Шшшшш, тихо! Някой сънува... Някой мечтае!

  • 10 539
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
За да сте един от тримата късметлии, които ще спечелят 1 продукт по избор и 2 промокода за 30% намаление при покупка от www.hushhh.eu, отговорeте на въпросите в настоящата тема до 26.06.2017 г.:
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?




Виждали ли сте нещо по-прекрасно от дете, което спи? Толкова е спокойно, толкова е безгрижно, толкова мило. Всеки родител иска да даде на детето си най-прекрасните сънища и най-красивите мечти.

Hushhh… someone’s dreaming e марка за бебешко и детско спално бельо, изработено от меки естествени тъкани с уникален и оригинален дизайн.
Всички модели на „Хъш Линен ООД“ са създадени със специална грижа към детайла, безкомпромисно качество на материи и изработка и носи почерка на оригиналния дизайн на компанията.



Няма по-хубаво от това децата ни да спят спокойно и комфортно, да сънуват щастливо, обгърнати от безкрайна мекота и с един прекрасен приятел до себе си. Някога замисляли ли сте се, чe децата прекарват по-голяма част от денонощието в сън, който ние искаме да бъде спокоен и обгърнат в мекота? Затова решихме да инвестираме във висококачествени материи: 100% памук, не се разтягат и раздърпват при пране, не стават на топчета, запазват мекотата си след многократно пране.

Създадохме две линии:
- линия с готови щампи на пухкави и мили бебета животни
- линия с оригинални графики, специално нарисувани за Hushhh



Един от артикулите заслужава по-специално внимание. Предложихме на родителите решение за вече порастващите и ходещи хлапета, които не търпят ограничение в чувалче. Това са спални чувалчета с отвори за крачетата, които дават свобода за вашето дете! Кройката е създадена така, че да дава свобода на движение – крачетата може да се пъхнат вътре в чувалчето, за да се чувства детето ви на топло и сигурно, докато спи. А когато се събуди, спокойно може да извади крачетата си през отворите в долната част на чувалчето и да дойде при вас.
Всички чувалчета са разработени в два варианта – трико с вата за по-хладните месеци и ранфорс за топлите летни вечери.



Чувалчетата от трико са изключително меки и обгръщат детето в нежна прегръдка. Те са в комбинация с вата, което ги прави подходящи за есенно-зимния сезон, както и за прохладните пролетни и летни нощи. Това позволява да се ползват почти целогодишно.
Ранфорсът за летните варианти е много фин, прохладен и подходящ за топлите летни нощи.
Продължаваме да работим по нови и интересни графики и продукти, за да отговорим на желанията на нашите клиенти за качество и асортимент.



От тази година вече имаме и нова линия "Индивидуалност", с която даваме възможност да се персонализира спалното бельо на детето с неговото име.
Надписът звучи така: "Hushhh… (името на детето)’s dreaming".
Нещо ново, различно и много симпатично както за Вашето дете, така и за подарък.
Щампите са със сертифицирани, безвредни мастила, които попиват в материята и ѝ позволяват да диша за по-голям комфорт на вашето дете.
Продуктите се опаковат в красива и функционална опаковка, която прави комплектите Hushhh чуден подарък.
Единият от етикетите, който показва дизайна на продукта, е направен като книгоразделител – за четящите майки.

Тъй като държим на личното отношение и комфорт на клиентите си, доставките ни са безплатни.
Благодарим, че ни вдъхновявате!

Екипът на Hushhh … someone’s dreaming

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 12:01 от Реклама

# 1
  • София
  • Мнения: 3 709
Специално за спален чувал нямах бюджет; взех бая скъп такъв, но предпочетох да е качествен и от сигурен производител Peace
Съвсем скоро ще обзавеждам нова детска стая и хубаво спално бельо би ме зарадвало доста!
Успех!
П.п Разгледах сайта; много хубави картинки! Ако позволите една вметка- може би ще е добре да добавите колко tog-а са чувалите; поне за мен беше важно при избор на спално чувалче.

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 12:25 от Beeps

# 2
  • Мнения: 2 024
Бих могла да отделя до около 50 лв. за качествено детско спалня бельо, но не съм сигурна дали ще е достатъчно... newsm78

Не ползваме бельо назаем - редно е всеки да си има свое си.

Идеята за надписано лично детско бельо много ми допада и бих се позаинтерсувала от такива оферти.

 Grinning

# 3
  • Мнения: 1 429
Бих могла да отделя около 100 лв за качествено детско бельо. Даже в момента съм пред дилемата какво точно да избера за кръщенето на кръщелникът ми.
Харесва ми идеята да има щампа с името на детето.

Според мен не трябва да се ползва чуждо спално бельо.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 575
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 40-50 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Да, ползвам в момента точно такова - пера го на 60 градуса и се надявам, че няма проблем.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, би било интересно.

# 5
  • Мнения: 472
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 40-50 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не сме ползвали спално чувалче

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, оригинално е.

# 6
  • Мнения: 13 539
Спалното бельо е като личното, никакъв компромис с взето от втора употреба / друго дете/.
Бюджета е неограничен. Идеята за щампа с името на дете е чудесна и ще зарадва всеки.

# 7
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Бюджет определен за спално бельо нямам.За мен е по важно да е качествено и да ми хареса както и на детето.Ползваме спален чувал почти целогодишно.Имаме и тънко дори за по топло време.Не съм взимала от ползвано,защото обичам да пазарувам подобен тип стока и предпочитам аз да си го избера. Heart Eyes
Бих подарила на детето ми спален комплект с името му.

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 12:35 от Захарчето

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Държа на качественото памучно спално бельо, като винаги гледам съотношението качество-цена. От въпроса не става ясно точно какво бельо имате предвид - ако говорим за спален комплект, 50-60 лв. ми е ОК като бюджет. Peace
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не съм ползвала спално чувалче, взето назаем, но, честно казано, нямам предразсъдъци - като се изпере и дезинфекцира добре, не виждам какъв е проблема.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, идеята ви е страхотна. Peace

# 9
  • Мнения: 579
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Обикновено отделям около 100 лева, защото държа на качествените материи.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Ползвала съм чувалче от близка, не намирам проблем, тъй като пера на висока температура. Чувалче ползвам целогодишно.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, бих подарила. Оригинален и запомнящ се подарък, за който си отделил време и внимание. Определено ще се възползвам от идеята  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 21 275
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Точен бюджет нямаме , водим се по това да е качествено.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
На заем не сме използвали ,имахме си собствено такова.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да,страхотна идея.

# 11
  • Мнения: 2 429
1./ Бюджет: за зимен чувал с вата 1,5 тог - 60лв/брой
за есенен чувал 1 тог трико - 40-50лв на бр
за летен чувал 0,5 тог тънък - 40лв/бр.
Купуваме си в момента от български производител, всичко му е сертифицирано и не са мръднали продуктите на тези цени. Имаме и чувалче с крачета - за лятото е супер, сигурно и за зимата ще вземем.
Общо за спално бельо не съм си правила сметка колко сме дали, но поне по два чувала на сезон /сега мисля по 3, че като махаме памперса стават инциденти/ + колкото може повече чаршафи с ластик /минимум 4 броя / + протектори за матрак. Възглавници на една година не ползваме.
Вашите продукти в България ли са произведени?
2/ всичко, което купуваме за бебето е ново. не съм чувала някой да ползва втора употреба спално бельо.
3/ Може би за новородено бебе, за спомен е сладко да му има името на чувала. На едногодишно дете вече не бих го надписала.
Щампите с жирафа и октопода са много сладки, тези с животните не ми харесват /въпрос на вкус/. Всички чували до момента са били с цип до долу, не мога да реша дали вашите /с цип до средата/са по-практични или не. От една страна, не може да го събуе и да си махне памперса, което е супер. От друга - дали обличането и събличането няма да е по-трудно.

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 12:53 от prolet_inchen

# 12
  • Мнения: 1 355
Бих могла да отделя около 70 лв за качествено детско бельо.

Харесва ми идеята с името на детето.

Според мен не трябва да се ползва чуждо спално бельо.

# 13
  • софия
  • Мнения: 25 432
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Гледам съотношението качество-цена като държа на качествено спално бельо от естествени материи. За детски/единичен спален комплект бих отделила до 70 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не съм ползвала спално чувалче взето назаем, но нямам предразсъдъци - след хубаво пране и дезинфекция няма проблем. Спалните чувалчета бяха на особена почит вкъщи, докато детето беше малко.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
С най-голямо удоволствие. Бих се зарадвала и на подобен подарък за моето дете.

# 14
  • Мнения: 3 019
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - до 50 лв. ми е бюджета, имам 3 деца и ако взема и за трите, сумата няма да е малка. Освен това са необходими поне по 2 комплекта  Shocked

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - децата ми са ползвали спално чувалче, което преди това е било ползвано, но нямам проблеми с това.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - да, смятам че е добра идея за подарък.

# 15
  • Мнения: 452
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?    - Смятам за нормален бюджет до 50 лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?    - Не,точно защото е спално бельо!
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?     - С най-голямо удоволствие.

# 16
  • Мнения: 87
Още от бебе привикна с чувалче, много е шавлиша и това е спасението Wink. Имаме си и зимно и пролетно, винаги така спи. Не бих ползвала втора ръка спално бельо.
Идеята за надпис на името е чудесна! Индивидуално, направено специално за детето..... и то ще се чувства специално! Hug
Мисля че, 50-100лв. бих отделила за покупка.

# 17
  • Мнения: 595
Държа на високото качество при избора на спално бельо за децата, затова нямам точно определен бюджет.
Редовно използваме спален чувал, но неупотребяван. Идеята за чувалче с отвори за крачетата е страхотна.
Персонифицирано спално бельо с името на детенцето е много свежо хрумване-подходящо за подарък или просто, за да доставим радост на малкото човече.

# 18
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 50-70 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Най-голямата и средната са ползвали до почти 4 годишна възраст спални чували ... Купувани за тях и то с порастването са купувани и по-големи размери. Най-малката не можах да я приуча да спи с чувал Sad Много ми се иска, но е непреклонна Simple Smile

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, би било опит за най-малката, за да я привикна да използва такова Simple Smile

# 19
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
-50 лева

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
- Не съм ползвала чувалче от друго дете за моето.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
- Да, идеята ми се струва доста интересна. Особено подходяща според мен е и при посещаването на детска градина в която спалното бельо се носи от вкъщи.

# 20
  • Мнения: 3 546
За спално бельо никога не съм имала ограничение в бюджета. Но си признавам, че не знаех, че не бива да се разменя. За малкото дете не съм купувала, ползвах комплекта на баткото. Спално чувалче ползвам предимно в по студените месеци, за летните не ми се получава. Малкия все се изпотява и не спи спокойно.

# 21
  • Мнения: 430
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Ако под спално бельо се разбира горен, долен чершав и калъфка - мисля, че бюджет от 50 - 60 лв. е приемлив.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Имам и купени имам и взети от приятел спални чувалчета - никога не съм се замисляла върху гореизложеното.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, идейно е.

# 22
  • Мнения: 29 307
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
За единичен спален комплект бих отделила до 50 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не сме използвали спално чувалче, тъй като синът ми не можа да свикне да спи с такова. Бях купила новичко, но го използвахме броени пъти.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Разбира се, би било чудесен подарък!  Heart Eyes

# 23
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 747
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 50 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Разбира се!

# 24
  • Мнения: 7 277
1.За спален комплект бих дала до 50лв.
2.Повечето хора смятат,че не е хигиенично да се ползва спално чувалче от друго дете,но аз съм ползвала...За голямото ми дете съм купувала всичко ново,но за малкото -ползвам нещата от батко.Подарявала съм и на познати наши чувалчета,и те са били доволни.Особено много харесвам видовете с "крачета"
3.С удоволствие бих подарила персонализиран спален комплект.

# 25
  • Мнения: 15 020
Нямам строго определен бюджет, важното  е освен материята да е хубава и на детето да му харесва.
Не съм ползвала спално бельо от познати.
Идеята за комплект с име на сина ми е чудесна.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 359
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - до 50 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не и определено не бих ползвала.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Да, това е страхотен подарък.

# 27
  • София
  • Мнения: 22 935
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?

 - Бих могла да отделя до 100 лв

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?

- Да, ползвахме останало от брат ми. Не виждам никакъв проблем в това.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?

- Да, много обичам персонализирани подаръци.

# 28
  • Мнения: 7 325
Нямам определен бюджет за спално бельо. За малкото си дете го уших сама.
Ползвам и чуждо, като ходя на почивка не си нося чаршафите. Чувалчета съм купувала много, и съм подарявала. При положение, че имам поне по два+ за сезон състоянието им след умаляване е било перфектно. Имам и един подарен. Нямам проблем с разменянето, защото го правя с много близък роднина.

Щеси позволя съвет тъй като сте производители - и по-големите деца също използват чували. Ако предвидите по големи размери би било чудесно.

# 29
  • Мнения: 2 607

За спално бельо на сина ми, който все още спи в кошара,купувам компекти от ранфорс от порядъка на 30-40лв.
Купих му чувалче, не желаеше да спи в него. Дадоха още два модела, но и тях не хареса.
Спално бельо с името на детето е страхотен подарък, с удоволствие бих го поарила.

# 30
  • София
  • Мнения: 244
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Бих отделила бюджет около 50 лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Ползваме спално чувалче, което преди това е било на друго дете, но не виждам никакъв проблем с това.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, идеята е много оригинална.

# 31
  • При децата ми
  • Мнения: 6 050
Бих отделила около 50 лв. за спално бельо. Когато бяха малки моите деца ползваха спален чувал много рядко. Бих ползвала такъв чувал подарен от друго дете само ако детето е на близък роднина или приятел.

Да, бих направила такъв подарък.

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 43
Тъй като до преди 3 седмици спеше при нас, спално бельо не и трябваше. Сега е на нейното легло и купувам до 50 лв. Имахме едно спално чувалче подарък от приятели, но така и не го ползва. Хич не обича да е завита. Обмислям скоро да и купя ново и да я пробвам дали ще спи в него, че ставам по 100 пъти да я завивам. Едно такова с нейното име сигурно много ще я впечатли.

# 33
  • Мнения: 1 202
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Бих отделила достатъчно за спален к-кт ,т.к. детето ми е с чувствителна кажа и държа на хубавите материи.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не, не ползвал чувалче за спане.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, страхотна идея!

# 34
  • София
  • Мнения: 4 588
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Нямам определен бюджет, но и не бих дала прекалено много пари. Смятам, че може да се намери качествено спално бельо и на приемливи цени.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не, не сме, но малкият е спал с такова от батко си. Не го смятам за толкова неприемливо.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, защо не.

 Simple Smile

# 35
  • Мнения: 740
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Държа на качественото памучно спално бельо, като винаги гледам съотношението качество-цена. Нямам конкретен бюджет.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
За големия бяха нови, но и малкия ги ползва. Честно казано, нямам предразсъдъци - като се изпере и дезинфекцира добре, не виждам какъв е проблема.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, допада ми идеята.
 Peace

# 36
  • Мнения: 1
1./ Бюджет: за зимен чувал с вата 1,5 тог - 60лв/брой
за есенен чувал 1 тог трико - 40-50лв на бр
за летен чувал 0,5 тог тънък - 40лв/бр.
Купуваме си в момента от български производител, всичко му е сертифицирано и не са мръднали продуктите на тези цени. Имаме и чувалче с крачета - за лятото е супер, сигурно и за зимата ще вземем.
Общо за спално бельо не съм си правила сметка колко сме дали, но поне по два чувала на сезон /сега мисля по 3, че като махаме памперса стават инциденти/ + колкото може повече чаршафи с ластик /минимум 4 броя / + протектори за матрак. Възглавници на една година не ползваме.
Вашите продукти в България ли са произведени?
2/ всичко, което купуваме за бебето е ново. не съм чувала някой да ползва втора употреба спално бельо.
3/ Може би за новородено бебе, за спомен е сладко да му има името на чувала. На едногодишно дете вече не бих го надписала.
Щампите с жирафа и октопода са много сладки, тези с животните не ми харесват /въпрос на вкус/. Всички чували до момента са били с цип до долу, не мога да реша дали вашите /с цип до средата/са по-практични или не. От една страна, не може да го събуе и да си махне памперса, което е супер. От друга - дали обличането и събличането няма да е по-трудно.



Здравейте,
Благодарим за коментарите. Български производител сме, но сме от скоро на пазара с Марката Hushhh.
Циповете на стандартни чувалчета са до долната част на срещуположната страна, а на тези с крачета са до долу. Свободната част на крачетата е, за да можете да пъхнете крачетата на детето и вътре, когато е по-хладно. Когато го поизрасте, разбира се, няма как да са вътре и стъпалата.
При възникнали други въпроси, сме на линия да отговорим Simple Smile

Благодарим Simple Smile

# 37
  • Мнения: 7
Здравейте,
Благодарим за активността и интереса. За нас е от изключителна важност обратната връзка с потребителя, за това с удоволствие ще отговорим на всеки един от вас, който има допълнителни въпроси.

Екипът на Hushhh

# 38
  • Мнения: 7
Тъй като до преди 3 седмици спеше при нас, спално бельо не и трябваше. Сега е на нейното легло и купувам до 50 лв. Имахме едно спално чувалче подарък от приятели, но така и не го ползва. Хич не обича да е завита. Обмислям скоро да и купя ново и да я пробвам дали ще спи в него, че ставам по 100 пъти да я завивам. Едно такова с нейното име сигурно много ще я впечатли.

Здравейте,
Можем да препоръчаме варианта на чувалче с крачета. Подходящо е за деца, които не обичат да бъдат в стандартно чувалче, защото се чувстват ограничени по някакъв начин.

# 39
  • Мнения: 7
Нямам определен бюджет за спално бельо. За малкото си дете го уших сама.
Ползвам и чуждо, като ходя на почивка не си нося чаршафите. Чувалчета съм купувала много, и съм подарявала. При положение, че имам поне по два+ за сезон състоянието им след умаляване е било перфектно. Имам и един подарен. Нямам проблем с разменянето, защото го правя с много близък роднина.

Щеси позволя съвет тъй като сте производители - и по-големите деца също използват чували. Ако предвидите по големи размери би било чудесно.

Здравейте,
Много благодарим за отговорите и за съвета. За нас е важно Вашето мнение.
Нямаме по-големи размери поради факта, че са много рядко търсени, но винаги можем да произведем по поръчка и го правим за наши клиенти с удоволствие Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 666
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
около 60 лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
не
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, идеята е доста добра.

# 41
  • Мнения: 311
До 50 лева, зная че по-скъпото е по-хубаво и качествено, но нямам възможност за повече.

# 42
  • Мнения: 591
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Бих отделила до 70лв, ако много ми хареса.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не съм ползвала чувалче и нямам отношение по този въпрос.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, би бил страхотен подарък.

# 43
  • Мнения: 188
Бях купила няколко комплекта спално бельо евтино, от български производител. Отделно ни подариха и ново луксозно бельо.
Спално чувалче ми дадоха, но не го използвам.
Бих поръчала персоналбо бельо.
Малкп се озадачих и не разбирам какъв е риска от чуждо спално бельо, което все пак се пере? В нашата детска градина децата всяка седмица спат на различни чаршафи, тъй като се перат от фирма, а не от родители. Това означава ли, че има някакъв риск за здравето на децата ни?

# 44
  • Мнения: 3 196
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - около 30лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Да, защо не

# 45
  • Мнения: 612
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Не мога да определя цена, държа да е качествено памучно спално бельо.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не, не бих ползвала чувалче от друго дете, освен ако не е братче, сестриче.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Не, не бих подарила спално бельо  с името на детето.

# 46
  • София
  • Мнения: 561
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Нямам конкретен бюджет, в зависимост от моментното финансово състояние и нужди Simple Smile

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?

Не съм ползвала от друго, но за двете си деца ползвах, т.е. по-малкото износи чувалчетата на баткото. След това ги дадох, не мисля че е проблем Shocked

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, с удоволствие бих ползвала такова спално бельо.

# 47
  • Мнения: 54
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
50лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да

# 48
  • Мнения: 2 112
За спално бельо бих отделила до около 100 лв.
Със сигурност не използвам и не бих използвала чуждо спално бельо!
Персоналните подаръци са много ценени от мен, затова мога да подаря спално бельо със собственото име!

# 49
  • Мнения: 249
За спално бельо бих отделила не повече от 40 лв.
Никога не бих ползвала чуждо спално бельо!
С удоволствие бих подарила спално бельо с името на детето.

# 50
  • Мнения: 43
Бих отделила около 100 лева за качествено спално бельо за децата си.

Чувалчетата, които съм ползвала за сина си не бяха назаем, но после ги подарихме на братовчеди, които нямаха нищо против.

Дъщеря ми има подарък спално бельо с нейното име и много и харесва. Аз също бих подарила нещо такова.

# 51
  • Мнения: 1 556
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Ако е за зимно спално чувалче - до 50-60лв. Иначе зависи какво е спалното бельо - различен ми е бюджета за чаршафи, олекотени завивки и т.н.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Ползвах до скоро от роднинско детенце спално чувалче и не знаех, че не е препоръчително.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
На моето дете по-скоро не, още не може да чете, а и ако надписът с име оскъпява пък съвсем не виждам смисъл. Но на друго дете по някакъв повод, по-скоро да.

# 52
  • Мнения: 1 557
Ние чакаме първородна рожбичка и като купуваме спално бельо ще гледаме да е по-качествено. Надяваме се да спечелим един от вашите комплекти Simple Smile

# 53
  • Мнения: 7
Бях купила няколко комплекта спално бельо евтино, от български производител. Отделно ни подариха и ново луксозно бельо.
Спално чувалче ми дадоха, но не го използвам.
Бих поръчала персоналбо бельо.
Малкп се озадачих и не разбирам какъв е риска от чуждо спално бельо, което все пак се пере? В нашата детска градина децата всяка седмица спат на различни чаршафи, тъй като се перат от фирма, а не от родители. Това означава ли, че има някакъв риск за здравето на децата ни?

Здравейте,
Благодарим за отговорите.
Позволявам си да Ви отговоря по темата за чуждото спално бельо и защо то крие известен риск за детето. Когато спим тялото отделя секрети и бактрии, които са специфични за всеки организъм не е добре да се разменят. В детските градини децата пребивават не повече от час и половина в завивките, което не налага най-комфортната материя. По-скоро те са най-базовата материя, която може да се пере на наистина висока температура и по този начин се доближава до процеса на дезинфекция. Това, обаче, не може да се случи при по-скъпи и качествени материи, където не е препоръчително пране над 40 градуса, за да могат да се запазят качествата и комфорта на тъканите.

С удовольствие ще отговорим, ако имате и други въпроси.

Хъшшш

# 54
  • Мнения: 259
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Бих отделила до 60 лева за качествено спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Ползвала съм за съвсем кратко време и за двете ми деца, като предварително ги бях изпрала.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Би било интересен подарък, който ще остане във времето и винаги ще бъде актуален.



# 55
  • София
  • Мнения: 803
Не съм си определяла бюджет за спално бельо.
Никое от децата ми не е ползвало спално човалче и не сме ползвали назаем спално бельо.
Идеята за щампа с името е много хубава, особено за подарък.

# 56
  • Мнения: 2 949
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 40-50 лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не - мога да си позволя  да купя и с удоволствие да избера това, което ми харесва
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, бих

# 57
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 30-60 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не, не сме ползвали назаем.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да.

# 58
  • Мнения: 221
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Държа на качественото памучно спално бельо, 50-60 лв. ми е ОК като бюджет.

Ползвате ли чувалче назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не съм ползвала спално чувалче, взето назаем, държа спалното бельо да е ново!

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, идеята ви е страхотна.

# 59
  • Мнения: 7
Специално за спален чувал нямах бюджет; взех бая скъп такъв, но предпочетох да е качествен и от сигурен производител Peace
Съвсем скоро ще обзавеждам нова детска стая и хубаво спално бельо би ме зарадвало доста!
Успех!
П.п Разгледах сайта; много хубави картинки! Ако позволите една вметка- може би ще е добре да добавите колко tog-а са чувалите; поне за мен беше важно при избор на спално чувалче.

Здравейте,
Благодарим за коментара Simple Smile ще се постараем да дадем информация за дебелината на чувалчетата.

# 60
  • София
  • Мнения: 231
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
 - мога да си позволя около 30-40 лв, не повече
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
 - не използваме чувалче, предпочитам пижамки
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
 - това е хубава идея за подарък, с удоволствие бих зарадвала детето си

# 61
  • Мнения: 1 151
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - Здравейте, за качествено бельо мога да отделя до 100 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Имам и ново, и подарено от приятели, ползвани от тяхното дете, но оттук насетне ще знам да ползвам само нови.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Абсолютно бих го направила, много симпатична идея е това Simple Smile

Последна редакция: сб, 17 юни 2017, 10:12 от New B

# 62
  • Мнения: 142
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - Бих отделила 80-100 лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не сме ползвали, но не бих взела назаем!
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Да, много интересно звучи! Имам две деца и те много биха се зарадвали на нещо такова!

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?

Около 100лв.
Не ползвам нищо втора употреба, гнус ме е, а и знам, че не трябва.
Не, не държа да е изписано името им на бельото, с което спят. Важно ми е спалното бельо да е качествено. Ако ми подарят качествено такова с име, не бих го отказала  Laughing

# 64
  • Мнения: 832
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - Колкото е нужно!

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Никога не ползвам на заем, има си две спални чувалчета.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Да бих подарила!
 Peace Peace Peace Peace Peace

# 65
  • Мнения: 5 250
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 30-40 лв., да кажем максимум 50 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Да, ползвам, не виждам какъв е проблема, не го вземам от улицата, нито от непознати. Изпран, изсушен, изгладен....

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Разбира се!

# 66
  • София
  • Мнения: 903
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - До 50 лева. Важно е да е 100% памук.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Имам 3 или 4 чувалчета, никой не желае да ги ползва. Почва едно ритане и събуждане. Общо взето, отлежават в гардероба. Ползвани са от друго бебе, не виждам проблем. Всичко е изпрано и минало през сушилня.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - за подарък е идейно, но като се размисля, не ми се струва удачно. По - големите дечица /3-4г./ обръщат внимание на щампите, имат си любими герои. Името им върху спалното бельо едва ли ще ги впечатли.

# 67
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 774
какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? по-висок от колкото за нас!
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? Ползване Да, но ново!
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? Разбира се Simple Smile

# 68
  • Мнения: 6 008
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?

Бих отделила колкото е необходимо стига да ми хареса на външен вид както и на материя. За мен това е от най - голямо значение. Е, не бих дала повече от 100-150 лв, де. Но пък ако нещо ми хареса супер, супер много, бих.  Embarassed

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?


За мен това е недопустимо. Всяко дете си е отделен човек и както за себе си не бих ползвала чуждо спално бельо, така и за детето си не бих го направила. Всеки си има някакви възгледи за живота. Някой ползват и дрехи втора употреба за децата си. И дрехи от приятели подарени от техните деца. Аз не бих! Embarassed

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?

Бих подарила и съм го правила, но не точно спално бельо, а шалте за легло и възглавничка и е толкова, толкова мило и хубаво. Това е една от най - добрите идеи, измисляни някога.

Дизайна на вашите продукти е много хубав, а вярвам, че и материята е такава на пипане. Какво му трябва повече на едно детенце от завивка с неговото име и красива картинка, която да му "помогне" да заспи? Аз съм маниачка на тема спално бельо и през месец два все купувам ново и ново. Леглото е мястото, където хората искат да си починат, а за да си починат добре ще им е нужно да са предразположени. Същото е и при децата. Само като си видя хубавото спално бельо и вече ми се приспива и искам да се гушна в завивките - така съм аз. Писах, че съм пристрастена.
Бяло бельо с хубави десени е възможно най - добрият избор, които майките биха направили за децата си.
Много нежност и усмивки лъхат от продуктите ви. Само като ги погледнеш - и вече си се усмихнал. Wink
 
Благодарение на тази публикация научих за вас и съм супер доволна от което. Определено подобни реклами са много, много важни. Пиша ви го от позицията на човек, занимаващ се с онлайн маркетинг.

# 69
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Гледам съотношението качество/цена, като среден бюджет съм определила от порядъка на 50-70 лв.
И двамата не търпят да са облечени и завити, но нямам предрасъдъци - изпрано на висока температура и третирано с качествен прах, не мисля че би било проблем.
Персонализираният подарък е уникален и много мил жест, който вече няколко пъти правя за близки хора и виждам радостта в очите им.

# 70
  • Мнения: 3 372
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Бих отделила 40-50лв за спален комплект от памук.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не ползвам чувалче назаем, защото не е имало кой да ми даде, иначе не виждам проблем.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, бих

# 71
  • Мнения: 528
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?

За качествено спално бельо на детето бих отделила сума между 50 - 70 лева. Материята за мен е най-важна.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?

Ползваме чувалче през зимата. В никакъв случай не бих взела назаем от приятел. Като цяло дрехи и спално бельо не бих взела от друго дете.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?

Разбира се, звучи много интересно.

# 72
  • Мнения: 446
За детско спално бельо отделям толкова,колкото на момента мога да си позволя,ако хареша нещо.
Спално чувалче ми бе подарено,но още не е ползвано.
Идеята за детско бельо с името на детето ми харесва Simple Smile

# 73
  • Мнения: 999
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - За детско спално бельо бих отделила може би максимум 50 лв,макар че понякога може и да не са достатъчни.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не обичам да ползвам чуждо спално бельо.Държа да е ново!

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?- Да бих подарила,ако материята на първо място ми харса.Иначе е страхотна и оригинална идея,за подарък.

# 74
  • Мнения: 146
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
    С първото дете отделих около 100 лева,сега очакваме второ-може би ще пак около тази сума.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
     Закупихме чувалче,ползвах го,но не за дълго,тъй като дъщеря ми не иска да е завита.Дадоха ни и 2 от дечица,но не съм ги ползвала,но не съм знаела,че не бива.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
      Ооо,да,бих подарила,страхотен и личен подарък е!
  

# 75
  • Мнения: 11 477
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Зависи от артикулите, които ще се включат, може би средно към 50 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Единствено за бебешките им периоди от 0 до 6 м.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, и не само на моите деца.

# 76
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Бюджет определен за спално бельо нямам.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не съм ползвала.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да с удоволствие .

# 77
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - около 40-50 лева.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - не, не ползваме.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - да, бих подарила.

# 78
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - До 50лв за комплект.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не, не съм ползвала такова назаем.Шиха ми по поръчка с желаната материя и десен.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Да, бих подарила, стига да е освен красиво и от качествени материи.

# 79
  • Мнения: 382
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
-Може би около 50лв

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
-Не бих ползвала от приятел никакво бельо за детето си,включително и чувалче.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
-Хубава идея,но сякаш ми звучи по-скоро като подарък за декорация,но също така и е приятно усещането,че това нещо е направено специално за моето дете с неговото име Simple Smile

# 80
  • Мнения: 7
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?

Бих отделила колкото е необходимо стига да ми хареса на външен вид както и на материя. За мен това е от най - голямо значение. Е, не бих дала повече от 100-150 лв, де. Но пък ако нещо ми хареса супер, супер много, бих.  Embarassed

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?


За мен това е недопустимо. Всяко дете си е отделен човек и както за себе си не бих ползвала чуждо спално бельо, така и за детето си не бих го направила. Всеки си има някакви възгледи за живота. Някой ползват и дрехи втора употреба за децата си. И дрехи от приятели подарени от техните деца. Аз не бих! Embarassed

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?

Бих подарила и съм го правила, но не точно спално бельо, а шалте за легло и възглавничка и е толкова, толкова мило и хубаво. Това е една от най - добрите идеи, измисляни някога.

Дизайна на вашите продукти е много хубав, а вярвам, че и материята е такава на пипане. Какво му трябва повече на едно детенце от завивка с неговото име и красива картинка, която да му "помогне" да заспи? Аз съм маниачка на тема спално бельо и през месец два все купувам ново и ново. Леглото е мястото, където хората искат да си починат, а за да си починат добре ще им е нужно да са предразположени. Същото е и при децата. Само като си видя хубавото спално бельо и вече ми се приспива и искам да се гушна в завивките - така съм аз. Писах, че съм пристрастена.
Бяло бельо с хубави десени е възможно най - добрият избор, които майките биха направили за децата си.
Много нежност и усмивки лъхат от продуктите ви. Само като ги погледнеш - и вече си се усмихнал. Wink
 
Благодарение на тази публикация научих за вас и съм супер доволна от което. Определено подобни реклами са много, много важни. Пиша ви го от позицията на човек, занимаващ се с онлайн маркетинг.


Здравейте,
Много благодарим за милите думи и подробния отговор Simple Smile
Стараем се да сме различни и държим на качество и визия.

Успех!

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? Нямам точно определен бюджет, водещото за мен е качеството на спалното бельо, така че бих отделила по-голяма сума за целта.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? Не, не бих ползвала.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? Това е чудесна идея и бих се възползвала определено. Аз самата имам избродирано спално бельо с моето име и ми е скъп спомен. Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 1 120
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Бюджетът ми е около 50 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не,не бихме ползвали бельо назаем.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, много хубава идея за подарък Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 6 133
1. Нямам конкретен бюджет, предполагам около  50лв, че сме доста у дома Simple Smile

2. Не съм ползвала чувалчета от други деца, но и моите хич не харесваха.

3. Много ми хареса идеята с персонализирани чаршафи Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 175
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? Бих отделила до 100 лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? Не съм ползвала чуждо спално бельо за децата и не мисля, че е редно да се прави.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? Идеята ми харесва, предстои ми кръщене на близко семейство и се замислям за такъв подарък.

# 85
  • Мнения: 748
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 50-60 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Ползвах с пъpвото дете, с втоpото не съм, защото спеше с мен. Не бих взела назаем

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да. Мисля, че ще им хаpеса

# 86
  • Мнения: 220
Бих могла да отделя около 40 лв за качествено детско бельо.

Харесва ми идеята с името на детето.

Според мен не трябва да се ползва чуждо спално бельо.

# 87
  • Мнения: 9 433
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?- 50-70 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?- не съм ползвала от хигиенична гледна точка.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?- по-скоро,не.

# 88
  • Мнения: 2 069
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 50 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не сме ползвали спално чувалче

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото имe?
Не

# 89
  • Мнения: 1 283
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - 50-100лв
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не, пък и опита ми с чувалчета е едно никога неизползвано чувалче, но пък за това бих го и подарила... Grinning
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Едва ли, така и така няма да разбере на този етап какво точно е изрисувано.

# 90
  • Мнения: 454
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Средно до 50 лв., в зависимост от броя на артикулите.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
и двете ми деца не пожелаха да спят със спално чувалче. Не съм ползвала назаем. Бях си купила едно, но след като не ни влезе в употреба г оподарих.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
 Да, това е е дин чудесен подарък и всяко детенци би се радвало.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 253
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Обикновено залагам на съотношението цена-качество, независимо каква е националността на производителя. Бих отделила до 80 лв. за качествено бельо, за предпочитане от памук.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не, защото специално когато нашето детенце беше бебче, много държах всичко да си е само негово, чисто ново, а не наследено. Особено, когато се отнася за бельо.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Въпреки че досега не съм подарявала такова спално бельо, а тези, които съм виждала от този вид са предимно handmade не са ме грабвали, намирам идеята за чудесна, стига изработката да е качествена и да изглежда естетично.

# 92
  • Мнения: 667
За мен е важно качеството,не цената.Затова като купувам за детето неща не гледам цената.Важно е материята да е хубава.
Спално чувалче сме ползвали.
Спално бельо  с името на детето бих подарила.На нас ни подариха възглавничка с името на детето и датата на раждане!

# 93
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 50-60 лв. мога да отделя за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Използвахме чисто ново чувалче.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, интересна и оригинална идея.

# 94
  • Бг
  • Мнения: 846
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Държа на естествените материи. Бих отделила 50-60 лв. за качествено, памучно спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Ползвам спален чувал за детето от тримесечната му възраст. Аз съм му ги купувала, назаем не съм ползвала.
На мен лично, а и на детето са му много удобни чувалчетата. За мен плюсът е, че не се притеснявам, че ще се отвие посред нощ и ще спи отвит, т.к. при чувалчето този проблем го няма.
А Вашите чувалчета с крачета ме заинтригуваха  Wink.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, бих закупила спално бельо с името на детето ми.
В момента пижамките са му с изписано неговото име.

# 95
  • Мнения: 2 516
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?  - Нямаме определен бюджте.Ако ни хареса нещо, преценяваме цената на момента и евентуално купуваме.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не, и като цяло не е спал в чувалче.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Да, интересно е като идея.

# 96
  • Мнения: 61
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Решавам на момента, нямам определен бюджет.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?

Да, ползвахме чувалчета, зимни и летни, но когато стана на 2 г. отказа. Не сме ги купували, даде ни ги братовчедчето ни.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?

Бихме приели подарък с името на детето ни. Бих подарила такъв подарък.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 161
Бих заделила около 100 - лева , на заем мога да взема , само ако е много ново или наистина качествено.
Предпочитам да важните неща , да заделя пари. Страхотно би било да мога да персонализирам спалното бельо .  bouquet

# 98
  • Мнения: 160
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - 100 лв
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не!
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Не, няма особен смисъл!

# 99
  • Мнения: 1 185
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 40 лв бих отделила.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Ползвах ме чувалчета, но ние си ги купувахме.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, бих подарила.

# 100
  • Мнения: 3 046
Нямам определен бюджет, според нуждите и финансовото ни състояние, избирам. Гледам да не правя компромис с качеството, избирам качествени материи.
Чувалче за спане купих ново. Не се бях замисляла, че не е удачно да се ползва от друго дете.
Бих ползвала с голямо удоволствие спално бельо, персонализирано с името на детето.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 4 922
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Признавам си, че това е нещо, от което не пестя. Държа на качеството и материята като купувам доказани марка памучен сатен и цените не са ниски, но и не е ежедневна покупка, т.ч. не бих спестила за сметка на качеството. За да отговоря наистина на въпроса- 100-150лв

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не знаех, че не бива, но и не използвал.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Разбира се Simple Smile

# 102
  • Мнения: 5 435
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Максимум около 50 лева бих отделила за качествено спално бельо, по-скъпо не бих могла да си позволя.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?

Детето ми не е ползвало спално чувалче.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, много оригинална идея, и още повече когато стоките са изработени от качествени материали.

# 103
  • София
  • Мнения: 6 020
Чувалчета ползвахме, докато бяха по-малки, сега не искат.  Mr. Green
За точен бюджет не мога да кажа, но купувам само естествени и качествени материи.

# 104
  • Мнения: 1 727
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
-около 50 лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
-купих за детето си зимни и летни чувалчета, удобни са и за него и за мен. Но не бих взела такова нещо назаем.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
-по скоро не.

# 105
  • Мнения: 828
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Залагам на съотношението цена-качество, като задължително условие е да е от чист памук. Мисля ,че до около 80-100 лв. биха ми свършили чудесна работа.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не бих ползвала чувалче или бельо назаем,не смятам ,че е хигиенично  Peace

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да,защо не ? Стига да е поднесено по хубав и естетически издържан начин.  bouquet

# 106
  • Мнения: 5 121
Какъв бюджет бих отделила за качествено спално бельо - важно е да ми хареса материята, разцветките, цената да е нормална  Peace
Не бих взела назаем спално бельо  Peace
Хареса ми идеята за спално бельо с името на детето ми и бих подарила Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 279

Привет, преди да се роди нашият син взех спално бельо за него на стойност малко над 100лв- комплектът съдържа чувалче (с дълги подвижни ръкави), горен и долен чаршаф, юрганче (което не влезе в употреба) и обиколник. Доволна съм от комплекта, но с две ръце препоръчвам чувалчето- след като два пъти намерих бебето завито през глава с юрганчето, се отказах да го ползвам. С чувалче и той, и ние спим спокойно Simple Smile
Харесвам всичко персонално, в това число и дрехи, и спално бельо. Направила съм му залъгалка, лъжичка и купичка с неговото име, както и комплект за хранене като порасне по-голям (вилица, лъжички и нож).
За чувалче бих отделила до 40лв, ако наистина качеството на материята и функционалността (ципове и копчета) ми харесат.

# 108
  • Мнения: 261
Бих отделила около 50 лв за качествено спално бельо на детето.
Не бих използвала чувалче назаем. Имаме наше спално чувалче, но не сме го използвали.
Бих подарила спално бельо на дете с неговото име - идеята е много оригинална.

# 109
  • Мнения: 1 700
За спално бельо парите,които бих отделила са спрямо качеството и материята .
Чувалче не съм купувала и не съм взимала на заем.
Да бих подарила спално бельо  с име на детето.

# 110
  • Мнения: 5 362
Децата ни спят при нас и съм купувала отделни коплекти само за каката, които така и не ползва. Не знам колко бих отделила. Предполагам 50 лева.
Чувалчета съм ползвала, но по изключение, втора употреба беше, не знаех, че не е редно да се ползват.
Не бих купила спално бельо с името на детето. Ако бях с 5-6, за да не си бъркат комплектите - да, но сега - не.

# 111
  • Мнения: 5 943
1. Около 50-60лв. струват спалните комплекти на децата вкъщи.
2. Нямаме сп. чувалче, но се замислям вече, защото бебето доста се отвива.
3. Да, персъналният ви надпис звучи чудесно!

# 112
  • Мнения: 4 207
1. Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
40-50-60 лв.
2. Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Имахме и ползвахме активно целогодишно спални чувалчета - зимни, летни и рлобетно-есенни.
Ползвали сме ги от едното дете за другото.
3. Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да. Дори редовно подарявам спално бельо на близки деца.

# 113
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 40-50 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не сме ползвали спално чувалче

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, оригинално е.

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 100 лв отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Да, но нямам представа защо не трябва, ако съм го изпрала и изгладила от всички страни. Чувалчето е за 4+ годишно дете, което не се напикава

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Защо не..

# 115
  • Мнения: 39 284
Бюджетът ми е различен според нуждите. От миналата година децата са с нови матраци, протектори, чаршафи, олекотени завивки, възглавници и т.н. Ако не ме лъже паметта- комплектите бяха около 20-25 лв.

Не, съм ползвала чувалче на заем. Не ми се е налагало.

Не, не бих подарила спално бельо с името на детенце. Децата ми няма да оценят такъв подарък.

# 116
  • на село
  • Мнения: 287
1.Мисля ,че 50-60 лв. е максималната сума която бих отделила ,просто защото детските неща много бързо стават малки и не могат да се ползват.
2.Не бих ползвала или дала за ползване спално или друго бельо,въпреки че се изпира от хигиенни съображения.
3.Да ,идеята за спално бельо с името на детето е чудесна!

# 117
  • Мнения: 594
Мога да отделя към 100 лв за качествено детско бельо. Да, харесва ми идеята да има щампа с името на детето. Аз мисля, че не трябва да се ползва чуждо спално бельо. Simple Smile

Последна редакция: пт, 23 юни 2017, 22:42 от Vayde Bikova

# 118
  • Мнения: 890
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 40-50 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Да, ползвам в момента точно такова - пера го на 60 градуса и се надявам, че няма проблем.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, би било интересно.

# 119
  • Мнения: 39
До 70-80лв бих отделила за чувалче. Много ми харесаха чувалчетата с отвори за крачета - синът ми не е проходил още, но много рита.
Ползвали сме подарен спален чувал от племенницата. Както бебешките дрехи които тя е израснала са изпрани, така и спалното бельо.
Да, бих подарила персонализирано чувалче, оригинален и практичен подарък е.

# 120
  • Мнения: 470
Компромис с качеството на спалното бельо не правя, така че не пестя пари за такова.
Не сме ползвали и не бих ползвала чувалче или спално бельо назаем или от магазин за втора употреба.
Харесва ми идеята за персонално спално бельо с името на детето ми-оригинално и практично е.

# 121
  • Мнения: 4 097
Бих могла да отделя до около 70 лв. за качествено детско спалня бельо, но не съм сигурна дали ще е достатъчно.

Синът ми не ползва бельо назаем - не е редно.

Идеята за надписано лично детско бельо много ми допада и бих се позаинтерсувала от такива оферти.

# 122
  • Мнения: 2 755
До 100 лв. бих отделила, ако бельото е наистина качествено.
 У дома никога не съм ползвала чужди бельо, чувалче или завивки.
Бих купила бельо с името на детето, ако има и други картинки по него, защото децата харесват цветни чаршафи.

# 123
  • Мнения: 1 180
Изтеглени са късметлиите, които ще получат награди от Hushhh.
Това са:
Почти безобидн@ получава артикул по избор
Vayde Bikova и Eona получават 30% отстъпка при поръчка от www.hushhh.eu

Честито!


Очакваме печелившите да се свържат с Hushhh на e-mail: sales@hushhh.eu или на телефон 0888353059, за да уточнят получаването на наградите си.

Екипът на Hushhh ви благодари за интереса и участието в темата и ви пожелава весело лято!

Общи условия

Активация на акаунт