Дали постъпвам правилно?

  • 2 317
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
От няколко дни не мога да си намеря място от угризения Cry Задавам си въпроса,дали съм ужасна майка?Причината е,че трябва да дам дъщеря си на ясла на есен,а тя тогава ще е само на годинка и един месец.
Налага се да тръгна на работа,а нямам друг избор,осен да оставя малката си принцеса на ясла Sad Дали постъпвам правилно,не е ли много рано да я дам на ясла и как ще го възприеме детето.Не искам да нарушавам нейния малък свят,защото за нея това ще е нещо ново и непознато.Ще се налага да я взимам почти последна от яслата и незнам как това ще и се отразим,дали в нейните очи това няма да е като изоставяне Cry
Незнам дали от всичкото това объркано писание,можахте да разберете какво искам да споделя с вас мили мамчета newsm78
Моля ви кажете ми дали постъпвам правилно и има ли и други майки които са дали съкровищата си толкова малки на ясла?

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 150
Успокой се, тя ще се справи Wink
По същата причина, на същата възраст пуснах на ясла големия. Адаптира се бързо.
В началото обаче поне седмица детето е до обяд - ще имаш ли тази възможност с работата. Поне да свикне малко.

# 2
  • Мнения: 410
Успокой се, тя ще се справи Wink
По същата причина, на същата възраст пуснах на ясла големия. Адаптира се бързо.
В началото обаче поне седмица детето е до обяд - ще имаш ли тази възможност с работата. Поне да свикне малко.
Да,няма да имам проблем кой ден точно да започна работа.
Надявам се и моето съкровище да се адаптира бързо,че не спирам да мисля за това и в най-скоро време ще ме избие на рев Cry

# 3
  • Мнения: 3 089
напълно правилно. имаш подкрепата ми.
и на мен ми предстои подобна ситуация.

# 4
  • Мнения: 410
напълно правилно. имаш подкрепата ми.
и на мен ми предстои подобна ситуация.
Теб не те ли гризе същото?Може би пък аз съм нещо побъркана newsm78

# 5
  • Мнения: 209
Дадох Дари на година и 3 месеца и не съжалявам Няма нищо по-хубаво за детето от това да общува със себеподобни
Ти я обичаш значи си добра майка Трябва да работиш за да и осигуриш по-добър живот
Всичко което правиш е за нея не виждам защо се притесняваш
Успех

# 6
  • София
  • Мнения: 3 814
Дадох Дари на година и 3 месеца и не съжалявам Няма нищо по-хубаво за детето от това да общува със себеподобни
Ти я обичаш значи си добра майка Трябва да работиш за да и осигуриш по-добър живот
Всичко което правиш е за нея не виждам защо се притесняваш
Успех
newsm10

# 7
  • Мнения: 7 362
Задавам си въпроса,дали съм ужасна майка?Причината е,че трябва да дам дъщеря си на ясла на есен,а тя тогава ще е само на годинка и един месец.
                    Аз дадох моята на същата възраст и не съм мислила ,че съм"ужасна майка".Даже и през ум не ми е минало.Тя изобщо не свикна  и съм я водила пиштяща почти две години.Сега обаче си задавам въпроса защо съм я дала тогава  и не мога да намеря мотива.Ти просто си принудена и не изпитвай угризения и дано малката буба свикне бързо и те убеди,че мама си е винаги мама,а не ужасна майка.  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
Сестра ми я дадохме н ясла на 1г. и 2 месеца. Не рева и ден. Джуджето сега е почти на 1г. и 3 месеца и вече съм закъсняла. Утре са и готови изследванията и от понеделник - вторник с бодра стъпка към яслата. Аз съм твърдо за яслата. Там децата се учат на толкова много неща, а и общуват със себеподобни дребосъци. Имам приятелка учителка в групите на детска градина и тя казва, че децата били на ясла са много по-напред от другите деца. Яслените бебовци можели да пеят и куп други неща, за разлика от домашно гледаните деца, които не можели почти нищо и им трябвали месеци, за да настигнат другите. Ами това е моето мнение. За протокола, аз не почвам работа, просто смятам за правилно детето да ходи на ясла. Сега е време да ни стискате палци и да успеем с адаптацията бързо  Praynig

# 9
  • Мнения: 410
Дадох Дари на година и 3 месеца и не съжалявам Няма нищо по-хубаво за детето от това да общува със себеподобни
Ти я обичаш значи си добра майка Трябва да работиш за да и осигуриш по-добър живот
Всичко което правиш е за нея не виждам защо се притесняваш
Успех
От една страна и аз разсъждават така,че там и е мястото и че ще вилнее по цял ден с малките сладури,но от друга,само като си помисля,че ще трябва да стои до по късно от другите деца и ми се свива душичката Cry
Благодаря ти за хубавите думи,а и на всички мами които ме подкрепят  bouquet
Дано да успея да свикна и аз с мисълта,преда да я дам Sad

# 10
  • Мнения: 8 917

Ти я обичаш значи си добра майка Трябва да работиш за да и осигуриш по-добър живот
Всичко което правиш е за нея не виждам защо се притесняваш
Успех
newsm10

А нямате ли вариант в който момиче/жена да взема детето по-рано? Ако не, може пък нататък да се запознаете със свястно майче, за което няма да е проблем да вземе например и двете деца да се занимават за час-два, докато ти си я вземеш Peace Аз не бих отказала нещо такова, но все пак Гери все още не е на ясла.

# 11
  • Мнения: 410

Ти я обичаш значи си добра майка Трябва да работиш за да и осигуриш по-добър живот
Всичко което правиш е за нея не виждам защо се притесняваш
Успех
newsm10

А нямате ли вариант в който момиче/жена да взема детето по-рано? Ако не, може пък нататък да се запознаете със свястно майче, за което няма да е проблем да вземе например и двете деца да се занимават за час-два, докато ти си я вземеш Peace Аз не бих отказала нещо такова, но все пак Гери все още не е на ясла.
Ами има още едно майче което ще си дава там дъщеря си,но аз не съм такъв човек че да ангажирвам хората с детето си Naughty Свекърва ми ще може да я взима по рано,но и тя ходи на работа и незнам дали ще смогва да стига до там на време newsm78

# 12
  • Мнения: 8 917
Ами има още едно майче което ще си дава там дъщеря си,но аз не съм такъв човек че да ангажирвам хората с детето си Naughty Свекърва ми ще може да я взима по рано,но и тя ходи на работа и незнам дали ще смогва да стига до там на време newsm78
Разбирам те, и аз мразя да занимавам хората с моите проблеми, но все пак може да се случи и тя да я вземе - няма нищо лошо в това, а пък си е един вариант все пак Peace

# 13
  • Мнения: 410
The Sun благодаяря ти за успокоението  bouquet
Дори и с прости думи ми даваш успокоение.Защо съм такова говедо и така се тормозя Sad

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Щом намаш друг избор, недей се коси...........

Общи условия

Активация на акаунт