Какви дечица са Везните?

  • 1 357
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Взаимствах от темичката за Теленцата и много ми хареса, а и по принцип обичам да чета за зодии. Имам си една малка везничка и с удоволствие ще прочета всичко, което имате да споделите!

# 1
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Имам си две у дома, едната е вече на 6 и половина, а малката е още бебе...
Не знам дали е от зодият или от гена , но ето каква е голямата Везничка

Много оправна.
Много интелигентна- сравнявам я с каката на нейната възраст.
На ти с всякаква техника.
Много сръчна в ръцете.
Сърдечна.
Чувствителтна.
Много суетна.
Любвеобилна.
Непокорна.
Много палава.
Любимка на всички, но им се качва на главите.
Обича да си хапва.
С огромна жажда за знания- иска всичко да знае и всичко да може...
За нея може с чиста съвест да кажа, че е  на всяка манджа- мерудия.
Трудно се спори с нея, защото има готов- и правилен- аргумент за всичко.

Това е за сега, получи почти пълен портрет на моята Йоана, но подозирам че немалка част от това , което написах не се дължи на зодията, а на двата чепати характера, които имаме с баща й.... Joy

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 23:37 от pipi67

# 2
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
100% верно-и аз съм везна и се откривам!!!

# 3
  • Мнения: 9 903
хм, и аз съм везна, но не съм била такова дете. Послушна, изпълнителна, разсеяна, обичах да си играя сама, учех бързо всичко, старателна, злояда. Несуетна. За интелект - подкрепям  Mr. Green много сръчна - може би, научих се рано да чета и плета.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Синът ми е на границата, т.е. в последните часове на везни. Малко труден характер си пада. Много е чувствителен, сърди се за най-малката дреболия, не е много общителен(особено с непознати), не обича да се шегуват с него и...стига слошите черти, сигурно има и още... Иначе е бързо възприемчив, държи много на обещанията си(само че трудно го карам да ми обещае), с новите технологии е на ТИ, справя се по-добре с математиката, отколкото с писането, не е суетен, много обича сестра си и не ревнува, много ми помага с нея. В общи линии това е, но не всичко е подвластно на зодията.

Последна редакция: ср, 10 май 2006, 07:18 от Lilqna

# 5
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз съм везни.
Какво да ти кажа. Харесвам си зодията.
Положит. качества:интелигентни, чувствителни, дипломатични, естети, вежливи, мили, комуникативни. Ама съм и скромна. Crazy
Отриц. качества: непостоянни, малко мързели си падаме, депресивни, малко послъгваме, нерешителни. Flutter

http://www.smile.bg/bin/zodia?sign=9&sex=1

# 6
  • Мнения: 2 006
И аз си имам везничка Simple Smile
На първо място е страшно музикална-не може да говори още много правилно, но пее всиччки детски песниччки от моя репертоар Laughing
Винаги е забележима
Много отворена към хората, но и много обидчива, чувствителна-адски самостоятелна(даже чак се изнервям понякога, когато бързам и ми се иска аз да я облека и обуя, но....
Лесно се сърди, но и бързо и минава
Много любознателна и почти винаги усмихната Simple Smile
Много обичча да помага и ако някога направя нещо от нейните ''''задължения'''' е много сърдита Joy
Мога и още да продължавам Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 821
хм, и аз съм везна, но не съм била такова дете. Послушна, изпълнителна, разсеяна, обичах да си играя сама, учех бързо всичко, старателна, злояда. Несуетна. За интелект - подкрепям  Mr. Green много сръчна - може би, научих се рано да чета и плета.
Описваш моя Вики  Wink.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Мойта дъщеря и тя е Везна - много е лъчезарна и усмихната, обича да играе сама или с доста по-големи деца, голяма лакомия е, но е доста мързелива. Дори в яслата и викат принцеса мързеланка  Embarassed, но тя само като се усмихне и не можеш да я накарш да направи каквото и да било  Heart Eyes
Иначе гледам да не и давам да избира, защото ако и оставя две дрешки да си хареса кое да облече и настава една...затова я улеснявам - ще облечем това, нали и готово.
С яденето е по същия начин - гледам да и давам по малко от няколко неща - да си хапне всичко  Laughing
Голяма е хитруша и има чуство за хумор още от сега - закача се и обича да се закачат с нея.
Голям инат е - не отстъпва, когато не и отърва започва да имитира, че плаче и от мен се оплаква на баща си и обратно...където върже  Simple Smile В общи линии - знае си интереса  Simple Smile
Да са ни живи и здрави всичките дечица!

# 9
  • Мнения: 1 403
И моята щерка е везни4ка, незнам дали е от зодията е много палава  smile3555

# 10
  • Мнения: 649
И моята щерка е везни4ка, незнам дали е от зодията е много палава  smile3555
Може и от зодията да е. Моят син е същият newsm78

# 11
  • Мнения: 3 447
http://www.astro.com/

1. Влизаш в My Astro
2. Add new Astro data
3. Нанасяш данните на детето
4. Отиваш на Free horoscopes
5. Избираш Children and Young People
6. Четеш  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 475
Много оправна.
Много интелигентна
На ти с всякаква техника.
Много сръчна в ръцете.
Сърдечна.
Чувствителтна.
Много суетна.
Любвеобилна.
Непокорна.
Много палава.
Любимка на всички, но им се качва на главите.
Обича да си хапва.
С огромна жажда за знания- иска всичко да знае и всичко да може...
За нея може с чиста съвест да кажа, че е  на всяка манджа- мерудия.
Трудно се спори с нея, защото има готов- и правилен- аргумент за всичко.

И моята е такава,плюс много артистична и музикална,може би под влиянието на Венера.
На 16 год. е и бих добавила,че е много решителна и сериозна!  Peace

# 13
  • Мнения: 6 472
Според мен са си дечица, като всички останали Whistling

# 14
  • Мнения: 2 255
Мойта везничка е още малък и единственото което мога да кажа със сигурност е :
няма равновесие при него  hahaha като махало е ... или е на плюс или на минус  Joy средно положение НЕМА,
а по-точно речено : или е най-слънчевото и добро хлапенце...или става малък Фют и не се трае  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт