Моля ви,прочетето го!ПАРИТЕ СА СЪБРАНИ!!!!!

  • 38 769
  • 543
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Само копирам темата от другият форум защото наистина е спешно

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98860.0

Благодаря ви  bouquet

така,
Почвам с особени чувства да пиша тази тема 

Вчера докато се връщахме от Трън ни се обади една невероятно отчаяна майка с молба да помогнем на дъщеричката й.Не обещах,но и не отказах.
Днес се видяхме 

Историята е следната .
детенцето се ражда с проблем,но го установяват късно и диагноза е поставена след годинка.Виктория е на 4 годинки ,невероятно красиво създание ,но не вижда и не ходи.Претърпяла е 6 опирации в БГ които обаче са влошили състоянието.Първата й пълна опойка е фатална за това да не може да ходи.
Родителите до момента са успявали с кредити и др. да плащат операциите и лечението тук,но в БГ вече никой не може да й помогне.

Варианта е в Германия и операциите ще струват около 10 000 Е.БГ ЕЪР им поемат пътя,а една българка престоя на място.

Семейството имат 5 000 лв.,ние ще преведем 1 800те от Глобъл ,но остават още много.Операцията е насрочена за 30.05.
Майката ми каза днес,че отвсякъде са я отсвирили за помоща която моли и ние сме единствените които поне сме се поинтересували за детето.Шансовете са много големи,а прогледне ли детето и ще проходи

При мен е копие от епикризата на момиченцето.
А тя е-Ембрионално стъкловидно тяло и вродена катаратка на двете очи.
 дясното око
вече е с Кератопатия в напреднала фаза и е за трансплантация на роговица,но това е отделно от другите операции ,за които са нужни 10 000 Е.
Ретината и на двете очи е съхранена .

Момичета,аз почвам да звъня телефони
Решихме с майката да направим среща този уикенд с всички желаещи да се запознаят с нея и да им помогнем.Сметката ще е готова днес,на името на детето ще бъде .До сега нямат защото не са търсили пари и са се надявали на чудо в БГ.Живяли и продължават да живеят на кредити от всичките операции и лечение тук.

Не знам какво друго да пиша,освен че съм разстроена страшно и се чудя от къде да почна

Тази събота в Южният парк ще направим срещата и всички желаещи са добре дошли
Майката ще се регистрира тук и ще се включи когато успее.

Благодаря ви,знам  че ще измислим нещо


 
Така,допълвам и тук последна информация ,Вики я е подала и по -надолу Hug

детето се казва Виктория Лазарова Илиева
сметката на таткото:
ОББ клон Доверие бул.Мария Луиза 70
банков код:20084232
сметка:1030106017
Лазар Асенов Илиев
 
 
Ето и адреса на сем.

София
кв.Суха река
бл.135 вх.б  ап.21
Цветелина Маринова


Последна редакция: ср, 17 май 2006, 16:52 от lavender

# 1
  • Мнения: 2 212
Не е ли добра идеята темата да се закове  Rolling Eyes

Иначе много ми стана мъчно за детенцето, дано се съберат парите и детенцето бъде оперирано успешно  Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 1 895
Очаквам номера на сметката! Дано успеем да помогнем навреме!

# 3
  • Мнения: 3 271
Давай данните, че ние няма да успеем за срещата Sad
А все още имам една камара памперси за теб

# 4
  • Мнения: 677
Само копирам темата от другият форум защото наистина е спешно

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98860.0

Благодаря ви  bouquet



Когато пускате такива важни теми, още повече с молба за спешна помощ, ще е много по-добре да се копира или напише съдържанието в темата, а не да се дава допълнителна препратка!
Изнервящо е ...5 пъти се опитвам да заредя въпросният линк и не се получава!
И като се получи при още няколко ...
Колкото и да е горео желанието за помощ, едва ли някой ще седне половин ден да клика и да зарежда!
Това може да е ИЗОЛИРАН случай, но мисля че препратките в такива теми са абсолютно неуместни!

# 5
  • София
  • Мнения: 625
Дайте малко повече инфо кога къде ще е срещата..........
Искам да дойда!

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Дайте малко повече инфо кога къде ще е срещата..........
Искам да дойда!

до утре ще знаем подробности




# 7
  • Мнения: 4 555
Чакам да публикувате сметката и ще преведа пари.

Доколкото разбрах остават да се съберат 13 хил. лева. Не знам дали ще успеят навреме... Ако не стане до 29-ти, дали не може да се отложи малко операцията или ще е късно?

Дано да се съберат парите и да се оправи момиченцето!

# 8
  • Мнения: 4 371
Роси, нали знаеш, че моята приятелка работи в Мсат. Майката на момиченцето ще иска ли да се даде гласност на случая чрез телевизията? Да се направи репортаж?

# 9
  • Мнения: 52
Ами ако можете публикувайте номера на сметката.Аз съм от Варна и няма как да дойда на срещатата.Ще гледам да направя всичко по силите си CryДано да се оправи детенцето

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз чакам номера на сметката! Cry

# 11
  • Мнения: 8 450
Ще помогна,разбира се.

# 12
  • Мнения: 4 195
Само копирам темата от другият форум защото наистина е спешно

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98860.0

Благодаря ви  bouquet



Когато пускате такива важни теми, още повече с молба за спешна помощ, ще е много по-добре да се копира или напише съдържанието в темата, а не да се дава допълнителна препратка!
Изнервящо е ...5 пъти се опитвам да заредя въпросният линк и не се получава!
И като се получи при още няколко ...
Колкото и да е горео желанието за помощ, едва ли някой ще седне половин ден да клика и да зарежда!
Това може да е ИЗОЛИРАН случай, но мисля че препратките в такива теми са абсолютно неуместни!
моля те не съди lavender, при положение че и е пламнала главата със много сериозни неща, едва ли и е до препратки, това го казавам с най добри чувствтва, можеше да и пратиш съобщение на лични а не да разводняваме толкова важна и спешна тема Hug Hug
Роси обадих се тук там за спешна помощ - да видим, стискай палци да откликнат хората Hug Hug
мами и аз ви призовавам - повече от 10000 сме - много малко от всяка трябва за да се съберат спешно парите - моля ви включете се Praynig Praynig Praynig Praynig

# 13
  • Мнения: 8 450
Имам едно предложение.Предпочитам да дам на Лавендър и или Дуци или която мама се наеме с това пари на ръка,отколкото да правя някоя банка богата с банкови преводи.Може да са 2 лева повече,но ще отидат за операцията.

Май не съм чела добре,но виждам,че уикенда ще има среща.И тъй като аз няма да мога да дойда остав все пак вариант превод по сметка.

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 22:20 от Емия

# 14
  • Мнения: X
Лавендър,
може ли на лични или тук да публикуваш някаква банкова сметка, моля...За мен друг начин няма, а искам да помогна.

Общи условия

Активация на акаунт