Ясмин и желанието за секс?!

  • 36 249
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
За тези от вас, които са пили Ясмин - има ли отражение върху желанието ви за секс? Моя приятелка го пи и каза, че желанието й за секс просто е изчезнало. Понеже ми го предписаха, се чудех дали и на други е повлияло по същия начин.

# 1
  • Мнения: 83
Здравей ,аз ги пия от доста време и да ти кажа 4есно  наистина нямам никакво желание за секс ,явно е от хормоните , но на всеки действат разли4но ,може пак при теб да не е така  Grinning

# 2
  • Мнения: 657
имам приятелка, която го пие. има същото оплакване. може наистина да е от хормоните

# 3
  • Мнения: 631
Уф и аз съм така, но предполагам, че е от хормоните.

# 4
  • Мнения: 120
Аз ги пия от 4 месеца и нямам такива оплаквания. Желанието е същото както преди.

# 5
  • Мнения: 54
аэ ги пия от 1г ,но желанието эа секс си е същото,эа сметка на килограмите,6 отгоре Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 3 880
аэ ги пия от 1г ,но желанието эа секс си е същото,эа сметка на килограмите,6 отгоре Cry

лелееееееееее, наистина ли се пълнее от Ясмин:(? гинекологът ми ме убеждаваше, че при това ново поколение хапчета, на клиничното тестване, на което е участвал изобщо нямало такова влияние като пълнеене, окосмяване и т.н
хъм newsm78

# 7
  • Мнения: 1 353
аэ ги пия от 1г ,но желанието эа секс си е същото,эа сметка на килограмите,6 отгоре Cry
Аз пих ясмин.През бременноста бях качила 30 кг.Ясмин пих 3 месеца и свалих 20кг докато го пих.но пък желание за секс нямах Rolling Eyes Rolling Eyes

# 8
# 9
моля кажете ми как да приемам ясмин.изчетох цялата книжка но така и не разбрах кога трябва да започна да ги приемам.дали още от първия ден на месечния ми цикъл или от първия ден след като ми свърши.за първи път ми е и личният ми гинеколог ми ги изписа за да регулирам цикъла си.моля ви помогнете ми

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз ги пих около 6 месеца преди да забременея и нямах никакъв проблем със желанието за секс, същото си беше. Flutter Нито съм напълняла и изобщо не съм имала странични ефекти. Naughty
прeлест , Ясминът, както всички други противозачатъчни, се започва от първия ден на цикъла.

# 12
имам и друг тревожен въпрос.след като месечния ми цикъл спря няколко дена след това изкървях.генеколога ми изписа първо оргаментрил и след като не овладях кървенето напълно ми изписа кръвоспиращи и проблема ми сега е кога да започна да пия ясмин.в смисъл в деня когато се предполага че ще ми дойде месечния цикъл.пропуснах да спомена че още пия тези кръвоспираши хапчета заедно с тях приемам и оргаментрил.предполагам че трябва да ги спра за да ми дойде но се притеснявам че това което ще стане е не да ми дойде месечния цикъл а да започна наново да кървя.споделих това с гинеколога си но той не ми даде точен и ясен отговор.

# 13
  • Мнения: 3 647
имам и друг тревожен въпрос.след като месечния ми цикъл спря няколко дена след това изкървях.генеколога ми изписа първо оргаментрил и след като не овладях кървенето напълно ми изписа кръвоспиращи и проблема ми сега е кога да започна да пия ясмин.в смисъл в деня когато се предполага че ще ми дойде месечния цикъл.пропуснах да спомена че още пия тези кръвоспираши хапчета заедно с тях приемам и оргаментрил.предполагам че трябва да ги спра за да ми дойде но се притеснявам че това което ще стане е не да ми дойде месечния цикъл а да започна наново да кървя.споделих това с гинеколога си но той не ми даде точен и ясен отговор.
ooooh! какъв е този доктор ......
според мен трябва да го питаш  до кога ще е терапията с оргаментрила
и ясмина и това което пиеш са хормонални препарати -  според мен не е добра идея да ги смесваш

# 14
  • София
  • Мнения: 6 265
Пих Ясмин 6 месеца, през последните три от който изобщо нямах желание за секс. Седмица след като го спрях нещата взеха да се оправят. Иначе мисля,ч е не съм качила килограми от него.

Общи условия

Активация на акаунт