прозрачна пудра

  • 13 314
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 269
Момичета, моля за помощ! Аз не използвам пудра и фон дьо тен, но видях ефекта върху лицето на една моя колежка от една пудра. Е, за тази пудра ми се ще да поразпитам. Тази колежка напусна , та няма как да я попитам. На лицето седи като много фин слой прозрачен кадифен филм с лек отблясък на светлината. Ох, дано да ме разберете с това объркано обяснение. Та молбата ми е ,ако някоя от вас има представа  за какво говоря, да помогне със съвет. Няма значение цената или фирмата производител .  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 593
Може би трябва да търсиш прахообразна пудра със светлоотразяващи частици.
Аз ползвам една на орифлейм-в кутийка и се разнася с четка. Понеже съсм със смесена кожа, а и крема ми мазнее от фактора, си слагам от нея и съм много доволна от резултата. Но моята не е блестяща.

# 2
  • Мнения: 2 323
И аз за ния се сетих Peace

# 3
  • Мнения: 5 228
Много фирми имат такива пудри. Много добър продукт е Translucide на L'Oreal:



# 4
# 5
  • Мнения: 5 539
Момичета, моля за помощ! Аз не използвам пудра и фон дьо тен, но видях ефекта върху лицето на една моя колежка от една пудра. Е, за тази пудра ми се ще да поразпитам. Тази колежка напусна , та няма как да я попитам. На лицето седи като много фин слой прозрачен кадифен филм с лек отблясък на светлината. Ох, дано да ме разберете с това объркано обяснение. Та молбата ми е ,ако някоя от вас има представа  за какво говоря, да помогне със съвет. Няма значение цената или фирмата производител .  Simple Smile
А откъде знаеш, че не е било фон дьо тен, примерно? Grinning На мен така ми звучи...

# 6
  • Мнения: 2 952
не  , не ....това  е прозрачна пудра....безцветна е....лицето ми не понася пудри и фон дьо тен....имам много  чувствителна кожа и явно ми се  задушава кожата ли как да кажа ..и после ми излизат едни червени петна .....затова никаква не ползвам , но има... има хубави прозрачни...предимно  за лятото , защото се поти лицето , а не искаме да речем пудра с цвят...та тази  го  задържа "сухо"  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 647
Много фирми имат такива пудри. Много добър продукт е Translucide на L'Oreal:

А тази пудра прозрачна ли е?  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 9 394
Почти всяка козметична фирма има такъв продукт- прозрачна пудра. Wink
Обикновено се нарича транслусидна, транслуцендна и пр. Зависи как ще го разчетеш Laughing.
Та значи като се започне от Манхатън, Ейвън, Орифлейм, Ревлон, та се стигне до Ланком и Шанел- всички имат прозрачна пудра в асортимента си. Wink
Аз имам такава на Ив Роше. Прахообразна е. Simple Smile

# 9
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Моята е на Орифлейм-компактна и съм много доволна  bowuu

# 10
  • Мнения: 249
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=662346 -това е моята пудра.На пръв поглед малко стряскаща,но стои точно както  я описа-като прозрачен филм и почти без цвят.Много финна.Цена-70 лв.

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 10:48 от ЛейдиЛил

# 11
  • Мнения: 1 269
Момичета, моля за помощ! .......................
А откъде знаеш, че не е било фон дьо тен, примерно? Grinning На мен така ми звучи...
Знам със сигурност, че е пудра, попитах колежката върху която видях ефекта. Лошото е, че не се осведомих за подробностите, а тя напусна и е извън БГ за дълго време.
Благодаря за линковете, момичета! Попитах една представителка на Ейвън, но не ми предложи такъв продукт. На Орифлейм представителки познавам няколко, но уви никой не ми каза за прозрачна пудра. Аз искам точно това - да няма цвят и през лятото да не ми се изпотява лицето, а да се получава ефекта на кадифената  бебешка кожа.

# 12
  • Мнения: 174
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=662346 -това е моята пудра.На пръв поглед малко стряскаща,но стои точно както  я описа-като прозрачен филм и почти без цвят.Много финна.Цена-70 лв.
70 леваааа, не прозрачен филм а златен трябва да има за тези пари и пак не бих си взела #Crazy
Ползвам на Манхатан антибактериална и съм страшно доволна Peace

# 13
  • Мнения: 249
Ами pazzza пише,че няма значение цената или фирмата производител.

# 14
  • Мнения: 5 313
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=662346 -това е моята пудра.На пръв поглед малко стряскаща,но стои точно както  я описа-като прозрачен филм и почти без цвят.Много финна.Цена-70 лв.
На мен не ми се отваря снимката.Каква марка е тази пудра?

Общи условия

Активация на акаунт