Нова Майска Щастлива седмичка 8.06/14.06.2006

  • 5 026
  • 161
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили момичЕта   bouquet  bouquet  bouquet

Зеленият чАй е сервиран, КАлида  Hug
Има и кафе за непробудните  Heart Eyes
КАкво Ще кажете за малко диета, а??  newsm78 За много гладните мюсли: полезно за здраве и красота, и освен това: вкусно  Grinning

Аз се впускам в работа, по късно пак съм тук  Grinning

Пожелавам ви много усмивки и слънце   bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 5 475
mama B празника обаче е хубав и атмосферата изглежда много приятна!  Peace


Добър апетит на всички с




Слънчева и успешна седмица!

  bouquet

# 3
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте, мили моми4ета!  Heart Eyes
Мамо Б, явно добре сте си изкарали!
А с Giorgia сте ни спретнали една вкусна закуска   bouquet
Калида, празника не беше у нас, аз бях на гости  Grinning А Брюно много оби4а нашите специалитети, с изклю4ение на таратор, снежанка и по4ти  вси4ко на базата на кисело мляко  Rolling Eyes
Желая ви весела и приятна седмица на вси4ки  Hug
Тук и днес е по4ивен ден, така 4е пак ще ходим по разходки  Wink

# 4
  • Мнения: 7 914
Добро утро и от мен момичета!

Весела и успешна седмица ! Пожелавам на всички много слънче и приятни емоции!



Giorgia , страхотна закуска  newsm10 ! Предлагам след нея да се поразходим ето тук:

 Hug
 Giorgia , страхотен замък, така ме размечта...Имаш ли още снимки? Обожавам замъци! Има ли web  за него?

mama B , страхотни снимки! А ти самата изглеждаш като момиченце! Страхотна си! А къщичката е мечта! smile3521  Аз на диетка ще бъда от другата седмица, че тази пак ще има много мероприятия, които със сигурност ще ми провалят каквато и да е диетка!

KalidaHug то, нали знаеш, който за каквото си мисли....Много глупаво от моя страна...извинявай  Hug Мойте юначета може да ги видиш ето тук:
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=30355

А ето ми и обещанието  да ви покажа нашата градина:
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=647162

И предполагам ще ме разберете защо не ми стои в офиса в това прекрасно време и защо все ме влече към вкъщи! Joy



Mama Strumpfnewsm09 как ти завиждам! и защо е почивен ден  newsm78 ? Да си изкарате един страхотен ден!  bouquet

Последна редакция: пн, 08 май 2006, 10:57 от zwezdi4ka

# 5
  • Мнения: 5 475
zwezdi4ka   ето тук може да разгледаш за замъците...мнооого е красиво!  Wink
http://www.courmayeur-mont-blanc.com/castelli.htm

Страшни са ти кученцата...големи сладури!  Hug

А за градината ...нямам думи...имах подобна в България..  Thinking  тук обаче сме в апартамент и трябва да се  задоволя с парка на Монца!

  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 017
ЛЕлеееее, Звездичке, с тези снимки на малчОвците просто ме грабна  Grinning Heart Eyes Hug Обожавам кучЕта, по принцип животни, а твоите сладурчовци са едни от най големите чаровници (не чЕ им занм породата, де, ама не беШе ли от съЩия вид кучЕнцето от "Колкото толкова" с Джак Никълсън??) Любима ми е тази пред телевизора  Grinning Grinning Grinning
И благодаря за хубавите думички   bouquet
 А тази градина...добре те разбирам...аз виждам природа от прозорците си, и слънчице...Тук съм като подплаШен заек като е слънчЕво: не ме свърта вътре, като чЕ ли подсъзнателно (и съзнателно) искам да събера всичкото слънце на краткото лято...

Да ви кажа какво съЩество среЩнах в събота: отидох да гледам една къЩа, колежка заминава за година в Англия и иска да остави къЩата в сигурни ръце, т.е. на символичЕн наем (сравним с това, което плаЩам в апартамента) на някого, когото познава, та отидох на оглед. Абсолютно неочАквано, не съм планувала местене...но както и да е, това е друга тема. Та там, на втория им етаж виждам един аквариум, и един голям гуЩер (така и не разбрах какво е точно, аз само игуана различАвам  Embarassed) Този е като малко динозавърчЕ, светло кафяв, с дъъълга опаШка, австралийски...Аз никак не ги харесвам, заЩото не се чуствам сигурна в присъствието им (много са бързи, и все си мисля, чЕ Ще се Шмугнат някъде до мен, и Ще ме гризнат ...брррр  Embarassed). Освен това ми са едни такива непонятни, не мога да разбера кога са Щастливи, какво искат, как да им се порадваШ...Та дъЩеричката и го извади от аквариума, държеШе го на ръката си, и аз се престраШих да го погаля...Ама той беШе прекрасен, топличък, много гальовен  Grinning И като го галих по бузката и Шийката (или където се предполага да му е бузката  newsm78) и той като присви едни очи от удоволствие...като коте  Hug Hug
Исках да ви споделя първа близка среЩа с недотам обичАйни (за мен поне) домаШни любимци...Дано да не съм ви отегчила  Embarassed Rolling Eyes (ама чАк съжалих, чЕ нямах фото с мен, за да ви го покажа... Hug)

# 7
  • Мнения: 1 017
Много е хубаво при вас, Giorgia   bouquet  Heart Eyes  bouquet

Планувала съм си аз да посетя подобни места, да видим кога... Crazy

# 8
  • Мнения: 5 475
 То не е точно при мене,на около 120 км ...но има какво да се види и до мен  Wink ...Италия е мнооого интересна!
така ,че като решиш  ,  свиркай   Wink  Hug 

# 9
  • Мнения: 7 914
mama B ,   love001  Hug  love001 не, нямам думи просто! Ти си първия човек , който прави асоциация с истината!  От "Колкото толкова" се влюбихме в тази порода и след около половин година търсене и една година чакане най- накрая се сдобихме с нашите красавци!  Първо с Рос( светлия ) и после с Тоби ( и то поради голям късмет, понеже собствениците му го върнали, понеже много лаел #Crazy ) И така, те са истински братчета... и ние не можехме дори и да мечтаем за подобно развитие на нещата ( особено, че и не са много често срещана порода и се раждат най- много до 4 наведнъж -  невъзможно е да си вземеш две наведнъж,  но ето, че чудото стана newsm44 )
Уф, да ти кажа  в България сме в апартамент и в дадени монети така ми липсва градината...само заради излизането сутрин по пижама ако щеш!!!!
За гущерчето и мен би ме било страх, признавам си! А тя ако ти остави къщата, ще си вземе ли домашния любимец или не? newsm78

Giorgia
Hug Благодаря   bouquet за линк-а страхотен е! Мерси и за милите думи за юнаците ми ! А знаеш ли на мен какво ми липсва? newsm62 Живеем в много малък град и нямаме   
 нормален парк, където може да си легнеш на тревата и тн....И така ми липсва! Rolling Eyes

# 10
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Звезди4ка, много са сладки "син4етата" ти  Hug
Ваний им изпраща много целувки  Heart Eyes  Laughing

# 11
  • Мнения: 5 475

Giorgia
Hug Благодаря   bouquet за линк-а страхотен е! Мерси и за милите думи за юнаците ми ! А знаеш ли на мен какво ми липсва? newsm62 Живеем в много малък град и нямаме    нормален парк, където може да си легнеш на тревата и тн....И така ми липсва! Rolling Eyes

При нас пък парка е по-голям от града,като територия...и е много красив...

принадлежал е на кралското семейство на Фердинанд Австрийски ,заедно с Вилла реале резиденцията ,построена през периода 1777-1780
  а всяка година има изложба на рози в розариума на вилата

           има и рибки и костенурки

 и не на последно място в парка се намира и пистата за Формула едно !

  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 581
Спечелихте ме с темата - кога беше май, кога стана юни  Grinning Peace

Много са ви хубави снимките   bouquet

# 13
  • Мнения: 7 914
Giorgia , страхотно е! Невероятно е! А аз като споменах парк имах предвид подобни на да речем тези в Амстердам, където има малко зелининка, пейчици, водичка, дръвчета и хората се пекат като е топло....направо "задния двор"  Embarassedв сравнение с това което ти показваш...Та къде каза, че живееш? newsm12 smile3503

Сигурно често ходите из парка, нали?

Късметлийка си , че около теб съществува подобна красота! smile3521 Благодаря, че е сподели с нас  Hug

# 14
  • Мнения: 7 605
Привет банда,

как сте? Дано и при вас да е така слън4ево  Sunglasses

Елииии, да поzдравиШ Варна от мен, 4у ли? А Шоколади Линдт яла ли си?  Mr. Green

Уф, колко е хубаво сега вкъЩи, спокойно, тихи4ко, никой не ми се бърка  Mr. Green  И малката всякаШ е по спокойна, справиме се 4удесно (да видим до кога  Wink )

Поли, преz м. юни Ще бъдете ли в Антиб? Ние тогава Ще се приберем zа последно  Cry  zа да си вzемем багажите.....

Хайде аz отивам да дремя малко, време е zа сиеста, дано оба4е да ми остане пове4ко време да раzгледам снимките ви, и да ка4а и аz най после снимки на малката  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт