подарък за момченце на 11 години???

  • 14 618
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
Моля ви, помагайте с идеи за подарък за рожден ден! Не познавам детето много добре, но родителите му са заможни.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
На мойта племеница, която е на тази възраст подарявам или дрехи или книжки. Това че родителите са заможни не би трябвало да е фактор, все пак подаръка го правиш ти. А родителите да си купуват на детето каквото искат.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 324
За момиче е доста по-лесно, но идея си нямам от какво се вълнуват момчетата на тази възрст.

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Дайте жокер за горе долу колко пари.
Питах синът ми който е 11 год какво би искало едно дете на 11. Той ми отговори, а има ли опции, напр компютърна игра скейтбоард, блуза готина

# 4
  • София
  • Мнения: 1 324
Около 50 - 60 лв.

# 5
  • Мнения: 7 474
Хубава футболна топка.
Баскетболна топка
Нещо за спортуване от този сорт.

# 6
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
може и mp3-ка за тези пари

# 7
  • Мнения: 352
Ако обича да сглобява в малкия ЦУМ има много хубави модели на самолети с лепило и всичко за да станат истински самолети (мисля също че и в Бонжур на Славейков ги има)!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 324
Благодаря на всички.

# 9
Ами наистина за 50лв има много хубави мп3-ки в Техномаркет или пък някъкъв диск.А пък познавам деца на тази възраст които много се радват на Лего от тези Бионикъл има от 11лв има по-големи и по-скъпи и стават роботи които си колекционират,но зависи може пък да не харесва лего

# 10
  • Мнения: 200
Здравей, допитах се до сина ми - тойе е същия набор и той предложи  компютърна игра - стратегия - ако има компютър (към 40лв.)
или занимателна игра от сорта на Монополи или Туистър... също толкова Peace Успех   bouquet

# 11
  • Мнения: X
Здравей,
моето момче е на 10г и страшно много си пада по серията Bionicle на LEGO. Цените почват от 25 лв нагоре за различните роботи и други джаджи. магазини: Била, Бонжур, на Витошка има специализиран ЛЕГО магазин
успех в избора

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На 11 РД на племенника му подарихме последната книга за Хари БотУр, да ме прощава, но аз така си го наричам Wink

Или комп. игра или скейт.

Общи условия

Активация на акаунт