим на качество и визия.

Успех!

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 308
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? Нямам точно определен бюджет, водещото за мен е качеството на спалното бельо, така че бих отделила по-голяма сума за целта.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? Не, не бих ползвала.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? Това е чудесна идея и бих се възползвала определено. Аз самата имам избродирано спално бельо с моето име и ми е скъп спомен. Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 1 120
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Бюджетът ми е около 50 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не,не бихме ползвали бельо назаем.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, много хубава идея за подарък Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 6 129
1. Нямам конкретен бюджет, предполагам около  50лв, че сме доста у дома Simple Smile

2. Не съм ползвала чувалчета от други деца, но и моите хич не харесваха.

3. Много ми хареса идеята с персонализирани чаршафи Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 175
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? Бих отделила до 100 лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? Не съм ползвала чуждо спално бельо за децата и не мисля, че е редно да се прави.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? Идеята ми харесва, предстои ми кръщене на близко семейство и се замислям за такъв подарък.

# 85
  • Мнения: 748
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 50-60 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Ползвах с пъpвото дете, с втоpото не съм, защото спеше с мен. Не бих взела назаем

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да. Мисля, че ще им хаpеса

# 86
  • Мнения: 220
Бих могла да отделя около 40 лв за качествено детско бельо.

Харесва ми идеята с името на детето.

Според мен не трябва да се ползва чуждо спално бельо.

# 87
  • Мнения: 9 427
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?- 50-70 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?- не съм ползвала от хигиенична гледна точка.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?- по-скоро,не.

# 88
  • Мнения: 2 068
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 50 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не сме ползвали спално чувалче

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото имe?
Не

# 89
  • Мнения: 1 283
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - 50-100лв
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не, пък и опита ми с чувалчета е едно никога неизползвано чувалче, но пък за това бих го и подарила... Grinning
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Едва ли, така и така няма да разбере на този етап какво точно е изрисувано.

Общи условия

Активация на акаунт