СУХИ КРАИЩА!?

  • 11 713
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте,имам проблем с краищата - сухи са и цялата ми коса стои една ипръхнала...странното в случая е,че си остават сухи,дори и когато корените ми вече са за миене.Моля ви,дайте ми съвет какво да използвам...Всякакви идеи за козметични продукти,домашно приготвени маски и помади са добре дошли.Предварително ви благодаря. 

Последна редакция: ср, 10 май 2006, 14:05 от Stanichka

# 1
  • Мнения: 7 186
Слагай по краищата кристали или силикон за коса, може и масло от жожоба.

# 2
  • Мнения: 5 313
Слагай по краищата кристали или силикон за коса, може и масло от жожоба.

Или масло от пшеничен зародиш или карите.

# 3
  • Мнения: 1 934
Слагай по краищата кристали или силикон за коса, може и масло от жожоба.

Аз така си реших проблема.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 814
Аз също имам сухи краища и затова правя маска през седмица. Но напоследък доста ме мързи  Embarassed
Та за маслото от Жожоба - кога трябва да се сложи , на измита и мокра коса ли ?
Кристали, балсами без измиване не мога да ползвам, защото косата ми става като "кална" , сплескана, като  мазна и още на следващият ден трябва да я мия.
Маслото не омазнява ли?

# 5
  • Мнения: 5 313
Та за маслото от Жожоба - кога трябва да се сложи , на измита и мокра коса ли ?
Кристали, балсами без измиване не мога да ползвам, защото косата ми става като "кална" , сплескана, като  мазна и още на следващият ден трябва да я мия.
Маслото не омазнява ли?

Аз си слагам на чиста коса,по 2-3 капки и само на връхчетата.На мен не ми се омазнява косата,защото по принцип е доста суха.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 814
10х Wink

# 7
  • Мнения: 1 986
 Или бързодействаща маска само в краищата на косата,докато си измиеш тялото,или кристали след това!А може и двете GrinningСлагай по няколко капки и натривай само краищата-няма да ти изглежда мазна,и аз се опасявах от това в началото,защото косата ми е тънка.Като изсъхне може да стои на клечки,но като я разрешиш се оправя!

# 8
  • Мнения: 5 103
Моят съвет е първо ги подстрижи, после гледай новите да не станат и те сухи.Бори се с новите краища:)

# 9
  • Мнения: 155
имах същия проблем.реших го със  серума за сухи и изтощени краища на  Avon!

# 10
  • София
  • Мнения: 587
А има и шампоан,балсам и маска за мазни корени и сухи краища.Ако не се лъжа на Гарние.

# 11
  • Мнения: 27 524
Не каза дали се боядисваш? Кристали ползвай, много са ефикасни  Peace

Виж и това http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=2969

Последна редакция: ср, 10 май 2006, 21:01 от Blondi

# 12
  • София
  • Мнения: 1 476
Още един глас за кристалите, чувала съм и хубави неща за балсамите без отмиване на Сънсилк.
Мога да добавя и спрейове за блясък на Клоран и Рене Фюртерер, Glanz tonic на Gliss Kur и GLYNT Natural shine на Swiss Formula. За блясък са, но действат доста добре на хвърчащата ми наелектризирана коса, която за капак е мазна в корените.

# 13
Не каза дали се боядисваш?
от отдавна имам кичури гъсти,а наскоро съм цялата руса,но краищата не съм ги пипала,дали има нещо общо? newsm78
мерси на всички мами,които предадоха опита си  bouquet

# 14
  • Мнения: 27 524
Не каза дали се боядисваш?
от отдавна имам кичури гъсти,а наскоро съм цялата руса,но краищата не съм ги пипала,дали има нещо общо? newsm78

Има, има, от това е. Всички сме така  Grinning Добре дошла в отбора  Hug

Ами хубави продукти за твоя тип коса му е майката и яко клепане. Пак да се повторя - хубави балсами,маски чат пат и кристали в краищата и ще си ок (сравнително). Третираната коса си отмъщава  Sunglasses ама зор да сме неотразими  bowuu Успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт