вила до морето, която да се отдава под наем

  • 2 987
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Здравейте,

Знаете ли как стои въпроса с отдаването на самостоятелна къща /без да присъстват в нея собствениците/ или вила до морето... може и да не е в курортно селище и да е някоя селска къща в близост до морето  Sunglasses

дали някой от Вас е попадал на подобни предложения !?
В случая не е от знаечение дали се намира на Южното или Северното черноморие  Wink

# 1
  • Мнения: 480
Здравей! Има много такива къщи в нета, а предполагам, че и още толкова поне функционират като такива, но нямат сайтове. Ние запазихме една къща в с. Велика, до Лозенец - ето ти линк да я видиш - http://vilavelika.hit.bg/.

Потърси в гугъл, ще ти излязат много и ще можеш да избираш.  Hug

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Много благодаря! Село Велика много добро място и отговаря на на моята представа за селска къща до морето  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 3 153
Веси Д, моля те пиши как сте изкарали там и дали е хубава наистина вилата. Ние първоначално я запазихме, но след това отменихме резервацията и направихме в хотел, защото всеки от нас става по различно време и предпочетохме да се оправяме всеки самосиндикално към плажа, а вилата все пак е на 3 км. от Лозенец и не ни се стори много удачно да се товарим в бебетата на колите, вместо да прекосим само улицата и да сме на плажа!
Иначе изглежда фантастично Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Пусни на Гугъла "наем вила море" и можеш да четеш до утре. н

Ние сме ходили на тази и сме много доволни. Наемът беше 60 лв. за горния и 70 лв. за долния етаж през август:
http://vilamalina.hit.bg/gallery.html

# 5
  • Мнения: 480
Petинка, запазили сме я за края на юни. Като се върнем, живот и здраве, ще дам отзиви. За нас е идеално, тъй като ходим сами на почивка (за да е почивка) и няма с кого да се съобразяваме/изчакваме, когато решим - тогава ходим на плаж, та 3-те км., предполагам няма да ни пречат. Освен това аз държах да разполагам с кухня, защото бебка е малко още - все ще има нещо да се притопли поне, а в хотел няма да мога. Та така. Ще видим дали ще излезе както си го представям  Grinning

Алегра, кажи после дали сте запазили, може пък да се засечем  Hug

# 6
  • Мнения: 56
И аз съм запазила в с. Велика, но вилата е "Летен ден". Някой случайно да има впечатления за нея?
Оп-паа, май съм off, спирам с въпросите. Embarassed

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
аз съм планирала от 28 май до 14 юни да сме в Бургас... няма да е точно море... но мои близки имат апратамент в Бургас и мисля, че с бебето ще ни е по-удобно в домашна обстановка... въобще преставям си едни разходки в морската градина и с такива розови блянове живея  Sunglasses
... а в същото време си мисля да направя някаква резервация за юли или септември в някоя селска къщичка... така че ще чакам отзиви от Вас. Вие ще сте пионерите в тази област, ВесиД  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт