Може би ще ми подскажете нещо?!

  • 1 101
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета!

Вчера дъщеря ми /8 год./ падна с колелото и с дръжката на кормилото силно се удари долу ниско в корема. Много я заболя, разплака се, прибрахме се и след като полежа малко се успокои.
 Но вечерта като влезе в банята да се мие с ужас установих, че върху срамната кост има голяма синина /мораво-червена/ с размери около 3-4 см. Просто голяма синина като след ударено. Боли я при допир.
 Как мога да й помогна да се махне синината по-лесно? Може би нещо за мазане? Дали трябва да отидем на лекар? Сега се чувства добре, но аз наистина се уплаших като видях тази синина и предвид мястото на което е......
 Sad
Моля, дайте съвет.
 Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 3 816
Заведи я задължително на лекар.Така ще си по-спокойна,иначе само ще го мислиш!

# 2
  • Мнения: 631
Най - добре е наистина да я заведеш на лекар.
Попринцип се слага студен компрес и се маже с хепароид или риванол.

# 3
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Наистина я заведи на лекар. Той най-добре ще ти каже какво да правиш. Успех! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 39 747
Само компреси. Синина се разнася ако веднага след удара се направи компрес.
Заведи детето на лекар.

# 5
  • Мнения: 1 942
Венериния хълм е мастно натрупване и няма какво да се увреди, но мамите са прави нека лекар си каже думата, а и мястото е такова, че не се маже с мехлеми по форумско предложение.

Дано всичко бързо се оправи  Peace Пиши после как е преминало всичко.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 63
Ох, слава богу - докторката ни успокои.

Просто ще трябва да изчакаме  с времето синината да се разсее и да мине.Simple Smile
Добре, че няма нещо по-сериозно, въпреки че като  видя колко е голяма синината ми се подкосяват краката.

Благодаря на всички!:)

# 7
  • София
  • Мнения: 2 014
Виждам че вече сте успокоени от лекарката и всичко ще си мине и замине.
 Laughing
Просто се сетих, че и аз... и то на дърти години от скачане с бънджи (по-точно ластиците дето те изстрелват нагоре), такива  синини (чернини) имах по слабините, че цяло лято ме беше срам да се съблека по бански.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт