Обичате ли да се ебават с вас?

  • 2 210
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
И по-точно, да го правят жени, ама не собствените ви  Grinning

Става въпрос за закачката, пък била тя и на сексуална тематика.

Стана ясно от една тема в Клю-то, че доста жени приемат такова отношение спрямо половинките им за скандално. Готови са да ритат, бият шутове, заканват се и т.н.  Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 39 744
Ако някой попадне за 1ви път в нашата компания... меко казано се стресира, щото хем луди, хем цапнати в устата. Нищо, че повечето вече женени, и децицата я за ръчичка, я в количка Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 186
Мда, обичам да се закачам Twisted Evil, а и да се закачат с мен, но не просташки, а тънко, с финес. Sunglasses
Мъжа ми сигурно и той обича, то кой не обича? Wink

# 3
  • Мнения: 2 479
На моя мъж му е хоби да "се ебава" и да "се ебават" с него би му било голям кеф...просто човека винаги се опитва да блесне с нещо остроумно и подобни ситуации са му добре дошли.

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мда, обичам да се закачам Twisted Evil, а и да се закачат с мен, но не просташки, а тънко, с финес. Sunglasses
Мъжа ми сигурно и той обича, то кой не обича? Wink

И при нас е така.

# 5
  • Мнения: 394
Кой не обича да се "ебава"? Mr. Green
Ако някой ми каже,че не му е приятно-няма да повярвам Heart Eyes
Колкото и гадничко да звучи-това си е един свеж елемент в живота ни.Малко разнообразие никога не е излишно в ежедневието.Разбира се с граница-кой където иска да я слага. Mr. Green

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Това си майсторство Peace. Кефя са на тези, които им се отдава.

# 7
  • Мнения: 4 053
Мда, обичам да се закачам Twisted Evil, а и да се закачат с мен, но не просташки, а тънко, с финес. Sunglasses
Мъжа ми сигурно и той обича, то кой не обича? Wink

такаде и аз обичам ама с хора,който разбират от майтап естествено bowuu

# 8
  • Мнения: 3 164
...........а много сконфузно се получава, когато отсрещната страна не вдява за какво иде реч и те гледа Shocked или Sly
 иначе мнението на Лейдито ми е най-на сърце Grinning

# 9
  • Мнения: 614
Обичам да се "ебавам" и в пряк и в преносен смисъл Simple Smile и най-важното нося на базик.

# 10
  • Мнения: 242
Обичам да се "ебавам" и в пряк и в преносен смисъл, и обичам да ме "ебават" само в преносен  Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Обичам да се "ебавам" и в пряк и в преносен смисъл Simple Smile и най-важното нося на базик.

Аха, и редовно практикувам!  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 393
Моят мъж редовно се ,, ебава ,, с всички около нас,но за съжаление не всички го разбират  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 239
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil МЪЖО МИ ТВА ГО МОЖЕ НАЙ ДОБРЕ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green АЗ СЪМ МУ СВИКНАЛА (а й по принцип не съм убидчива)  ама доста хора ми викат ,че е ужасен

# 14
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Само интелигентните хора имат чувство за хумор,така че внимателно,защото някой може да си купи боя.Нали не сте мазохисти Laughing

Общи условия

Активация на акаунт