Топла вода?

  • 6 598
  • 42
  •   1
Отговори
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Чувала съм за пиене на топла вода сутрин след сън на гладно, но винаги съм се питала помага ли и с какво - отслабване ли, по-хубава кожа ли, токсини.....
И, топла или гореща?
Аз започнах вече втора сутрин, ама знам ли и аз Embarassed / бях чувала нещо в предаването "На кафе" /

# 1
  • Мнения: 1 934
Чувала съм че се отслабва.Но гореща вода със лимон.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 912
Аз мислех,   че способства за изхвърляне на токсините  newsm78
А когато е с оцет - се отслабва (но само ябълков)

# 3
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Топла, не гореща, и действа зе всичко което е казано вече, но с една лъжичка мед- за отслабване, за прочиствене и т.н. И разхлабващо, ако има проблем- особено ако е с една цигарка hahaha

# 4
  • София
  • Мнения: 3 816
Аз мислех,   че способства за изхвърляне на токсините  newsm78
А когато е с оцет - се отслабва (но само ябълков)
Peace

# 5
  • Мнения: 5 103
Е последно с оцет или мед за отслабване??

# 6
  • Мнения: 2 952
Чувала съм че се отслабва.Но гореща вода със лимон.

и аз

# 7
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ха дано отслабна, че вече не издържам ама хич, многоооо съм дебела Sick

# 8
  • Мнения: 7 914
Хич не помага за отслабване - казвам го от личен опит!
Евентуално ако имаш проблеми с  smile3550  може да помагне, това не знам ама за сваляне на килца -НЕ! smile3503

# 9
  • Мнения: 5 647
С меда едва ли ще свалиш килца. Виж, с лимон или оцет- може.

# 10
  • София
  • Мнения: 463
Основно регулира стомаха и  освежава - от много време съм на топла вода с лъжичка мед сутрин, после плод. Няма как да се отслабне с това ако няма човек здравословен хранителен режим. Топлата вода не е чудодейно средство за отслабване - просто прочиства особено меда в нея
 .  newsm10
Това е добър старт за деня , особено ако имаш проблеми със стомаха Wink

# 11
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Sad , еххх чееее
а иначе имам проблем със стомаха, но той е по скоро издуване и болки, но въпреки ако случайно се попитате това.......да, ходя си съвсем редовно по...тъй, че май май няма нужда от тази топла вода Tired

# 12
Скоро четох, че помагала за пречистването на организма, защото топлата вода разтапяла шлаките и това спомагало за тяхното отделяне. Особено, ако капнеш малко лимон вътре.

Аз го правя от ок. 2 седмици и честно казано, след 1-2 чаши веднага забелязвам как езикът ми се наслоява с нещо зеленикаво - бяло, както при лечебното гладуване на 2-3 ден.

Но за отслабване, главно не яж до обяд, брой си калориите. Не можеш да разчиташ на топлата вода сутрин, ако след това си хапваш здраво...  Wink

# 13
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Неее даже хич ама хич не хапвам, то и това лошо, но толкова съм се вманиячила, че направо съм готова да режа от себе си.Много ми е мъчно, че съм дундичка - винаги съм била 43/45, а сега след раждането....65 Embarassed, а вече е на 8 месеца синчето ми
Ако хапвам нещо е салата и чайчета и така от доста дълъг период и нищо ама нищичко Cry

# 14
  • Мнения: 5 317
Основно регулира стомаха и  освежава - от много време съм на топла вода с лъжичка мед сутрин, после плод. Няма как да се отслабне с това ако няма човек здравословен хранителен режим. Топлата вода не е чудодейно средство за отслабване - просто прочиства особено меда в нея
 .  newsm10

Аз всяка сутрин си правя по един фреш и го пия на гладно за тонизиране на организма и изхвърлане на токсините.

Общи условия

Активация на акаунт