каъде във варна мога да намеря?

  • 514
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
мамчета от Варна знаете ли къде мога да намеря  такова потниче като на тези снимки(вижте мацката е с такова потниче на снимка 5,11,12,66,67)

мн ще съм благодарна на тези който ми помогнат

# 1
  • Мнения: 1 629
Навсякъде, гледам, са изкарали потници, трябва само здраво обикаляне. Дано някой е виждал точно този момент, че да те ориентира. Ако не знае никой, тръгвай по магазините по Владислав и Княз Борис и късмет!

# 2
  • Мнения: 5 622
 Аз имам подобно такова, нагоре обаче минава през врата, иначе надолу деколтетето е също толкова дълбоко  Crazy

Моето е от едно магазинче, което се намира на ул. Мария Луиза, ама тя тази част на улицата май не се казва така, но ще се опитам да обясня..значи намира се на ъгъл, точно срещу бившата сладкарнца Черноморец, сега е банка някаква, май е ЦКБ  newsm78

До магазинчето има работни дрехи и спално бельо. Намира се съвсем близо до пресечката на Братя Миладинови, по която се отива до у-ще Кирил и Методий. Но преди тази пресечка се намира в ляво, като отиваш в посока надолу.

Дали стана ясно?  Thinking

П.С. Магазинчето има 2-3 стъпълца нагоре към него от тротоара.

# 3
  • Мнения: 521
Аз имам подобно такова, нагоре обаче минава през врата, иначе надолу деколтетето е също толкова дълбоко  Crazy

Моето е от едно магазинче, което се намира на ул. Мария Луиза, ама тя тази част на улицата май не се казва така, но ще се опитам да обясня..значи намира се на ъгъл, точно срещу бившата сладкарнца Черноморец, сега е банка някаква, май е ЦКБ  newsm78

До магазинчето има работни дрехи и спално бельо. Намира се съвсем близо до пресечката на Братя Миладинови, по която се отива до у-ще Кирил и Методий. Но преди тази пресечка се намира в ляво, като отиваш в посока надолу.

Дали стана ясно?  Thinking

П.С. Магазинчето има 2-3 стъпълца нагоре към него от тротоара.
знаеш ли че май ми стана ясно.мерси ще потърся.само можеш ли да ми кажеш  за колко горе долу го взе

Общи условия

Активация на акаунт