Търся идеи за официален тоалет

  • 3 952
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 810
Предстоят ми няколко официални повода: наборна среща, кумуване.
Четох вашите най- нови покупки, но те са по- скоро спортни.
Ще ми се да разбера какви са тенденциите за официални тоалети:
цветове, материи, силуети, аксесоари, обувки, чанти,
както и мъжки такива(мъжо и той трябва да се издокара Wink)
Мога и да си шия, така че не е задължително да е И-магазин.
Отвикнала съм да търся и нося такива дрехи, защото знаете какво е ежедневието ни...
Помагайте, красиви мами! Praynig

Последна редакция: нд, 07 май 2006, 16:01 от mimi_kir

# 1
  • Мнения: 3 810
Дръпвам темичката напред... Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 544
Ами и аз същото нещо се чудя ,че другата седмица сме на сватба после на бал и няколко рождени дни. Мисля че преди всичко за тоалета зависи от тялото ти аз преди да родя нямах проблеми с избора на дрехи но сега съм се закръглила и не всичко би ми седяло добре. Иначе идеята ми за офицялен тоалет е панталон от по тънка материя и отгоре полупрозрачна туника с голямо деколте в светли цветове и или ефектен плат или голямо бижу. Другия варянт е офицялен панталон къс до над коляното хубава блузка или ризка и сако задължително на високи обувки.

# 3
  • Мнения: 3 810
Е, аз мисля да се ориентирам към късо сакенце(май били модерни сега newsm78) в комбинация с рокленце или пола и блуза. (сватбата е в 2 дни, така че ми трябват 2 тоалета... Tired)
Задължително токче.
В момента съм 54кг. и ми се струва, че ще мога да се разхождам и без панталон...

# 4
  • Мнения: 1 153
Ами като цвят да е нещо свежо,това със сакенцето е добра идея,може да си ушеш и панталон и пола за да сменяш и те да са в такива цветове,че да ги съчетаваш със сакото

# 5
  • Мнения: 3 810
Мисля си за нещо подобно:

if,  какви цветове предлагаш?
Не са ли модни пастелните цветове?

# 6
  • Мнения: 379
на мен това много ми харесва
http://www.bebe.com/gp/product/B000E3FICS/sr=1-13/qid=1147014798 … mp;bgColor=FFFFFF

както и този модел на пола
http://www.bebe.com/gp/product/B000EOFY4O/sr=1-18/qid=1147015014 … mp;bgColor=FFFFFF

но и това което се избрала е хучбаво

# 7
  • Мнения: 694
Ето малко интересни неща-щом можеш да шиеш.Аз съм ги избрала такива,че да мога да си ушия нещо.Незнам обаче до колко официални ще ти си сторят.
тук

# 8
  • Мнения: 1 153
Ето малко интересни неща-щом можеш да шиеш.Аз съм ги избрала такива,че да мога да си ушия нещо.Незнам обаче до колко официални ще ти си сторят.
тук
Страхотни модели Peace

# 9
  • Мнения: 5 103
Ето малко интересни неща-щом можеш да шиеш.Аз съм ги избрала такива,че да мога да си ушия нещо.Незнам обаче до колко официални ще ти си сторят.
тук

Тези снимки от каде са свалени?
Продават ли се в сайта?

# 10
  • Мнения: 694
Ами момичетата бяха напускали няколко сайта и аз си ги копнах от тях -идеята ми е понеже имам доста платове да ги покажа на шивачката ми и да измислим дали може да ми ушие нещо от тях.Не се продават за жалост никъде такива дрехи в бг.А иначе сайтовете са на Виктория сикрет и боди сентрал,а също и някакъв швабски.

# 11
  • Мнения: 3 810
anjelina, полата много ми хареса и не е нещо слижно. Даже сигурно имам такава кройка в старите списания. Модата си се върти през 8-10 г.
lidiana, семплички са, но и аз си копнах някои дтуг модел, а после ще избирам.
Благодаря ви много момичета!  bouquet
Утре отивам да видя какво предлага магазина за платове, защото и плата трябва да си го бива. Stop

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Мисля си за нещо подобно:

if,  какви цветове предлагаш?
Не са ли модни пастелните цветове?


http://www.rozali.com/beauty.php?l=a&p=242

# 13
  • Мнения: 655
Ето малко интересни неща-щом можеш да шиеш.Аз съм ги избрала такива,че да мога да си ушия нещо.Незнам обаче до колко официални ще ти си сторят.
тук

Страхотни дрехи - очите ми останаха в някои модели.

# 14
  • Мнения: 3 810
Ауууу, и  на кой цвят да се спра сега? Wink
 fam , благодаря ти много!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт