Кетъринг за рожден ден

  • 3 053
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
 Момичета, моята маймунка става на 2. Искам да използвам услугите на фирма за доставка на храна за някои неща, които не ми се приготвят вкъщи. Има ли някой доволен от такава фирма и може ли да ми даде координати? Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
работя много с кетъринг фирми, но такива, които обслужват големи и скъпи мероприятия (напр. натовската среща миналия месец). не знам дали си струва точно в това да се инвестира за един детски рожден ден.
това, което аз правя, когато нямам време да готвя и да приготвям е: купувам сладки и соленки на килограм и поръчвам сандвичи от бъргър софия (от онези малките, които се водят "хапки"). проблемът при бъргър софия е, че искат капаро, т.е. трябва да се разходиш до там и за поръчката. по едно време ме познаваха и започнаха да ми приемат поръчките на доверие. доставят сандвичите на адрес и са много коректни.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз съм доволна от "Криси-кетъринг"(загубила съм им адреса, но с търсачка ще излезе).
 Но и аз мисля, че е малко неоправдано за детски рожден ден.
  А за две годишни деца трябва да поставиш изисквания за подправки, определени неща и т.н., а в крайна сметка деца на такава възраст не ядат нищо по такива събития. Заложи на тортата, забавленията и балоните и разбира се разни дребни сандвичи, сладки и соленки.

# 3
  • Мнения: 3 740
  А за две годишни деца трябва да поставиш изисквания за подправки, определени неща и т.н., а в крайна сметка деца на такава възраст не ядат нищо по такива събития. Заложи на тортата, забавленията и балоните и разбира се разни дребни сандвичи, сладки и соленки.

Наистина за децата е най-важен купонът. Бъди сигурна, че каквото и да сервираш, после ще си го дояждате дни наред.

# 4
  • Мнения: 636
Благодаря ви много!

# 5
  • Мнения: 278
seni ако искаш координати на моята половинка Simple Smileза кетъринг де пиши ми на лични
yanita половинката ми прави страхотни неща на доста прилична цена.ако искаш инфо пиши ми-има снимки

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
я дай информацията направо тук (ако си доволна от услугата, разбира се Wink)
сигурна съм, че на много хора ще им е нужна и полезна

# 7
  • Мнения: 278
страницата в момента се разработва и не мога да дам адреса все още.който се интересува да ми пише на лични.има и страхотна градина където могат да се правят детски партита/на които присъстват и възрастни/ на открито.

Общи условия

Активация на акаунт