Повече информация за автоматичната люлката на Бертони

  • 526
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Мамчета, искам да купя автоматична люлка на малката вместо активна гимнастика. Доколкото разбрах от търсачката, най-добри са тази на Бертони и някаква американска. Американската я видях и разбарх, че мога да я намеря в Марсел, но нищо не видях за тази на Бертони. Може ли тези мами, които я имат или са я виждали да ми кажат къде мога да я видя и дали наистина си заслужава. Доколкото разбрах американстака е 170лв, а на Бертони - 130лв, нали така?

Мерси предварително Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Здравей,

 аз като избирах за моя син се колебаех м/у Чиполино и Бертони,но в крайна сметка избрах Чиполино защото беше по-дълго столчето и със сгъваема поставка за краката

обаче като я купихме се оказа,че автоматичното люлеене работи само на много малко бебе и едвам се помръдваше , а пък от друга страна много малко бебе не може да стои в нея ,защато няма легнало положение

друго ,което си заслужава да отбележа е ,че е доста по- голяма  от обикновените столчета

ето я Чиполино 



# 2
  • Мнения: 1 393
Аз имам на Бертони и съм много доволна.Даже мъжа ми и сложи адаптор за ток,вместо батерии  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 428
А ще ми кажеш ли от къде я взехте и колко стува? А ако можеш да ми пратиш и снимка, направо ще е супер Grinning Мерси

Общи условия

Активация на акаунт