Добър офталмолог в Пловдив?

  • 58 825
  • 14
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Предстои ми очен преглед, от който ще зависи дали мога да родя нормално или ще се наложи секцио. Моля да ми препоръчате лекар, защото не съм посещавала такъв сигурно от 5 години   Embarassed
Чух от позната за д-р Дженева, но не и знаела координатите  Sad
Ще съм ви много благодарна за препоръките  Hug

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Д-р Теодосиева. Работи във ВМИ- Пловдив. Има частна оптика с кабинет на бул. Руски №115,  032 - 62 31 80

Виж тук има адреса и на Дженева.

# 2
  • Мнения: 903
др.Пламен Димитров   0889219230
 има кабинет на бул.Марица ... към 3 градска , но май има и частен кабинет. Много е добър.

# 3
  • Мнения: 9 077
Моя близка приятелка работи в очен кабинет с въпросната лекарка, която ще ти препоръчам (лично впечатление имам от нея) : намира се в Смирненски, поликлиниката след Сани, адресът е ул.Гергана 6, кабинетът е на втория етаж, в дъното, лекарката е д-р Пенева Simple Smile Ще останеш доволна, гарантирам ти.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
С всички ръце за д-р Дженева! Тя ми прави заздравяване с лазер на ретината на окото, за да мога да пробвам с нормално раждане (както и родих впоследствие). Преди да ме прегледа тя и да ме оперира, от 2-3 други офталмолози имах категорични мнения, че няма какво да се прави, директно секцио (единия от тях беше офталмолога на 'Тримонциум', който беше доста груб и не съм доволна). Оперира ме в частния си кабинет преди почти 3 години. Скоро ходих на прилактичен преглед при д-р Лесинска (също много добър специалист, но няма примерно такава техника за операции, каквато има Дженева в кабинета) и всичко е наред, шевовете са перфектни.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, много ви благодаря  Hug
Надявам се секциото да ми се размине , имам огромното желание да си родя нормално  Wink

# 6
# 7
  • Мнения: 1 014
Аз също ходих при д-р Дженева преди да родя. Аз съм с късогледство ок. 4,5 диоптъра от ученическите години. Имах вече разрешение от друг лекар да раждам нормално, но прегледа беше без разширяване на зениците, което ми се стори малко съмнително. Д-р Дженева разшири зениците, прегледа ме и също като на Бу ми направи лазерна операция за заздравяване на ретината. Малко бързо за мен станаха нещата - отидох на преглед, а се озовах на операция. След месец обаче, на контролния преглед, макар че всичко беше зарастнало добре, тя не се съгласи да ми даде разрешение за нормално родоразрешение. Каза, че ако протече леко раждането няма проблем, но всъщност никой не би могъл да каже как точно ще протече едно раждане, така че предпочете да не рискува. Сега пак трябва да ходя на контрола при нея, ама все не остава време покрай бебо...

# 8
 Д-р Тасков-Очна клиника "Луксор"-много добър специалисти и с най-добрата апаратура в града! Аз преди да родя ходих там за консултация.Баба ми прогледна след операция там.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Аз ходих при д-р Лесинска.Много е внимателна,прегледа ми очните дъна,заключи,че нямам отлепване на ретината и мога да родя нормално въпреки огромнич корем и предположенията на гинеколога за голямо бебе.Предложи да ми напише все пак в амбулаторния лист препоръка за секцио,тъй  като съм с 4,5 диоптъра,но аз не та не.Родих нормално,4060г,но темата ми припомня че скоро трябва да отида пак,за да видим дали всичко е наред.

# 10
  • Мнения: 484
Искам да ви питам при кого от тези офталмолози мога да заведа 5 месечната си дъщеричка заради запушен слъзен канал?

# 11
  • Мнения: 528
Д-р Пламен Димитров частния му кабинет е на аптека Марица в оптика Сиопси работи понеделник , сряда и петък от 15 до 19ч 0889219230 и в 3-та поликлиника на бул.Марица там може и с направление Изключителен професионалист е аз дълги години нося лещи и съм при него ,а сега като дойде време да раждам пак ще проведа консултация с него.

# 12
  • Мнения: 260
И аз съм за Пламен Димитров

# 13
д-р Кацаров МЦ "Тримонциум"

# 14
  • Мнения: 4 700
Искам да ви питам при кого от тези офталмолози мога да заведа 5 месечната си дъщеричка заради запушен слъзен канал?

При Пехливанова в първа градска до централна гара.

Общи условия

Активация на акаунт