Детски пердета във Варна-къде???

  • 5 516
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Здравейте,варненски мамчета Simple Smile! Голяма чуденка ме е обвзела newsm12,от къде да си намеря хубави перденца за бебешката стая,ама наистина хубави и различни от залялите пазара щамповани хасета newsm78???Изобщо дали във Варна има някъде готин магазин за бебешки интериорен текстил(цели комплекти от чаршафи,перденца,постелки и т.н.)?Предварително мерси за отговорите newsm51 newsm32

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Аз също не исках от тези пердета с Мечо Пух или пък с принцеса, и намерих много хубав магазин за пердета - от Валентина по улицата надолу към гарата, от дясната страна се пада. Ето виж снимки: http://pg.photos.yahoo.com/ph/lexi_bg/album?.dir=/c640re2
Миналата година ги правихме и забравих вече колко струваха, дано да имаш късмет и да има от тези пердета.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 483
Почти във всеки магазин за платове можеш да си намериш детски платове и да си ушиеш. Аз така направих, но нямам снимки да ти покажа. Даже, когато Кари се роди сама си уших доста спални комплекти от много качествено хасе( излезе ми мн. евтино)

# 3
  • Мнения: 206
Ние си купихме страхотни детски пердета,различни от всички стандартни от мебелния магазин на 2-рия етаж на Спортна зала .Доставят ги от Англия след около месец, и цените са приемливи.

# 4
  • Мнения: 2 039
Благодаря ви много,още утре тръгвам на обиколка  bouquet!!!

# 5
  • Мнения: 5 500
Ние си купихме страхотни детски пердета,различни от всички стандартни от мебелния магазин на 2-рия етаж на Спортна зала .Доставят ги от Англия след около месец, и цените са приемливи.
Къде в СЗ има втори етаж?
На входа на СЗ веднага в ляво първия магазин има страхотни бебешки и детски спални комплекти!

# 6
  • Мнения: 206
Като влезеш в Спортна зала тръгваш в дясно минаваш покрай барчето и срещу стълбите на втория етаж има два магазина,единия е за сувенири и градинско обзавеждане ,до него е мебелния магазин,но не съм ходила отдавна ,да не са го затворили?

# 7
  • Мнения: 5 500
Като влезеш в Спортна зала тръгваш в дясно минаваш покрай барчето и срещу стълбите на втория етаж има два магазина,единия е за сувенири и градинско обзавеждане ,до него е мебелния магазин,но не съм ходила отдавна ,да не са го затворили?
Ааааа, сетих се, не бе, не знам едва ли са го затворили, но сега се сетих къде е втория етаж, благодаря ти  bouquet

# 8
  • Мнения: 6 039
Страхотни детски пердета има в магазина за тапети на бул.Сливница. Не се сещам за номера, но над магазина продават на втория етаж климатици ЕКО КЛИМА. Пердетата съм сигурна, че ще ти харесат, както и тези в магазина в Спортна Зала, който обаче много често не работи.

# 9
  • Мнения: 2 039
Като влезеш в Спортна зала тръгваш в дясно минаваш покрай барчето и срещу стълбите на втория етаж има два магазина,единия е за сувенири и градинско обзавеждане ,до него е мебелния магазин,но не съм ходила отдавна ,да не са го затворили?
Затворили са го от преди година,но се надявам този на Сливница да не са  bouquet!А спалните комплекти в Спортна зала на 1-вия етаж са направо невероятни newsm44!!!

# 10
  • Мнения: 6 039
На Сливница със сигурност  работи.

# 11
  • Мнения: 386
И аз препоръчвам на Сливница (N154 ?). Предлагат тапети, интериорен текстил и т.н. както и добри дизайнерски съвети.

# 12
  • Мнения: 2 039
Eто сега да ви кажа какво видях! Страхотни детски перденца продават в магазин "Дом на пердето",който се намира на кръстовището на Образцов дом(на ъгъла по диагонал на Образцов дом).Направо са  #Milti!!!А тези на Сливница също са сладки,но нещо материята не ми допадна много Laughing  smile3535

# 13
  • Мнения: 2 039
Между другото,мама Диана,мъжът ми току що ти видя снимката и каза,че те познава от Адрес-той е Деан Ангелов от офиса на Йордана(ама вече не работи там).Праща ти поздрави Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт