Стискайте ми палци да се разберем и съберем отново

  • 2 510
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 479
    Тази вечер имам среща с нашия татко,за да "се разберем веднъж завинаги" как ще продължим оттук нататък - разделяме се окончателно или правим още един опит...Мисля си дали ще мога да го накарам да разбере всичко,което искам да промени и защо го искам...а и дали ще го промени наистина,ако евентуално се спогодим.Проблеми имаме за решаване много,ако останем заедно и ми се струва чак невъзможно да изгладим нещата,а така ми се иска.Заради децата най-вече - защото и аз съм дете на разведени родители и знам какво значи това.Не ме разбирайте погрешно - не искам да се съберем на всяка цена само и само да сме "семейство" - ако беше така,нямаше да се изнасям изобщо и щях да си преглъщам гордостта и чувствата.Искам истинско семейство - каквото не съм имала от родителите си и каквото мечтаех да създам с този човек,но до тук не успях.Моля ви,стискайте ми палци чудото да стане!

# 1
  • Мнения: 312
стискам!  fingerscrossed

макар че няма да е лесно с една среща да се разберете веднъж завинаги...

# 2
# 3
  • Мнения: 5 577
Успех, успех ...  Praynig

# 4
  • Мнения: 1 629
Успех, мила!

# 5
  • Мнения: 2 731
и аз ще стискам палци и успешни преговори Hug

# 6
  • Мнения: 3 634
Успех и от нас!!!!

# 7
  • Мнения: 1 761


 Успех!  bouquet

# 8
  • Мнения: 5 313
Стискам ти палци да се разберете. PraynigУспех!

# 9
  • Мнения: 4 458
 И аз стискам силно палци.  fingerscrossed

Дано ти се окажеш изклщчението!  Peace

# 10
  • Мнения: 2 100
Дано се разберете!
Кажи сега на всички какво се случи!

# 11
  • Мнения: 2 479
Много ви благодаря на всички за подкрепата!  bouquetВодихме тричасови преговори,като даже не стигна за всичко времето,но трябваше да бързам заради децата.В крайна сметка уж решихме да се съберем...но си останах с известни резерви...което ме кара да се чувствам ужасно нервна и не знам дали наистина ще се напънем и двамата сериозно да градим нещо заедно или всеки пак ще дърпа чергата към себе си - на него да му е добре - и отново ще стигнем до задънена улица.По основните въпроси мисля,че се уточнихме,но остана леко отворена темата за родителите ни - повод за много скандали откакто сме се оженили.Той не иска да се вижда с моите - намериха се причини да се скара и със семейството на единия и с това на другия.Майка ми никога не е стъпвала вкъщи на гости.Баща ми идва 2-3 пъти,после отсвири и него.Дали е прав няма да коментирам,може и да съм пристрастна.Това можех някак да го преглътна,ако същевременно неговите родители не присъстваха в живота ни постоянно.Те са най-всезнаещите,от всичко разбират и раздават съвети по всеки въпрос,като е желателно да ги послушаш Twisted Evil.На всички празници неизменно сме били с тях - абсолютен кошмар за мен.Казах му,че ако ще се събираме,това положение не ме устройва - или идват всички,или никой.И се скарахме... - условия съм му поставяла,отмъщавала съм си...и т.н.Останах с неприятното подозрение,че това ще ни е поредния повод за раздори.Като знам колко е привързан към мама,се чудя дали ще я държи наистина на необходимата дистанция или ще изчака малко да поутихнат страстите като се върнем с децата и ще продължи постарому... newsm78Силно се надявам,че наистина си е дал сметка за приоритетите в живота си и тези приоритети сме аз и малките...ама дали е така.И дали когато дъртата вещица разбере,че не е добре дошла вече,няма да се окажа прекалено неудобна и да започне поредната студена война...?Имам много колебания,а така ми се иска да се оправят нещата.Като се видя с него днес пак ще се похваля .(ако има за какво)

# 12
  • София
  • Мнения: 4 493
Успех!!!  Praynig И МНОГО АМА НАИСТИНА МНОГО ТЪРПЕНИЕ!!! Hug
Хич няма да ти е лесно, но ако и двамата имате желание - ще се разберете. Пишеш, че искаш да сте истинско семейство, само заради децата ли?

# 13
  • Мнения: 193
Скептична съм аз към тази история със събирането,пък и ти сама си се почуствала притеснена след разговора,което говори само по себе си,че нещо не е както трябва. Вълкът козината си мени,но нрава - не. Дано при теб да е изключение...  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 956
Скептична съм аз към тази история със събирането,пък и ти сама си се почуствала притеснена след разговора,което говори само по себе си,че нещо не е както трябва. Вълкът козината си мени,но нрава - не. Дано при теб да е изключение...  bouquet
Колкото и да не ми се иска подкрепям мнението на алена... Sad...а и тази негова "връзка" с мама едва ли ще бъде жертвана в името на вашето семейство щом досега не е...искрено се надявам да греша и успех с пожелания всичко да се подреди по най-добрия начин за теб и малките   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт