много сам притеснена

  • 604
  • 5
  •   1
Отговори
здравеите!много сам притеснена,вчера ходих на консултация и ми правиха запис на тоновете и се оказаха много високи-190 Sad на какво може да се далжи?сащо така се оказа,че имам и леки контракции,а термина ми е чак на 22 юни,доктора ми предписа но шпа и магнерич.сега сам страшно притеснена  smile3518

# 1
А не каза ли нещо конкретно за тоновете?
Взе ли си записа? Ако си отиди при още един доктор да го разчете, а може и нов да се направи, за да се види отново какви ще бъдат. И все пак щом този не  е казал нещо по-спрециално, може и да няма за какво да се тревожиш.
Спокойно. Всичко ще е наред   bouquet

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Иди и при друг лекар за всеки случай и най-вече за твое успокоение.
Спокойно и успех! Hug

# 3
  • Мнения: 1 210
Ами преди време, когато на запис бяха около 180 ме накараха да отида пак при тях следобеда около 17 - да направят още един контролен. Уговорката беше че ако пак са над 160 влизам в болница. За щастие привечер всичко беше в нормите - явно сутринта нещо съм се била притеснила. На следващата консултация всичко си беше наред.

Според мен отивай на друг лекар - поне за да си по-спокойна.

А как си кръвното. Аз тогава бях започнала леко да го качвам.

# 4
  • София
  • Мнения: 131
При мен първият път, когато мереха тоновете на бебето резултатите не бяха добри. Накараха ме да ги измеря повторно след няколко часа. За щастие след това всичко на записа беше наред. На мен ми бяха казали, че ако и при следващите записи има проблеми ще ме приемат в болницата, за да следят тоновете начесто. За твое успокоение можеш да си направиш и друг запис утре. В МД правят и по желание с/у 10 лв., ако не се лъжа, за другаде не знам. Не съм сигурна, но мисля че ако в момента на записа си имала контракции или са разбутали много бебето, това би могло да доведе до повишаване на тоновете му (първият път моето се въртеше като лудо, хич не му хареса че някой го притеснява Mr. Green). Най-добре е да говориш и с лекаря си за възможните причини. И се опитай се да бъдеш колкото може по-спокойна  Peace. Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 390
Не се притеснявай, но говори отново с лекаря!Защо не проследите по-начесто тоновете!
Но-шпа и магнерича ще успокоят нещата, най-вероятно
Стискам палци! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт