Лакове за нокти - 111

  • 82 356
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 478
Благодаря за новата тема!

Сякаш май не съм открила любим корал... Така че, ще гледам сега да си харесам някой от тези, които показвате  Laughing

Последното е ОПИ е...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 621
Моят любим корал е Flormar 377 Red coral
Скрит текст:
Снимката е от нета.
Апропо, преди няколко дни се сдобих и с розовия 407, разбира се, след като го забелязах тук в темата  Mr. Green На дневна светлина ми стои бонбонено-неоново розово, а в шишенцето е по-убито. Не че нe ми харесва де, ще си го нося с кеф  Heart Eyes напомня ми на един ГР Color Expert, номер 15.

# 17
  • Мнения: 1 468
След едногодишно изграждане с гел, ноктите ми са просто ужас! Grinning Та сега ги възстановявам и когато му дойде времето ще си се лакирам пак с лакове. Сега само ноктите на краката си лакирам и съм в момента с тозе цвят - 


И още нещо, забравила съм лаковете - кои са хубави, кои не толкова, наситени издръжливи и така нататък. Цялата си колекция я подарих на мама и приятелки и дефакто съм само с този на ГР. Grinning Та някакви препоръки за марки, серии, база, топ лак? Благодаря ви много!

# 18
  • Мнения: 1 399
По-оранжевото или по-червеното официално е корал? Аз приемам прасковеното за коралово, но виждам, че и в темата показаните лакове са в двете гами.

Иначе един от малкото ми почти изхабени лакове е точно прасковено/коралово Опи, на което ми изтекоха очите да търся името в нет-а, и не можах да си го позная.
И да не си остана без този цвят случайно, прибрах този. На живо не е толкова оранжев, но е много труден за снимане цвят.

# 19
  • Мнения: X
Агент, червеното за мен е универсалният цвят, който ходи на всякакви ръце Simple Smile. Нося го целогодишно, без значение на сезона.
Изнамерих стара снимка на червената баронеса, но снимката не отразява цялата му красота.

Страхотен маникюр! Heart Eyes


DqVoLsKi_ChArOvNa , с теб имаме един любимец от коралите. Grinning
Много е хубав.Аз съм голям фен на еси Simple SmileПри мен супер издръжливи и със страхотна покривност.Днес ще отида да си купя още два броя  Joy .Намерих ги в едно магазинче два на цена от 10,99 лв.  Laughing .Нямат много наличности и гледат да ги продадат защото не се търсят .

# 20
  • Мнения: 20 162
Аз май нямам коралов лак, нещо не ми отива.

# 21
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
И аз искам такъв цвят като първата снимка в поста на densi  Heart Eyes Дали ГР или Флормар имат подобен цвят?

# 22
  • Мнения: 7 519
Аз май нямам коралов лак, нещо не ми отива.
И аз нямам коралов и не ми харесва на почернели ръце.

# 23
  • Мнения: 1 789
LieToMe точно този цвят съм набелязала, би ли споделила на колко пласта е покривен? Имам един друг лак от тази серия, обаче изисква между 3 и 4 пласта, за да не прозират връхчетата.
В момента съм с Flormar 408 Rose Classic, който на моите ръце не е розово, а по-скоро розов корал. Ще кача снимка тези дни  Peace

# 24
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
Аз не почернявам особено и нося цяло лято лакове в коралово - червената гама.

Сетих се още един любим корал OPI Live, love, carnaval:

# 25
  • Мнения: 1 399
И аз искам такъв цвят като първата снимка в поста на densi  Heart Eyes Дали ГР или Флормар имат подобен цвят?

Виж ГР Rich Color 43, струва ми се, доста близък. Не съм сигурна, но май имаше лек шимър в бутилката поне. На снимки обаче не го виждам.

# 26
  • Мнения: 17 546
И аз искам такъв цвят като първата снимка в поста на densi  Heart Eyes Дали ГР или Флормар имат подобен цвят?
Rimmel London Super Gel Collection имат такъв цвят, не знам кой номер е, но мисля че е това

# 27
  • Мнения: 511
Любим корал ми е Zoya Maya. Харесва ми, че е желе и е по- розовеещ корал, а не оранжевеещ на моя тен.
Благодаря за темата bouquet

# 28
  • Мнения: 1 468
CrystalNoir в ингерес на истината на ноктите на краката ми е на два пласта. За ръцете предполагам по същия начин ще бъде. На един пласт е много прозрачен и бозав.

# 29
  • Germany
  • Мнения: 919
Денси, благодаря за темата!

Ето ги моите корали:



Скрит текст:


Този е по-скоро праскова, но също ми е много любим:



Ивче, кой е последният лак на Катрис на последната снимка, таупе ли е? Аз много се запалих по цялата колекция, та ако може да го покажеш как седи, хич няма да се разсърдя.  Blush
Сега съм с All-Pinklusive и съм мноооооого доволна!  Heart Eyes Ще го покажа по-късно.

Диди, Дяволски чаровна, Осмичка, Десислава и всички останали, прекрасни маникюри, останаха ми очите!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт