kude moje da se otide s 2g. detence na po4ivka?

  • 2 228
  • 5
  •   1
Отговори
mnogo mi se iska da otida nyakude dali na more ili na planina, no iskam da ima dobri usloviya!
daite predlojeniya, blagodarya vi! newsm78

# 1
 Здравей Simple Smile,
бих ти предложила Велинград като едно добро място  Wink, аз определено обичам да почивам там, хотелите обаче са едни пари.... затова мисля, че квартирите са по- добрата оферта!

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Море  Peace
Избери си курорт напиши го в гугъла и ще ти излезнат хиляди оферти  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние ходим на Камчия. Наемаме едно бунгало, вътре е обзаведено с всичко необходимо. Първата година бях заредила пюрета и десерти и само притоплях. Но миналото лято се уговарях с заведенията да ми запазват супа за вечеря, а на обяд винаги имаше нещо готвено. Плажът е близо, а това за комарите са митове и легенди. Е, не знам как е на устието, но ние отсядаме в къмпинг Рай, страхотно е. Освен това Варна е на 10 мин път, а наоколо има села Близнаци, горен и долен, с много добре заредени магазини. В къмпинга детенце може да тича свободно из алеите без да се притесняваш от коли, а плажа е пуст, няма почти никой, чиято хавлия да пазиш. Е, все пак става дума за септември. Ние само тогава ходим и е истинска почивка. Но мисля, че и през сезона не е толкова натоварено, както е в другите курорти.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
mnogo mi se iska da otida nyakude dali na more ili na planina, no iskam da ima dobri usloviya!
daite predlojeniya, blagodarya vi! newsm78
За кое време на годината питаш?
Ние миналото лято ходихме първо на планина - на Мала църква в едно частно хотелче и после на море в Бургас и в Китен. Таня нямаше още 2 годиники, но си изкарахме перфектно.
Сега съм се ориентирала планината да ни е в Габровския балкан - разглеждах оферти за Узана, а морето по всяка вероятност ще е в Китен, понеже леля ми е там  Simple Smile и ще се възползвам от нея за 1-2 вечери да поизлезнем без детето.
Но иначе освен да има отделен санитарен възел с топла вода друго не ти трябва. Навсякъде има заведения и предлагат и готвени ястия и супички.  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 596
На конкретния ти въпрос - НАвсякъде, където си изберете, може и на море и на планина, в момента се обсъждат тук във форума много варианти, а ето и тук погледни http://www.visit.bg/

Общи условия

Активация на акаунт