Сгъваема кошара и музикална въртележка??

  • 2 063
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 418
Може ли на сгъваема кошара да се закрепя музикална въртележка?????????Защото кадето питам се оказва,че това което съм харесала не може и май нито един модел въртележка не може да се закрепи на такава кошара..??????
Ако някой е успял-има такава кошара и някакъв модел въртележка нека да сподели!!
Благодаря!

# 1
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
струва ми се че няма как да стане ...не съм успявала

# 2
  • Мнения: 5 265
 Laughing Нашата въртележка я закачихме на гърба на един обикновен стол и просто го допряхме до кошарката, иначе не става. Обаче на самата въртележка има възможност да се махне механизма за закрепване и тя се слага на нощното шкафче, като лампа. Дано успях да обясня добре   bouquet!

# 3
  • София
  • Мнения: 551
Към кошарите Mini Star на Hauck има музикална играчка.Не е точно въртележка,но върши същата работа.

# 4
  • Мнения: 4 978
В магазините Марсел има такива.
Оттам ми бяха подарили, закрепва се стабилно и не пада.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
АВС имат такъв модел кошара с въртележка,но незнам във Варна дали ги продават.В София бяха 300 и няколко лева

# 6
  • София
  • Мнения: 4 129
Не търсих много упорито. Ето какво научих досега: Има такива въртележки, но трябва да се потърси. Те се закачат като щипки, а не със стандартния механизъм за креватчета.
В Малечко има 2 вида на ToloToys. Струваха 50 лв.
Има на Чиполино нещо като дъга, която се закача за двете страни на кошарата. Но е ужасна шарения. Децата се радвали. Така че не знам дали е подходяща. На мен ми изглеждаше твърде шарена.
В Марсел още не съм ходила. Но определено смятам да проверя.
Ето как изглеждаше едната играчка в Малечко:

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ние сме със Мини стар на Хаук. Имахме тази играчка:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_104&products_id=1430
 Не се закрепяше перфектно/малко "разкрачена" стоеше отдолу/, но си свърши работата. Laughing

# 8
  • Мнения: 4 418
Много благодаря!!  bouquet
Значи има вариант и за нас..

# 9
  • Мнения: 1 033
Определено има вариант за закрепване. Ние сме с някаква китайска може би, но закрепването стана. Е, сегва вече лесно я гепва и започва да похапва от играчките, но сие  голямо забавление за него. Ето я:

# 10
  • Мнения: 2 039
Майчета,този магазин Малечко във Варна ли е или в София?И къде се намира(дори и да е в София)?  bouquet

# 11
  • Мнения: 46 437
Кошарата ни е на "Чиполино", музикалната въртяща се играчка беше обикновена, от най-евтините, нямаше проблем за закачването  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Нашата кошара е на Чиполино сгъваема и си бяхме закрепили играчката без проблем - нали има под плата метална пръчка - хващаш я там.

Общи условия

Активация на акаунт