Дали не се е стреснал?

  • 580
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 522
Преди 2 седмици дечко се пусна за пръв път и направи няколко крачки сам.В следващите дни се пусна още няколко пъти и изведнъж спря Sad.Сега когато ходи ме стиска за ръцете и изобщо не смее да се пусне.По принцип той е много подвижен,пълзи като фурия и е страшно жилав,но сега дори не се пуска прав да стои без да е хванат някъде.Чудя се дали не се уплашил при първите опити да ходи? newsm78

# 1
  • Мнения: 648
Щом не е паднал при опитите, едвали се е уплашил, според мен не е готов още Peace
Беба още преди месец се пусна и направи няколко крачки, но все още не е проходила Grinning
Споки Party

# 2
  • Мнения: 5 790
Чакай бе, детето ти е много малко още, има време да проходи. Защо бързаш толкова, да те боли кръста по-дълго ли?  Mr. Green Не мисля, че се е уплашил, сигурно не е готов още да тръгне сам. Вики проходи самостоятелно на 1 год и 2 месеца.

# 3
  • Мнения: 2 978
Когато Симона проходи, точно един месец ходеше за ръка.
След това си тръгна самичка.

Спокойно..всичко с времето си  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 035
нашата мома направи първите си кра4ки 5 дена преди да навърши годинка. после 10 дена си правеше по 3-4 кра4ки,но не пове4е. и на 01.03.06г се пусна и обиколи хола.  а вие сте още малки Wink и аз като другите мами,мисля 4е не му е дошло времето още, имай търпение Wink после няма да ти се ще да бягаш подире му,но...... Wink целувки

# 5
  • Мнения: 8 917
Когато Симона проходи, точно един месец ходеше за ръка.
След това си тръгна самичка.

Спокойно..всичко с времето си  bouquet

Гери се пусна на 11 месеца за пръв път, започна да ходис табилно, но с опора на годинка и към годинка и 3 месеца се започна истинското ходене Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 040
Щом не е паднал, значи не се е уплашил, просто е видял че не е готов още, но щом прави опити, значи скоро ще е според мен ... Grinning
Спокойно, той сам ще си тръгне, когато се почувства стабилен ..  Peace

# 7
  • Мнения: 445
Не се притеснявай излишно, детето не се чувства сигурно само и затова здраво държи ръката ти. Дръж си го и ти засега, наближава момента, когато той няма да иска да те държи.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 740
Ако не е падал, едва ли се е стреснал. Дияна проходи на 14м, но мама я изпусна. На 15м проходи стабилно, и от тогава не се е спирала Simple Smile
Не го насилвай, има време.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
Влади също направи първите си крачки на 11 месеца, но проходи стабилно на годинка.
Детето трябва да се почувства готово и само да се пусне   bouquet

# 10
  • Мнения: 683
Цитат на:
Щом не е паднал, значи не се е уплашил, просто е видял че не е готов още, но щом прави опити, значи скоро ще е според мен ... Grinning
Спокойно, той сам ще си тръгне, когато се почувства стабилен ..  Peace

И аз мисля, че не ще да се е стреснал. И моята хубосница не пълзя, а се замъчи да ходи от 9 месечна, на годинката направи 2-3 крачки и с по толкова на ден остана още месец. Ама на година и два месеца като се отприщи - падане, ставане, непрекъснато гонене... няма стигане. Joy
Така, че спокойно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт