За малките Стрелци?

  • 381
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Здравейте мами и татковци разбира се,

Бобко вече е на 1г. и 5м. и вече толкова прилича на човече , че понякога с часове ме занимава само със себе си и много се забавлявам. Какви са Стрелците, аз не познавам много стрелци, дори никой. Но това което ми прави впечатление е , че обича много компаниите и му е много приятно да имаме гости или да сме някъде на гости с деца и хора, много е обидчив, много буден и жив, любопитен, неспирен , усмихнат , слънчев. За лоши страни не мога да преценя, кое си е от детето кое от зодията , но е доста своенравен, но повечето деца сага в тази възраст приличат на него. Разкажете ми за вашите малки Стрелци:)

# 1
  • Мнения: 781
 Laughing Е това всичкото, което си го написала все едно за моят син се отнася!!! И ние сме на година и пет месеца и обоооожаваме компаниите, гостите/има ли такива в къщи няма лягане Crossing Arms/ и ходенето по гости, кръчми, ресторанти, кафенета Mr. Green и всякакви такива сиоциални и динамични дейности!! Безкрайно лъчезарни сме/мислех, че от мен е това качество, ама не била такава работата значи Blush/, енергични, добрички, любвеобилни. Обожаваме да пътуваме, да танцуваме и да правим разни маймунджалъци. Crazy Иначе сме действително своенравни, даже прекалено съсредоточени в нещо, което сме си го наумили и няма отказване- с две думи, инати голями....Не сме от най-смелите, предпочитаме на сигурно да действаме. Simple Smile
Ще следя темата с интерес, ззащото и моите наблюдения от мъже-стрелци са доста минимистични Embarassed, но покрай Христо съм оптимистично настроена в това отношение!! Heart Eyes

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 00:23 от Pellini

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Хайде още едни Стрелец на 1.5 г.  Laughing
Моят син е същият - лъчезарен, усмихнат, дружелюбен, но и голям инат и е много обидчив. Много е палав и измисля всякакви щуротии, но за сметка на това е най-любвеобилното дете, което съм виждала.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 823
И нашата мома е Стрелче,само,че е на 2,5.Голямо диване,също обича компаниите,никак не е срамежлива,което много ми харесва,като качество,дано и да и остане ,като такова.Страхотно своенравна е.Като поиска нещо,с каквото и да се опитам да я залъжа,дори след половин час да е,пак се сеща и ми напомня,че си го иска.И то не защото толкова го иска,а само защото така е казала.Като,че ли не е особено любвеобилна,напротив.Никога няма да дойде сама и да поиска да я гушна или целуна,дори отскоро,като я целувам,се бърше GrinningНо,ако е направила беля или пък иска нещо много започва да ми се умилква и да хитрува,отново за да постигне своето.Единствено,ако се страхува от нещо,иска да я гушна,но това предполагам всички деца го правят.

Общи условия

Активация на акаунт