Купували ли сте телефон от интернет магазин?

  • 620
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 383
Коректни ли са? Има ли нещо особено? Цените са доста по-ниски отколкото по магазините, затова се чудя.

# 1
  • София
  • Мнения: 610
Моят мъж си беше купил миналата година и не е имал проблеми,доставиха му го в нас,имаше си гаранция.После го продаде поради друга причина(донесоха му друг  от чужбина),но си работеше безотказно до този момент.

# 2
ние се купихме стационарен телефон преди 2 седмици. Доставиха го в уреченото време, нямаше никакви проблеми. Всичко си беше ОК. Пожелавам ти успех!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 39 715
КОлега на мъж ми си купи мобилен, от get.bg, мисля. Доставиха го навреме, нямаше проблем.

# 4
  • София
  • Мнения: 171
Моя е то get.bg.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 259

Моят също, вече няколко! години го ползвам, много съм доволна и нямам никакво намерение да го сменям. Баща ми обаче си взе същия модел малко след мен - дойде в неоригинална кутия и имаше куп проблеми. Май е въпрос и на късмет...

# 6
  • Мнения: 433

Моят също, вече няколко! години го ползвам, много съм доволна и нямам никакво намерение да го сменям. Баща ми обаче си взе същия модел малко след мен - дойде в неоригинална кутия и имаше куп проблеми. Май е въпрос и на късмет...

Моят също. Не съм имала проблеми нито с доставката, нито с телефона.

# 7
Преди два месеца си купих тел. чрез интернет, намам никакви проблеми, единствената особеност е ,че са на цена без ДДС и затова са значително по -ефтини.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
И моя предния си го взех от get.bg - доволна съм!

Общи условия

Активация на акаунт