Мензис след секцио

  • 502
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 330
Мами,нормално ли е 2 пъти в месеца да съм неразположена?Секциото ми беше на 1 март...

# 1
  • Мнения: 2 000
По принцип е необходимо време докато ти се нормализира цикъла след раждането, така че е възможно 2 пъти да ти дойде за 1 месец. Но пък не е лошо да се консултираш и с гинеколога си.

# 2
  • Мнения: 2 956
По принцип е необходимо време докато ти се нормализира цикъла след раждането, така че е възможно 2 пъти да ти дойде за 1 месец. Но пък не е лошо да се консултираш и с гинеколога си.

 Peace Не се тревожи много...на мен ми дойде на 40-ия ден след раждането и продължи точно 1 месец без прекъсвания след това...но както е казала Катя консултирай се с гинеколкога си.   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 878
При всички подобни случай моя съвет винаги е - Консултирай се с гинеколога си - най-вероятно е  нормално, но това само АГто може да констатира, пък и след раждане всяка жена трябва да иде на контролен преглед - задължително  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 5 103
Колко време след свършването на лохиите Ви дойде мензиса?

# 5
  • София
  • Мнения: 498
Зависи много дали кърмиш...ако Да то тогава е доста разпокъсано всичко и нередовно или въобще го няма. Ако НЕ , до 2-3 мес. всичко се нормализира !!!

# 6
  • Мнения: 135
Моята лекарка ми беше казала, че цикъла се нормализира до 6 месеца след раждането. Така, че според мен не се притсявай! За твое успокоение, разбира се, може да се консултираш с лекаря си!

# 7
  • София
  • Мнения: 6 259
Колко време след свършването на лохиите Ви дойде мензиса?

Няколко месеца след това.

# 8
  • Мнения: 330
А на мен след две седмици ThinkingБлагодаря на всички мами за отговорите Simple SmileЩе отида на гинеколог,колкото и да не ми се иска Sick

Общи условия

Активация на акаунт