САЩ мами имам въпрос !

  • 584
  • 8
  •   1
Отговори
Някои виждал ли е Коприва по магазините,видях рецепти в готварския сектор и ми се пряде но не съм виждала никъде тук а и не знам как се казва на английски.
Не ми казвайте че е poison ivy че ще падна.

# 1
  • Мнения: 826
Коприва на англ. е nettle.
Виждала съм само копривен 4ай в магазините,но не и в суров вид. Thinking

# 2
  • Мнения: 486
М-да, и аз страшно бих се учудила ако намериш да се продава по магазините. А posion ivy е отровен бръшлян.

# 3
  • Мнения: 7 091
Някои виждал ли е Коприва по магазините,видях рецепти в готварския сектор и ми се пряде но не съм виждала никъде тук а и не знам как се казва на английски.
Не ми казвайте че е poison ivy че ще падна.


Точно днеска видях в един сайт чай от коприва, но да се продава за ядене и аз не съм виждала.
Ето: http://balkanbuy.com/shop/

# 4
  • Мнения: 353
По магазините и аз не съм виждала коприва да продават, но преди два дни видях че има в парка. И даже мисля да си набера малко, за да направя една супичка.

# 5
  • Мнения: 3 491
По магазините и аз не съм виждала коприва да продават, но преди два дни видях че има в парка. И даже мисля да си набера малко, за да направя една супичка.
Много пръскат напоследък с пестициди при нас. В нашите паркове не бих го направила. 

# 6
  • Мнения: 7 091
По магазините и аз не съм виждала коприва да продават, но преди два дни видях че има в парка. И даже мисля да си набера малко, за да направя една супичка.
Много пръскат напоследък с пестициди при нас. В нашите паркове не бих го направила. 

Подкрепям Блажка, че е много опасно да се бере от обществени площи, където не сте стигурни дали не е пръскано с нещо. Аз също не бих го направила.

# 7
 Еххх значи няма ,мерси за превода ,ще си отварям очите  пък може и да видя някъде.

# 8
  • Мнения: 179
Някои виждал ли е Коприва по магазините,видях рецепти в готварския сектор и ми се пряде но не съм виждала никъде тук а и не знам как се казва на английски.
Не ми казвайте че е poison ivy че ще падна.

Не съм виждала коприва , май пресен чесън и коприва са двете неща, които не съм виждала тук newsm78

Общи условия

Активация на акаунт