Отбиване на кърмено бебе

  • 577
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Имаме бебе на 7 месеца ,досега я кърмих ,но понеже напоследък започнах да замествам кърменето с готвена храна,кърмата значително намаля. Сега се налага да я отбия и пия хапчета 2-ри ден. Все още не ми е ясно какви меса са позволени и забранени на тази възраст.Например в нашта кухня забелязвам,че готвят също и свинско месо  ....нормално ли е това??На кръстопът съм дали да не спра да я записвам и да и готвя в къщи ,но не съм сигурна ,че ще и осигория нужните за нея полезни съставки.Моля ,ако има някои които има подобен проблем нека да пише за да сондира мнения!                                                     
                                                                       Благодаря и до скоро.

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 12:14 от Бу

# 1
  • София
  • Мнения: 2 019
За месото - започва се със заешко и пуешко. Днес специално питах лекарката и ми каза, че като 3-то месо се въвежда телешкото и след това пилешкото. Свинското колкото по-късно, толкова по-добре. В нашето семейство примерно рядко се яде свинско. До 3 години е желателно да не се дават пушени меса и колбаси.
Забравих да подчертая - телешко, а не говеждо. Едно от нещата които ще ми липсват от Молдова е превъзходното телешко.

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 22:01 от shoshi

Общи условия

Активация на акаунт