Блясъка в косите

  • 1 406
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Здравейте прелестни майки Heart Eyes
виждам,че всеки пита и разпитва за какво ли не,та реших и аз да задам една питанка,с надеждата че ще ми дадете съвет Simple Smile
Имам дълга доста чуплива коса, гъста,която от време на време изправям когато имам време и нерви Mr. Green но блясъка го няма,а ми се иска да съм като кино звезда Mr. Green(шегувам се).Шега,шега ама нали сте виждали по телевизията какъв блясък имат косите на примадоните които показват.А,забравих да кажа,че не си боядисвам косата,а знам че някои бои придават блясък.
Ха сега кажете,ползвате ли нещо за блясък в косите и какво е то Hug

# 1
  • Мнения: 2 956
Аз лично оставям повечко балсам/маска неизмити от косата...плакна по-малко просто...после ако я изправям със сешоар ефекта е наистина блестящ. А има и подсилващи блясъка продукти...в момента се сещам за вакса за коса  Peace

# 2
  • Мнения: 7 186
1. Тази маска
2. Кристали
3. Спрей за блясък
4. Вакса
 Peace

# 3
  • Мнения: 5 622
Здравейте прелестни майки Heart Eyes
виждам,че всеки пита и разпитва за какво ли не,та реших и аз да задам една питанка,с надеждата че ще ми дадете съвет Simple Smile
Имам дълга доста чуплива коса, гъста,която от време на време изправям когато имам време и нерви Mr. Green но блясъка го няма,а ми се иска да съм като кино звезда Mr. Green(шегувам се).Шега,шега ама нали сте виждали по телевизията какъв блясък имат косите на примадоните които показват.А,забравих да кажа,че не си боядисвам косата,а знам че някои бои придават блясък.
Ха сега кажете,ползвате ли нещо за блясък в косите и какво е то Hug

Като каза блясък и се сетих как наскоро си купих едни капсули с някаква подхранваща есенция и пише, че се слага на косата сед измиване и след това не се отмива, но имах неблагоразумието да изпълня стриктно инструкциите, след което главата ми стана мазна в основата и разкошна и лъскава надолу, където бях разнесла капсулата по дължината на косата hahaha

Следващия път просто няма да си слагам капсулите с втриване в главата, а ще ги разнеса само надолу по косата.

# 4
  • Мнения: 3 248
Спрея на Глис Кюр за блясък! Peace

# 5
  • Мнения: 5 622

 Да бе..бяхме ги обсъждали тези спрейове за блясък и сега като ги споменахте и се сетих за тях, че ги бях забравила  Embarassed

Кажете пак какви марки спрейове за блясък ползвате  Thinking

# 6
  • Мнения: 2 956
1. Тази маска
2. Кристали
3. Спрей за блясък
4. Вакса
 Peace

 ooooh! ми така де...особено маската...хем я правя и пак не се сетих  hahaha

# 7
  • Мнения: 3 248

 Да бе..бяхме ги обсъждали тези спрейове за блясък и сега като ги споменахте и се сетих за тях, че ги бях забравила  Embarassed

Кажете пак какви марки спрейове за блясък ползвате  Thinking


Май бяхме обсъждали лаковете и професионалните спрейове...нещо темата тогава беше за косите на фолк-певиците! Thinking
Моя, за който писах по-горе не е професионален, но ми върши страхотна работа...
По принцип нали колкото повече продукти се слагат по косата, толкова повече се омазнява...с този спрей, нямам подобен проблем! Peace

# 8
  • Мнения: 7 186
Кажете пак какви марки спрейове за блясък ползвате  Thinking

Моят е на Сери, доволна съм Peace

# 9
  • Мнения: 410
Ох затрупахте ме изведнъж с отговори Heart Eyes
Спрея на Глис Кюр за блясък! Peace
А каква е цената на това удоволствие newsm78 и може ли да се намери във всеки един магазин за козметика?
А може ли да ми кажете нещо повече за тези кристали,за които толкова много говорите Embarassed

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
В момента използвам новият шампоан на Лореал-Елсев розовия+маската, те са за блясък освен укрепващи и защитни,след измиване изплаквам косата със студена вода,която затваря косъма,така да го кажа.Доволна съм и като резултат косата ми има блясък.Лично аз не използвам спрейове,понеже ми омазняват косата.

# 11
  • Мнения: 174
Да направя и аз едно питане, та ваксата за коса как се ползва за да се придобие блясък Embarassed Тъпичък въпрос ама...моята само ми омазнява косата, нищо повече, но може би не я ползвам правилно newsm78

# 12
  • Мнения: 13 512
Да направя и аз едно питане, та ваксата за коса как се ползва за да се придобие блясък Embarassed Тъпичък въпрос ама...моята само ми омазнява косата, нищо повече, но може би не я ползвам правилно newsm78
Ваксата за коса не е  продукт за блясък,а за стилизиране. За къси коси предимно се използва.

За блясък ползвам този продукт и съм много доволна.

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 19:55 от eve-nadine

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз ползвам него /по препоръка на eve-nadine/ и аз съм много доволна! Peace Mr. Green
Благодаря ти оттук eve-nadine!!!  bouquet

# 14
  • Мнения: 13 512
И аз ползвам него /по препоръка на eve-nadine/ и аз съм много доволна! Peace Mr. Green
Благодаря ти оттук eve-nadine!!!  bouquet

Много се радвам,че не съм те подвела и ти е харесал продукта, със здраве да си го ползваш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт