готовите сокчета на Хип

  • 782
  • 10
  •   1
Отговори
днес си взех едно такова сокче от сливи, че малката се е нещо запекла, и пише че се добавя в млякото или се разрежда с вода
това добре, но може ли да се дават всеки ден или не е желателно? newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Не мисля че ще има проблем,но е хубаво да има разнообразие-крушата също помага.Но ми е интересно за колко време трябва да се консумира след като е отворено.И аз днес гледах едни сокове,но пише до 24 часа да се консумира а ми идва много.Не че не мога аз да го изпия,но идеята е за детето все пак.

# 2
ами на сокчето на Хип пишеше да се консумира в рамките на 3 дни, което е малко по-добре от 24 часа

# 3
  • Мнения: 3 042
Да сокчетата на ХИП може да се използват до 48ч след отварянето им, като междувременно се съхраняват в хладилник.
Аз никога не съм ги разреждала с вода, а си ги давах натурални.
Добре е да даваш различни видове, за да има разнообразие. Освен крушата и сливата на ябълката също пише, че има ръзхлабващо действие.

# 4
  • Мнения: 271
и аз не съм разреждала сокчетата.според мен няма смисъл-ще стане като степчетата Mr. Green
давала съм всеки ден,но различни

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Тукашните лекари обясняват, че соковете се разреждат за да се предотврятят кариесите................... Shocked.Е аз пък до ден днешен никакъв сок не съм разреждала.То все едно му давам компот.

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да сокчетата на ХИП може да се използват до 48ч след отварянето им, като междувременно се съхраняват в хладилник.
Аз никога не съм ги разреждала с вода, а си ги давах натурални.



 Peace


Аз само Ганчевите съм разреждала, Хипските не съм

# 7
  • Мнения: 680
и аз не съм разреждала сокчетата.според мен няма смисъл-ще стане като степчетата Mr. Green
давала съм всеки ден,но различни
Peace Peace

# 8
  • Мнения: 1 006
Не съм разреждала досега никакви сокове- така ги давам. Хип-ските най-много се харчат вкъщи Laughing
но по-добре да разнообразяваш - всеки ден едно и също и на теб ще ти омръзне, нали Mr. Green

# 9
  • Мнения: 723
Не съм ги разреждала, а и не знам някоя мама от познатите ми да го е правила. Няма проблем да даваш всеки ден, но гледай да разнообразяваш - разхлабващо действат и тези, които са комбинация от много плодове. Peace

# 10
  • Мнения: 1 555
Не съм ги разреждала, а и не знам някоя мама от познатите ми да го е правила. Няма проблем да даваш всеки ден, но гледай да разнообразяваш - разхлабващо действат и тези, които са комбинация от много плодове. Peace

 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт