Правите ли си прочистване на организма,как и колко често?

  • 12 212
  • 70
  •   1
Отговори

Анкета

Правите ли си  прочистване  на организма?

Опции:

  • Мнения: 13 512
Правите ли си  прочистване  на организма,как и колко често?

# 1
  • Мнения: 834
С чай и мед.  food010
 На *ЦЯРЬ* - Габрово има такъв чай и на мен ми действа добре.
Колко често? Ами, когато се сетя или когато започват да ми излизат безпричинно разни Sick пъпки.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз искам да направя пречистване, но ме спират гадните клизми- не ща да ги правя Crossing Arms А те са задължителен елемент ooooh! Другото ще го понеса по-лесно.

# 3
  • Мнения: 120
В момента пия сяра за прочистване. За първи път го правя Simple Smile.Днес ми е 3 ден, имам още 7 дни.  Wink

# 4
  • Мнения: 13 512
В момента пия сяра за прочистване. За първи път го правя Simple Smile.Днес ми е 3 ден, имам още 7 дни.  Wink

Ето нещо интересно- я сподели, ако обичаш  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 155
Не правя, освен ако 1 ден само на минерална вода и кафе не се брои за такова  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
Доста рядко го правя.
Понякога карам само на минерална вода.
Мама имаше една китайска рецепта с чесъм и спирт, като прецедения спиртен извлек после се пие с мляко, и схема. Това съм го пила 1-2 пъти.

# 7
  • Мнения: 5 790
Не, досега не съм го правила.

# 8
  • Мнения: 5 103
Преди това правих.
Сега мисля пак да почна всяка сряда само на минерална вода.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не правя чистка. Не чувствам необходимост сякаш...

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди това правих.
Сега мисля пак да почна всяка сряда само на минерална вода.
Прочстването на организма не е разтоварващ ден.

# 11
  • Мнения: 13 512
Не правя чистка. Не чувствам необходимост сякаш...

Ама как ще се чувтсваш,я?! При този здравословен начин на  живот/ то живот ли е така,ама...?/.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 724
Ако се брои за пречистване- 2 години правех режима на Емилова - подове и чай за около5до 7 дни с 7 дни захравнаве всяка есени и пролет.През есента пробвах с прочистване на дебелото черво, доста е времеемко и не много приятно.Сега  при пълноличие ще прочиствам бъбреците със зехитен и лимон - прави се за около 12 часа.
тази година вместо плодовия режим през Коледните и великденските пости постих./великденските с 1 седмица по-малко отколкото трябваше/.
Не съм на 25 и усещам как се разтоварвам с всеки от режимите. До 30 години не бях правила нищо.

# 13
  • Мнения: 122
Имам позната, която 2 дни в седмицата гладува, пие само вода.Така свали 12 кг след раждането.Та и аз пробвах, но уви в домашни условия не става.Но съм навита да го правя, още повече като видях резултатът от това.

# 14
  • Мнения: 314
правя си задължително разтоварване 2 пъти годишно-пролет и есен по 2 седм. само на плодове и 4ай.сега докато съм бременна, разбира се, има пауза,но след раждането мисля да продължа.

Общи условия

Активация на акаунт