За гадните тъмни петна по лицето

  • 2 216
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Момичета мисля,че намерих лек за тъмните петна по лицето.Преди 1 седмица една баба ми каза да се мажа с домат.От 4 дена се мажа на ден по 3 ,4 пъти и вече има ефект.Така,че смело взимайте доматите и почвайте. newsm10

# 1
  • София
  • Мнения: 35 814
Напоследък доста фирми предлагат бяла козметика точно за този проблем. Със сигурност зная че RoC предлагат такът крем / с екстракт от соя/.Ползвала съм само 1 опаковка.Много е хубав, но за да има ефект трябва да се ползва поне 3 месеца.
Иначе , съм чувала за маски с лимон (избелват кожата) и сок от магданоз - колко е вярно ,нязная.
Защо не поговориш за това с лекар-дерматолог?

# 2
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
не забравяйте обаче, че избелваща козметика се ползва САМО зимата- сега , когато вече е топло и по-скоро сълнчево не.
Така че идеята с домата е доста добра, с оглед на сезона....

# 3
  • Мнения: 255
Ползвала съм какво ли не.Но повярвайте с домат има ефект така,че който има моя проблем да пробва ще види резултат. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 476
Хубаво е, че доматът ти помага, но се наблюдавай да не си докараш раздразнение на кожата или алергия. Ако ми капне доматен сок върху кожата на лицето, когато ям салата примерно, веднага се зачервявам и обривам, затова гледам бързо да се измия.
Срещу петна миналата година страшно много ми помогна Mela-D на La Roche-Posay.

# 5
  • Мнения: 255
Ами слава богу не се обривам.А крема го ползвам същия горе долу от месец нямам видим ефект.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 982
 Simple Smile Grinning Зареждам се с домати. Да видим при мен дали ще подейства.
Също така знам една природна рецепта с магданоз и кисело мляко, която също избелва тена , но няма чак такова чудотворно въздействие на петната.

# 7
  • Мнения: 5 313
И аз съм чувала,че доматите избелват.Аз си правя мадка с домат,жълтък и пшеничен зародиш.След маската кожата ми се избистря и става много мека.

# 8
  • София
  • Мнения: 281
надя1, каква е точно рецептата с домата, че и аз искам да пробвам!
благодаря предварително!   bouquet

# 9
  • Мнения: 27 524
не забравяйте обаче, че избелваща козметика се ползва САМО зимата- сега , когато вече е топло и по-скоро сълнчево не.
Така че идеята с домата е доста добра, с оглед на сезона....

Може и лятото, но да е нощно време, а през деня с хубав слънцезащитен крем с фактор 50+

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ще пробвам и аз! Дано има ефект!  Flutter

# 11
  • София
  • Мнения: 2 164
С домат не бях пробвала  Mr. Green Утре се зареждам пък да видим, дано има ефект  Thinking

# 12
  • Мнения: 199
Привет, момичета! То , че и аз ще се заредя с домати и ще пробвам рецептата е ясно, но ми се щеше да попитам за какви петна става въпрос?
Защото аз имам тъмни петна над горната устна от бременността! Ходих на козметик пред време, но ми казаха, че тъй като са на хормонална основа не могат да се лекуват с лазер или нещо подобно... newsm78

# 13
  • Русе
  • Мнения: 659
По време на бременността ми се появиха петна по лицето, които останаха и след това.  От 1 месец обаче веднъж седмично ползвам глинената маска на Орифлейм и видимо намаляха

# 14
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И на мен ми се появиха тъмни петна над горната устна,изглеждат като мустаци,ужас,много е гадно.Но все още кърмя,предполагам има връзка.Чудя се дали ще изчезнат след това newsm78.Ще пробвам и аз с домата. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт