Универсално дистанционно

  • 13 563
  • 20
  •   1
Отговори
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
  smile3538 счупихме и на този телевизор дистанционното tv и сега се редуваме да играем тази роля ...ама нещо не ни изнася много  tantrum ...та въпросът ми е чувала съм че има дистанционни които са универсални - има ли такова нещо и къде можем да намерим / като единя телевизор е доста старичък  от първите Сонита Тринитрон ...ако има значение / ...или ако няма от съде да си закупим за съответната марка - тивитата не са в гаранция

# 1
  • Мнения: 490
  smile3538 счупихме и на този телевизор дистанционното tv и сега се редуваме да играем тази роля ...ама нещо не ни изнася много  tantrum ...та въпросът ми е чувала съм че има дистанционни които са универсални - има ли такова нещо и къде можем да намерим / като единя телевизор е доста старичък  от първите Сонита Тринитрон ...ако има значение / ...или ако няма от съде да си закупим за съответната марка - тивитата не са в гаранция


Щом е Сони , опитай да си поръчаш по сервизен път, даже и да е нов ТВ-то , дистанционното е аксесоар и не влиза в гаранцията

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Има специализирани магазини, в които продават дистанционни за телевизор и дори да нямат за точния модел... Със сигурност могат да ви доставят или да ви осигурят универсално дистанционно... За София нямам идея къде има, но търси в магазините за електроника, електронни елементи, по-известните сервизи... А може да потърсиш и в интернет...
Успех...
newsm10

# 3
  • Мнения: 955
Има специализирани магазини, в които продават дистанционни за телевизор и дори да нямат за точния модел... Със сигурност могат да ви доставят или да ви осигурят универсално дистанционно... За София нямам идея къде има, но търси в магазините за електроника, електронни елементи, по-известните сервизи... А може да потърсиш и в интернет...
Успех...
newsm10

Не си хвърляй парите, не вършат работа. Мъж ми купи и после го върнахме.
Поръчах си в сервиза, намира се в Гео Милев, ул. Коста Лулчев 16, тел. 971-47-78

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ей от тук можеш да си поръчаш каквото искаш дистанционно (дори мисля, че и в момента имат за Сони на поне 10-15г. което е):

http://www.royal.bg/

# 5
  • Мнения: 695
ние имаме универсално дистанционно което Не използваме.за да може да се използва трябва да се въведат кодевете на всички уреди които искаш да се включват с него.към дистанционното има книжка с въпросните кодове които за всяка марка са различни.за съжаление има марки на които няма кодове в книжката и така просто става неизползваемо #Crazyнай-добре си купи същото дистанционно и ще си спокойна,че поне ще ти върши работа Peace

# 6
  • Мнения: 1 564
Ние имаме такова дистанционно на ТСМ.Вече 1г. и половина го ползваме и нямам оплакване. Whistling

# 7
  • Мнения: 35
на "Пиротска" в един от безистените в дъното има едно магазинче, в което има дистанционни и за най-екзотичните марки. Провери там.

# 8
  • Мнения: 5 475
ние имаме универсално дистанционно което Не използваме.за да може да се използва трябва да се въведат кодевете на всички уреди които искаш да се включват с него.към дистанционното има книжка с въпросните кодове които за всяка марка са различни.за съжаление има марки на които няма кодове в книжката и така просто става неизползваемо

Точно така,особено ако става дума за по-стар модел уреди.Първо провери става ли за твоите!  Peace

# 9
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
благодаря  Hug много за отговорите ще се възползвам и ще проверя всички предложения  Peace

# 10
  • Русе
  • Мнения: 611
И ние ползваме универсално  дистанционно от ТСМ  за всички уреди  и сме доволни.

# 11
  • Мнения: 8 917
на "Пиротска" в един от безистените в дъното има едно магазинче, в което има дистанционни и за най-екзотичните марки. Провери там.
Peace

# 12
  • Мнения: 5 317
Ние имаме универсално дистанционно за телевизора.Използваме го вече повече от 7 години  и все още работи.Струваше около 10 лева.

# 13
  • Мнения: 3 966
Ние си взехме преди време и не ни вършеше никаква работа Crossing Arms

# 14
  • София
  • Мнения: 366
Купих едно на ТСМ за играчка на малката преди доста време - за да остави нашите на мира. Обаче нашия татко се хвана и го програмира - работи си без грешка. За сведение Сонито ни е един от първите тринитрони.

Общи условия

Активация на акаунт