ПОМОЩ!!!Питанка за яслата

  • 638
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Здравейте мами Simple Smile
Имам една дилема за разрешаване и знам че вие тук ще ми помогнете Hug
Живея в Зона Б-18,но не съм много запозната с района(от скоро съм тук).
На есен ще се наложи да тръгна на работа и да дам моята дъщеря на ясла,да но незнам къде тук в района има ясли Sad
Моля ви мами,помагайте Praynig предполагам че има майки живеещи в този район които ще ми помогнат.
Предварително благодаря за помоща и ще съм ви силно признателна ако помогнете  bouquet

# 1
  • Мнения: 723
За съжаление не съм в твоя район и не мога да ти помогна, но можеш да погледнеш във форума "Нашите деца" - там има списъци на ясли и отзиви за тях!
Успех в търсенето! Peace

# 2
  • Мнения: 410
BubetoTheCool благодаря ти за информацията Hug

А няма ли други майки от моя район Sad

# 3
  • Мнения: 3 089
аз съм по-нагоре - стамболийски и к. величков.
виж в отчетни и от там "по градове". там пишат майки от различниквартали. бързо ще се ориентираш.

а за яслата - струва ми се, че бързо трябва да се организираш. ние мислим да подаваме документи сега, за да приемат детето др. пролет. иначе не било сигурно.

# 4
  • Мнения: 94
Ох, и аз се интересувам и ще следя темата. Дано се включи някоя мама от района с  повече инфо.

# 5
  • Мнения: 410
Вчера ходих до ОДЗ,което се намира на Симеон,близо до 3-та градска,но останах разочарована Sad Казаха ми,че вече е късно да я запиша,но там взимали децата след годинка и 10 месеца Shocked бях много учудена.Та това все пак е ясла и за мен това означава,че мога да дам детето си поне като навърши една годинка.
Днес продължавам в търсенето и май,ще се окаже,че ще дам детето си доста далече на ясла,което не ме устройва но нямам друг избор,трябва на есен да тръгна на работа Cry
Роптая си тихо за неуреденоста която съществува,но кой ли ще ме чуе #Cussing out
Разбрах за една ясла в Лозенец и днес ще отскоча да я видя.Разбрах че там мога да дам дъщеря си когато ме устройва.Яслата е №40.Ако някоя майка знае нещо за нея,моля дайте повече информация,доволни,недоволни,да предобия представа.
Това е за сега от мен,ако има нещо ново,ще пиша Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравей,

Таня ходи в яслата на 120 ОДЗ. Базата е малко соц тип, но иначе персоналът е много добър.
Намира се на Димитър Петков, след като пресечеш Стамболийски, зад едно училище.
Имат 2 групи /ние сме в 1-ва група/. Децата са по 15 в група.
Ако искаш още информация - питай  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 410
 Blush Яслата за която попитах по долу е №46 а не 40
Успях да отида до там и останах възхитена newsm68.Директорката е толкова мила и приятна жена,а базата е страхотна newsm10
Наесен с песен тръгваме на ясла Heart Eyes
Очаквам мнения на мами чиито деца са отраснали там,а се надявам темата да продължи и да получите информация къде можете да дадете съкровищата си  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт