Пречупено ушле на бебе?!

  • 884
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362
От няколко дни забелязах ,че ухото  на малката е пречупено и като се забърти главичката пак го пречупва/прегъва се,струва ми се ,че хрущялчето е пречупено  Rolling Eyes Възможно ли е да щръкне повече и какво мога да направя във случая?На някой друг да му се е случвало на бебчето  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 10:02 от Дея

# 1
  • Мнения: 5 299
Спокойно Laughing УШите на бебетата са доста меки. И на Викториа ми се струваШе едното, 4е е по Щръкнало, ама се оправи.

# 2
  • Мнения: 4 362
Blush Blush Blush Ама то аз не се шашкам толкова колкото се шашка мъжът ми и побърква мен,
аз предполагам,че само ще се оправи и ще го израсте,ама как да му  обясня на него,сега е решил да я води на лекар  ooooh!  Blush

Последна редакция: пн, 08 май 2006, 23:24 от Дея

# 3
  • Мнения: 955
Ах тези мъже, моя също непрекъснато ме пита, ама защо са им толкова голями главите, ама защо са им такива очите, ама защо ........ Като, че ли аз съм ги правила  Twisted Evil
Без майтап, кажи му, че няма място за притиснение, ще се оправи, след 40 тия ден бебето ще е като па каталог  Laughing

# 4
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Нашето ушенце беше така в началото и стърчеше ужасно много .Сега обаче се оправи от само себе си.
Мекички са ушичките и хрущялчетата и затова........спроде мен не е нужно да се лепят Shocked и подгъват по какъвто и да е начин.

# 5
  • Мнения: 4 362
Ох да и мен все ме пита и постоянно я оглежда,крачета ,ръчички,главичка дали всичко и е наред  ooooh! ужас направо мисля ,че няма да можем така да караме до края на отпуската и скоро ще го пращам пак на работа  Wink да няма време да мисли глупости  Wink

# 6
  • Мнения: 106
много ти е красиво беб4ето,да е живо и здраво
и на моята дъщери4ка и се прегъва едното ушенце и стър4и малко пове4е от другото,защото спи пове4е на тази страна
няма страшно ще се оправи от самосебе си

# 7
  • Мнения: 1 858
много ти е красиво беб4ето,да е живо и здраво

малко офф: и как сладко се смее на сън пу пу.
И на Светли му се пргъваше едното ушенце но в последствие всичко е ок.

# 8
  • Мнения: 4 362
Благодаря ви много  Hug и за комплиментите и за успокоението.
Аз се съмнявам ,че стана така още от болницата,защото я слагаха да спи само на тази страна-дясната,а после
дойде и педиатърката и сложи възглавничка да спяла така било по добре и тя като се завъртеше го прегъваше,аз и я махнах,но наистина едното ушле е по меко хрущялчето от другото,надявам се да се оправи  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 000
Дейче и на Пламен дясното ухо все му залепва и е пречупено. Питах педито и тя каза нищо да не правим, та вече не се притеснявам за това.

Общи условия

Активация на акаунт