Ходите ли на козметик и за какви процедури?

  • 5 166
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
 Прави ми впечатление, че много жени очакват,например с една лифтинг терапия да заличат 10години небрежно отношение към себе си или с едно "вълшебно" хапче да свалят излишните килограми.
Любопитно ми е за какви процедури посещавате козметичките си и колко често?

# 1
  • Мнения: 732
Само за почисване на лицето Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Още по-зле ConfusedХодя само на кола маска и все се каня да си изчистя лицето, че от бала си не съм го чистила при професионалист, ама.....

# 3
  • Мнения: 1 558
И аз ходя само за кола маска и то само на триъгълника. Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 377
Почистване, масаж и хидратиране - обикновено й отнема на козметичката ми около час и половина и слага доста неща върху лицето ми - тя си знае какво точно Embarassed, важното за мен е, че резултата ми харесва Laughing

# 5
  • Мнения: 5 577
Почистване на лице.

# 6
  • Мнения: 1 258
И аз ходя само за кола маска и то само на триъгълника. Embarassed

Ох и аз така.Много ми се иска да си ходя редовно на разни процедури за лицето,ама не мога да засеча графиците.

# 7
  • Мнения: 765
 Не бих позволила някой да ми " стиска" лицето , предпочитам добра маска и масаж , естествено епилация , солариум  , аромотерапия и ... това е май  Peace

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
И аз ходя само за кола маска и то само на триъгълника. Embarassed
Тоже. Обезкосмявам се сама, маски всякакви и прочие разкрасителни - в домашни условия, защото мога.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 352
Кола маска, почистване на лице 2 пъти годишно- пролет и есен и веднъж съм ходила на целутрон.

# 10
  • Мнения: 686
и аз сама вкъщи се почиствам; ходя на сауна за отпушване на всички пори в много краен случай; нямам доверие на никой козметик

# 11
  • Мнения: 1 202
И аз ходя на козметик за кола маска на триъгълника и 1/2 крака.

# 12
  • Мнения: 5 647
Не, не ходя на козметик. Процедурите си ги правя сама.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз ходя само за кола маска и то само на триъгълника. Embarassed

И аз така. С другите процедури се справям сама. Simple Smile

# 14
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Не, не ходя на козметик. Процедурите си ги правя сама.
newsm10
Или пък се събираме с приятелки с женски списания и козметика и ... почва разкрасяването.

Общи условия

Активация на акаунт