Страх при секс със бременните ви половинки

  • 3 692
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 740
Изпитвате ли страх при секс със бременните ви половинки/да не би да навредита по някакъв на4ин на бебо/?И как се преодолява това?
  bouquet

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 02:38 от Tatti

# 1
  • Мнения: 4 978
ми ако страха е толкова голям, просто не се преодолява (докато си бременна, де)

както каза мойто мъж, колкото и цинично да прозвучи "не искам да ударя детето по челото" и секса стана мираж...  Laughing

# 2
  • Мнения: 5 103
Mъжът ми май изпитваше известен страх.

# 3
  • Мнения: 7 474
Ооооооо, голам страх беше,едвам го навивах! Blush

# 4
  • Мнения: 9 990
Никакъв страх, до последно сме си поравили секс, само позите нещо се ограничиха.Не е имал страх да не прасне детето по челото Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 39 759
Никакъв страх, до последно сме си поравили секс, само позите нещо се ограничиха.Не е имал страх да не прасне детето по челото Laughing
И при нас беше така Simple Smile

# 6
  • Мнения: 614
ми ако страха е толкова голям, просто не се преодолява (докато си бременна, де)

както каза мойто мъж, колкото и цинично да прозвучи "не искам да ударя детето по челото" и секса стана мираж...  Laughing

хи хи хи

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не, не ме е било страх... Правехме и си правим секс на общо основание... Ограничихме позите, да...

И един виц... Двама близнаци играят карти в корема на мама... Единия по едно време хвърля картите и ядосано казва... "Омръзна ми, повече няма да играя"... Другия: "Че защо бе, какво стана...?" Първия отговаря... "Една червена главичка постоянно ми гледа в картите...!"

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
Мъжът ми като разбра, че съм бременна, категорично отказа да сексуваме. Shocked Разбирания разни.

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мъжът ми като разбра, че съм бременна, категорично отказа да сексуваме. Shocked Разбирания разни.

И моя така.

# 10
  • Мнения: 740
Искате да ми кажете 4е сте били абсолютно на сухо ooooh!Как сте издържали newsm78Аз съм на "диета" ама 4ак пък съвсем без newsm784ак не искам да си помилям!

# 11
този въпрос беше към мъжете  и не само.... аз лично не съм изпитвал никакъв страх....а за тези които ги  е страх да прочетат малко инфо.......

# 12
  • Мнения: 4 978
като гледам повечето отговори, май мъжете са по-страхливи от нас  Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 2 479
като гледам повечето отговори, май мъжете са по-страхливи от нас  Laughing Laughing
То това е защото ние си усещаме как стоят нещата и дали бебо мирува,а те не - могат само да гадаят и да се притесняват.
Ние не сме спирали секса...само дето аз желание нямах особено.Хормони,какво да се прави.

# 14
  • Мнения: 3 569
Не ме е било страх. По-скоро ми беше дисконфортно от факта, че има и трети ...

Общи условия

Активация на акаунт